Jump to content

Лукас Лейва


Гост shicola

Препоръчан пост

Гост gogoatoma
Ирония на съдбата е че това "футболистче" въобще играе футбол...играл енергично пич моля ти се той подава само на зад и на страни пас на пред не сам го виждал да подава тоя сезон за миналия не знам :nono: в миньор преник ! МОЖЕ ! и да се наложи ........ !

да нищо че има брилянта асистенция за Стиви в мача с Нюкасъл.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 1,3k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Гост Novkov
да нищо че има брилянта асистенция за Стиви в мача с Нюкасъл.

 

И един опит за гол с/у Евертън миналия сезона... туй то... добре върви всеки сезон прави по нещо "брилянтно" :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост gogoatoma
И един опит за гол с/у Евертън миналия сезона... туй то... добре върви всеки сезон прави по нещо "брилянтно" :sarcastic:

Не, просто горният господин бе казал, че Лейва не можел да дава пасове напред, което не е вярно. А иначе има наклонки за талант Лейва, но сега не е времето му.

Link to comment
Сподели другаде

Гост silverfox
Ирония на съдбата е че това "футболистче" въобще играе футбол...играл енергично пич моля ти се той подава само на зад и на страни пас на пред не сам го виждал да подава тоя сезон за миналия не знам :nono: в миньор преник ! МОЖЕ ! и да се наложи ........ !

 

"На зад" и "на страни" е посоката на развитие на твоя мозък.

Вземи мини пак през 4-и клас, че така си като умствено "из останал".

 

И бтв - всики сте много забавни и оригинални с приказките за Литекс, Миньоро и т.н. Продължавайте, къртите

Link to comment
Сподели другаде

Гост nino

и колко пъти е подал напред в последните мачове?то и преди се броят на пръсти пасовете му напред, а иначе има перфектен пас назад към вратаря и централните защитници ,и надясно и наляво в централната зона.

Link to comment
Сподели другаде

Гост l892

По добре Рейна да пусне Рафата на мястото на Лейва...не ми харесва на мен..очаквах много повече след привлучането му :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост silverfox
и колко пъти е подал напред в последните мачове?то и преди се броят на пръсти пасовете му напред, а иначе има перфектен пас назад към вратаря и централните защитници ,и надясно и наляво в централната зона.
И колко пъти е подал назад бе, умен?

Като искаш конкретна бройка да ти дам, що ти не ми дадеш бройката на пасовете му "на зад" първо?

Ае....

Link to comment
Сподели другаде

Гост Pauleta

Абе стига сте оплювали момчето! Извини се за червения картон (според мен 1 жълт го нямаше), пък и не игра зле! Срещу Уигън ако искате да ви кажа игра най-добре от всички!

Link to comment
Сподели другаде

Гост oZZy
"На зад" и "на страни" е посоката на развитие на твоя мозък.

Вземи мини пак през 4-и клас, че така си като умствено "из останал".

 

И бтв - всики сте много забавни и оригинални с приказките за Литекс, Миньоро и т.н. Продължавайте, къртите

 

хахахахха, ей този отговор ме разби, евала, няколко минути се смяхме с жената :ThankYou:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Sir_AceH4o
"На зад" и "на страни" е посоката на развитие на твоя мозък.

Вземи мини пак през 4-и клас, че така си като умствено "из останал".

 

И бтв - всики сте много забавни и оригинални с приказките за Литекс, Миньоро и т.н. Продължавайте, къртите

1-во кой говори с тебе бе "образован"

2-ро какво значи "всики"? ? ? ?

3-то Я ти се върни в 4-ти клас да преговориш пак :sarcastic:

4-то а бе ти да не си Къци и да си с nikname silverfox ????

Link to comment
Сподели другаде

Гост ZdraveCa
Вземи мини пак през 4-и клас, че така си като умствено "из останал".

Откъде знаеш, че вече е минал веднъж :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост nino

на позицията на която го поставя рафата /да организира играта/,лукас не се справя много добре , но за позицията на дефанзивен халф - много е вероятно да се справи повече от отлично ,макар че прави доста нарушения.иначе предишния сезон в мача на гудисън парк ,рафата като го вкара на мястото на джерард приятно се изненадах, че най- после тренера е започнал да се променя ,да залага на млади играчи и да мисли за бъдещето на отбора.

Link to comment
Сподели другаде

Гост dandio
Ирония на съдбата е че това "футболистче" въобще играе футбол...играл енергично пич моля ти се той подава само на зад и на страни пас на пред не сам го виждал да подава тоя сезон за миналия не знам :nono: в миньор преник ! МОЖЕ ! и да се наложи ........ !

това "футболистче" е капитан на бразилският младежки национален отбор...

Въобще колко мача си му гледал, че не си го виждал да подава напред...

 

И кога за последно си гледал Миньор Перник?

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост Sir_AceH4o
това "футболистче" е капитан на бразилският младежки национален отбор...

Въобще колко мача си му гледал, че не си го виждал да подава напред...

 

И кога за последно си гледал Миньор Перник?

