Jump to content

Лукас Лейва


Гост shicola

Препоръчан пост

Гост ravina
Гониш Гътри пускаш този и Плеси :morning1:

Същата работа беше и с Уорнък та да играе Аурелия.

 

И за мене това са мистики. Гътри е поне с 10 класи над Лукчо и поне 4 пъти по - евтин ( т.е парите от продажбата са 4 пъти по - малко от парите дадени за Лукчо )

А Уорнък е чудесен бек с афинитет към атаката. Дросена не може да му се хване и на малкия пръст.

А като прибавим и време за климатизаця на новите попълнения ......

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 1,3k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Гост Scarface

Лукас все още вярва, че Ливърпул може да спечели Премиършип

 

Полузащитникът на Ливърпул Лукас Лейва заяви, че неговият отбор все още не се е отказал от преследването на първото място в Премиършип. В момента „червените” се намират на три точки от лидера Манчестър Юнайтед, но „червените дяволи” са с мач по-малко, а до края на първенството остават едва четири кръга. Според бразилеца Ливърпул е повече от способен да догони тима на Сър Алекс Фъргюсън в оставащите срещи.

 

„Разбира се, че ще се борим до край, защото непримиримостта ни е качество, което показахме неведнъж през сезона. Знаем, че няма да е лесно, тъй като Манчестър Юнайтед имат повече точки от нас, а до края на първенството не остават много срещи. Все пак ние ще продължим да даваме всичко от себе си и да печелим двубоите си, а пък накрая никой не знае какво ще се случи”, заяви Лукас пред „The Liverpool Echo”.

Link to comment
Сподели другаде

Гост dandio
И за мене това са мистики. Гътри е поне с 10 класи над Лукчо и поне 4 пъти по - евтин ( т.е парите от продажбата са 4 пъти по - малко от парите дадени за Лукчо )

А Уорнък е чудесен бек с афинитет към атаката. Дросена не може да му се хване и на малкия пръст.

А като прибавим и време за климатизаця на новите попълнения ......

айде сега, 10 класи, 20 класи

Това, че на Лукас също не му протръгва, не значи, че е слаб футболист. Знам, да, той е виновен за всичко, прави ужасни пасове, не може спре топката, не може дори да я задържи, но това не значи, че е слаб футболист. Момчето има проблем с психиката според мен.

 

Същия този Лукас е виновникът миналата година резервите да станат шампиони (подпомаган разбира се и от Себастиан Л)

Той беше ядрото на отбора, от него тръгваха доста от атаките, абе играеше точно като Стиви, лидерът на терена, наблюдавам го още от както го купихме. Беше най-ценният играч при резервите миналата година и ги доведе до купа. Явно играе така и за Бразилия, щом е и капитан. Защо не играе така и за 1-вия отбор е много добър въпрос, на който нямам отговор. Но да се твърди, че е с класи над Гътри е глупаво. И Мориентес беше слаб при нас, това значи ли, че е слаб футболист? не му тръгна играта на Лукас и това е, сега е момента да ходи в Примера.

Гътри го изтътвахме, факт, момчето имаше талант, въпреки, че е продукт на Ман Юнайтед школата :sarcastic: идва при нас на 16 чак. Има и удар и пас, но не мисля, че щеше да му тръгне при нас играта, вярно малко шанс имаше, но всички дигнаха летвата високо и той не издържа, гласяха го за заместник на Стиви

Плеси е по-зле и от Лукас..

 

Момчето към, което трябва да се насочим се казва Джей Спиъринг, който прави най-добрия си сезон в момента и ако не го изпозваме ще изтървем и него

Link to comment
Сподели другаде

Гост Charg3r
Така е незнам колко точно класи е по добър от Лукчо но поне има сърце и гори не като Лукчо , Аурелию и Арбелоа дето ходят като флегми.

За Плеси нема кво да говорим доста по зле и от Лейва прав си.

А за Джей май само си мечтаем да започне да играе или Хамил по вероятно е да започнат ПАК в некой друг отбор а рафата да продължи

да налага Лукаси,Плесита или Джар.........

Да се надяваме, че Крал Кени ще го светне по тоя въпрос :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scarface

04 май 2009 12:10

 

Лукаш Лейва ще напусне Ливърпул

 

Според британския таблоид „The Daily Mirror” Ливърпул по всяка вероятност ще продаде Лукаш Лейва през лятото. Мениджърът на „червените” Рафа Бенитес заяви, че клубът трябва да продава, за да се набавят средства за купуването на нови играчи. По всичко изглежда, че 22-годишният играч ще бъде първият, който ще бъде продаден.

 

Бразилецът дойде на „Анфийлд” през 2007 г. от Гремио, но така и не успя да си извоюва титулярно място в селекцията на „мърсисайдците”, като записа само 38 мача с фланелката на Ливърпул. Според слуховете цената му е около 6,7 милиона евро, а клубове от Италия и Испания проявяват интерес към него.

Link to comment
Сподели другаде

Гост pehotineca

Защо да го продаваме? Рафа пак ще купи някоя кокошка без глава на 18-20 години и ще я налага в отбора..

Дори и да разкараме Лукаш, Рафа винаги ще налага грешния младок..

И това няма нищо общо с младоците, просто Рафа не може да прави това което прави Венгер например..

1 Млад играч трябва да бъде мотивиран, хвален и т.н...А нали четохте интервюто на Бенаюн, как Рафа "провеждал разговор" с играчите след мач...Е и искате тези играчи да се развиват...

