Jump to content

Лукас Лейва


Гост shicola

Препоръчан пост

  • Replies 1,3k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Гост Mario_Shinobi

Слаб ход. Ако си намерил дефанзивен халф - ОК. Ако не си, както по всичко личи се опитваш да се самоизгониш от отбора Брендъне.

Link to comment
Сподели другаде

Гост blunt

Лукас няма бъдеще при нас,но наем е странно решение.Не е достатъчно добър за целите на отбора,забравил е и как се тича,не че някога е умеел.Правилно го разкарваме,сега да вземем заместник!

Link to comment
Сподели другаде

Гост S.Gerrard

Глупости, къде го видя т'ва официално, че и всички тук скочихте. Лейва дори утре е в групата за двубоя.

Link to comment
Сподели другаде

Гост stroshev

По последни данни единствено контузията на Хендо е спряла трансфера за момента...ще видим след мача с Арсенал какво ще се случи

Link to comment
Сподели другаде

Гост Simply Red

"@IanDoyleSport: Asked if he expects Lucas to be Liverpool player next Tuesday, BR says: Yes, he's a big part of what we want to do here."

 

Братле,две мнения преди твоето съм публикувал същото...повтаряме се.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Гост Prospero

Наистина впечатляващо вдигане на нивото на Лукавия от идването на Клоп (а и малко преди това). Което още един път ме кара да се радвам на онази контузия на Алан (ако не се лъжа), която спря продажбата на бразилеца в ... Турция. Определено му е по-удобно, когато има някой до него, пък било то и не чист дефанзивен халф. Но и друго ми направи впечатление последните 2-3 мача. Лукас много често поправя грешките на тези пред или зад него. В момента ми идват на ум поне 3-4 случая на сгрешена топка от Милнър, Скъртел, Клайн, когато бразилеца веднага е до противника с топката и отнема или в краен случай забавя достатъчно атаката, за да може отбора да се прегрупира. Това (явно) също е част от подобрението в играта в защита, и по-точно част от тази прословута контра-преса.

Link to comment
Сподели другаде

Гост oZZy

Наистина впечатляващо вдигане на нивото на Лукавия от идването на Клоп (а и малко преди това). Което още един път ме кара да се радвам на онази контузия на Алан (ако не се лъжа), която спря продажбата на бразилеца в ... Турция. Определено му е по-удобно, когато има някой до него, пък било то и не чист дефанзивен халф. Но и друго ми направи впечатление последните 2-3 мача. Лукас много често поправя грешките на тези пред или зад него. В момента ми идват на ум поне 3-4 случая на сгрешена топка от Милнър, Скъртел, Клайн, когато бразилеца веднага е до противника с топката и отнема или в краен случай забавя достатъчно атаката, за да може отбора да се прегрупира. Това (явно) също е част от подобрението в играта в защита, и по-точно част от тази прословута контра-преса.

Лукас винаги е бил барометър за представянето на отбора. Когато е здрав и във форма бием и сме добре в защита, без него е разграден двор. Добре, че ония с белите зъби не успя да го трампи през лятото. И дано изкара повече време без контузия.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One

Точно това щях да кажа и аз. Лукас рязко вдига формата си, играе на чудесно ниво десетина мача, след това следва тежка контузия, която го вади от игра няколко седмици или месеца и после идва бавно и мъчително влизане отново в час. Дано вече е различно. Но определено мен ме изненадва със самочувствието си след идването на Клоп.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Prospero

И с Ози и с Ред съм съгласен абсолютно. Още лятото (при едно обсъждане на нуждата от дефанзивни халфове) написах подобно нещо. Сега не смея да пиша, да не дръпна Дявола за опашката. Да ни е жив и здрав Лукавия :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост StelyO

Верно Коу, днес вкара 2 гола и определено е MOTM , но за мен Лукас, днес беше перфектен със самочувствие, играч добре стоящ на терена и също заслужава, който също може да кажем, че е МОТМ !!

Link to comment
Сподели другаде

Гост ShaDoW_HuN7eR

Верно Коу, днес вкара 2 гола и определено е MOTM , но за мен Лукас, днес беше перфектен със самочувствие, играч добре стоящ на терена и също заслужава, който също може да кажем, че е МОТМ !!

 

На косъм бе от това да бъде изгонен. Дали щяхме да видим победа след това, не знаем. Трябва да ги изчисти безсмислените фалове от играта си. Прави доста такива всеки мач. Дано с новото треньорско ръководство се работи над проблема. Иначе игра добре, разбира се, ама можеше и да провали мача, ако Клатънбърг не го беше пожалил.

Link to comment
Сподели другаде

Гост blunt

При получаването на жълтия,казах,че Лукас ще бъде изгонен докрая.Не беше,а и не мисля,че фалът му срещу Микел? беше за жълт,тоест не виждам пожалване от съдията.

Link to comment
Сподели другаде

Гост oZZy

На косъм бе от това да бъде изгонен. Дали щяхме да видим победа след това, не знаем. Трябва да ги изчисти безсмислените фалове от играта си. Прави доста такива всеки мач. Дано с новото треньорско ръководство се работи над проблема. Иначе игра добре, разбира се, ама можеше и да провали мача, ако Клатънбърг не го беше пожалил.

Лукас преди правеше глупави нарушения най-вече в края на мача, когато се уморяваше и закъсняваше при единоборствата. Сега физически стои доста по-добре и за днешните фалове не съм съгласен, че е така. Просто нямаше късмет и се случи в началото на мача да се набие на очи. Нито един от фаловете му не заслужаваше сам по себе си картон.

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Лукас Лейва

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...