Скоро беше когато играха с Цефски ако трябва да сме точни....Еми за кромиташ гледал съм всичките му мачове тоя сезон и така и не видях силна игра само да отбележа нещо.Понеже всички казват дайте му време той е млад -ТОВА НЕЩО МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ САМО ЗА напаател,защтитник и вратар .Ако си халф трябва да си адски голямо ДЪРВО ,за да не можеш да заиграеш след 5-тия най мн 10-тия мач !!! А стиви как беше бе а ??? 2001 къртеше манафите като манерки ..кво като е капитан на младешкия национален отбор на бразилците дай им топка и да ритат в англия нещата стоят по друг начин мн добре го знаете всички ако ставаш ставаш ако не BB приключвам с коментарите за днеска че ме заболя главата да гледам коментарите на некфи глупаци дет се мислят за оригинални !

Link to comment
Сподели другаде

Гост tedo
Ето пасовете на Леива с/у Уигън. Ако имате мерак - бройте ;)

 

http://www.guardianchalkboards.com/images/chalkboards/e2fV113m0B67750e5TL0.jpg

кво да броиш то нищо не се вижда :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост ShaDoW_HuN7eR
Понеже всички казват дайте му време той е млад -ТОВА НЕЩО МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ САМО ЗА напаател,защтитник и вратар .Ако си халф трябва да си адски голямо ДЪРВО ,за да не можеш да заиграеш след 5-тия най мн 10-тия мач !!!

Момче, стига си говорил глупости. На нападател му е простоено, че не може да свикне с темпото и подхода към играта, а на халф не му е простено. Къде я виждаш разликата. Не го харесваш - ок, но стига си ламтял. И аз не го харесвам много-много, но не мрънкам, нали? И то не го харесвам толкова много не заради някаква липса футболен талант или нещо у него, които явно, че притежава щом Бенитес и треньорския екип разчитат на него, ами защото ако го нямаше него може би Гътри, Спиъринг или някое друго местно момче щеше да играе вместо него.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Чичо Джерард

Лукаш Леива се извини за червения картон

 

 

Халфът на Ливърпул Лукаш Лейва се извини на съотборниците си за червения картон, който получи в двубоя с Евертън (0:1) от ФА Къп. Бразилецът бе изгонен през второто полувреме за втори жълт картон след по-остър фаул. С човек повече на терена "карамелите" стигнаха до успеха в продълженията и се класираха за следващия етап на турнира.

 

"Бях много тъжен, че трябва да изоставя съотборниците си във важен момент. Мисля, че си взех поука от тази случка. Все още се чувствам много неприятно, особено след като загубихме мача. Поражението е неприятно, но от това, което видях на терена, Евертън не са по-силни от нас. Ние имаме повече мачове през сезона, тъй като се борим и в Шампионската лига", заяви Лукаш.

 

Загубата от Евертън обаче едва би лесно ще бъде забравена от привържениците на "червените", тъй като любимият им тим така и не успя да запише успех над вечния враг от началото на новата година.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...
Гост bgscouser

Лукас иска в Атлетико Мадрид

 

Бразилският полузащитник на Ливърпул Лукас Лейва призна, че би се радвал един ден да играе в Атлетико Мадрид. 22-годишният футболист не играе редовно при Червените, но въпреки това твърди, че се чувства щастлив на “Анфилд”.

 

Все пак той призна, че би се радвал ако един ден последва чичо си Лейвиня, който преди години се подвизаваше като нападател при Дюшекчиите.

 

“Преди време имаше възможност да играя в Атлетико и не изключвам това да се случи в бъдеще, въпреки че сега съм щастлив в Ливърпул” заяви той в интервю за радио “Марка”.

 

“Лукас все още е млад, така че може би след няколко години това би могло да се случи” добави чичото на играча Лейвиня пред изданието.

 

Така бразилецът става вторият играч на Ливърпул, който изяви желание да премине в мадридския състав. Наскоро това направи и вратарят Хосе Рейна.

Link to comment
Сподели другаде

Гост FTorres

Да отива там може да му тръгне за разлика от нас.Като се позамисля на нас ни трябва още един качествен халф ,за да нямаме проблеми през годината.За следващия сезон трябва да се помисли по това.

Link to comment
Сподели другаде

Гост ShaDoW_HuN7eR
Лукас иска в Атлетико Мадрид

:empathy3: :greeting:

Жив, здрав и късмет там! :morning1: Дали те ще го искат обаче е друга тема :sarcastic:

Като му се ходи там, да ходи. Току виж я Спиъринг, я Ъруин му заели мястото :rolleyes:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Sir_AceH4o
Лукас иска в Атлетико Мадрид

Дано възможно най-бързо да се махне от Ливърпул !!! Там да си клати по испания селски футбол .

Link to comment
Сподели другаде

Гост FTorres
:empathy3: :greeting:

Жив, здрав и късмет там! :morning1: Дали те ще го искат обаче е друга тема :sarcastic:

Като му се ходи там, да ходи. Току виж я Спиъринг, я Ъруин му заели мястото :rolleyes:

 

 

От твоята в уста,в божите(РБ) уши. :hurrah:

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Лукас Лейва

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...