Link to comment
Сподели другаде

Гост pehotineca
Ама кой, Лукас или Лейва? :huh: че другия може да остане :dandio:

 

Нито 1 от двамата..Заминава си Пецини..Пецини :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост kikedelrio
Лукас и Лейва: Майтапите са си майтапи, но ми е интересно кой реши, че темата за въпросния футболист трябва да се казва така?
Link to comment
Сподели другаде

Гост pehotineca

Защо Лукас и Лейва...Те са 3ма - Лукас, Пецини и Лейва...Пецини още е малко скрит но и той ще се покаже..

Link to comment
Сподели другаде

Гост dandio
Лукас и Лейва: Майтапите са си майтапи, но ми е интересно кой реши, че темата за въпросния футболист трябва да се казва така?

аз бях, извинявам се :blush:

ако беше дошъл на общото в Пловдив щеше да разбереш защо :rolleyes:

Link to comment
Сподели другаде

Гост мойсей

Не знам за другите ама за мен този играч всеки мач играе все по-сигурно и има израстване.

Link to comment
Сподели другаде

Гост ultra_LIVERPOOL

Днес Лукас игра добре, просто защото не му подаваха :sarcastic:

Аз също забелязвам израстване вече не подава само назад,започнал е да подава и на страни.

До края на другия сезон трябва да започне да подава и напред.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Atom_Power

Забелязахте ли колко по-добре от Лукаш игра Нобъл от Уест Хям? Ако Рафа го беше купил него вместо да си хаби парите и нервите за Лукаш... Но не! Англичаните са табута!

Link to comment
Сподели другаде

Гост мойсей
Забелязахте ли колко по-добре от Лукаш игра Нобъл от Уест Хям? Ако Рафа го беше купил него вместо да си хаби парите и нервите за Лукаш... Но не! Англичаните са табута!

Мен пък не ме впечатли. А Лукаш си вършеше работата перфектно тоя мач.

Link to comment
Сподели другаде

Гост sowhat

На фона на предишните му изяви миналия мач беше горе долу на ниво.

Няма да е лошо да го продадем и да вземем някой милион за него.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Atom_Power

Вие в ред ли сте бе?! Той Лукаш освен да скача около топката друго не правеше, както обикновено. Това ли му е работата? Аааа, да за първи път откакто е играч на Ливърпул не успя да загуби топката по невероятно безумен начин. Това ли му е РАБОТАТА?

 

Не бил впечатлен от Нобъл ,а Лукаш си изпълнявал задълженията добре... WTF?!

Link to comment
Сподели другаде

Гост мойсей

Последния мач направи много добър пробив и ако не беше брилянтната намеса на вратаря щеше да вкара много красив гол :thumbsup:

 

п.п: Гого, уважавай мнението на другите и не се дръж така високомерно! (WTF)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Charg3r
Последния мач направи много добър пробив и ако не беше брилянтната намеса на вратаря щеше да вкара много красив гол :thumbsup:

По-скоро в опита си да запази равновесие успя да заблуди защитника, а ако не беше брилянтната намеса на вратаря, топката отиваше в аут. Не съм гледал още повторенията, но от това, което видях вчера останах с такова впечатление.

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост мойсей
По-скоро в опита си да запази равновесие успя да заблуди защитника, а ако не беше брилянтната намеса на вратаря, топката отиваше в аут. Не съм гледал още повторенията, но от това, което видях вчера останах с такова впечатление.

 

Грешка си. Аз гледах 2-3 повторения и ясно се вижда, че след намесата на вратаря топката минава точно до гредата.

Link to comment
Сподели другаде

Гост deadpoll

Абе квото и да ми говориш този човек заслужава да е резерва в ливърпуул.заради него не се дава шанс на хора като Спиъринг.може да е подобрил представянето си но все още няма място в отбора

Link to comment
Сподели другаде

Гост Charg3r

Gerrard makes Lucas plea

 

 

Steven Gerrard has urged manager Rafa Benitez to keep faith with midfielder Lucas and give the Brazilian the chance to become an Anfield legend. Liverpool captain Gerrard is a big fan of Lucas, who has come under-fire this season following a number of heavily criticised performances.Benitez is already planning an overhaul of his squad with Lucas one of the players that looks set to be offloaded.

 

But Gerrard reckons Benitez should persist with the 22-year-old and says his team-mate can become a huge hit on Merseyside.

 

"Lucas has had criticism and for me it's been unfair," said Gerrard.

 

"He's a young lad learning his trade and he's certainly got a bright future.

 

"He does a lot of work that goes unnoticed in this team. He's come into some big games when the manager has said 'sink or swim'.

 

"He swam, very well, and he's done really well for us."

 

 

 

 

 

Явно на тренировките показва умения, щом съотборниците му го ценят толкова и особено Стиви. Може би нещо му пречи да заиграе както трябва и в мачовете, знам ли. И все пак си мисля, че ако се даде шанс на Спиъринг би се представил далеч по-добре от Лукаш, поне знаем, че ще се раздава повече. И точно това би трябвало Стиви да иска от Рафата, да дава шанс на играчите от школата, след като самият той е нейн продукт...

Link to comment
Сподели другаде

Гост deadpoll
Явно на тренировките показва умения, щом съотборниците му го ценят толкова и особено Стиви. Може би нещо му пречи да заиграе както трябва и в мачовете, знам ли. И все пак си мисля, че ако се даде шанс на Спиъринг би се представил далеч по-добре от Лукаш, поне знаем, че ще се раздава повече. И точно това би трябвало Стиви да иска от Рафата, да дава шанс на играчите от школата, след като самият той е нейн продукт...

 

мне просто като ти е съотборник няма друго кво да кажеж, а като си капитан още повече.

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Лукас Лейва

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...