Jump to content

Лукас Лейва


Гост shicola

Препоръчан пост

Гост Liverbird
Ама Рафа го приема..Да дадеш толкова пари за млада надежда и да не го налагаш...Нали ще му се развали репутацията на Бенитес :sarcastic:

Все едно си я разваля с Кийн и Бабел, които са и значително по скъпи дори.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 1,3k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Гост pehotineca

Кийн игра в 2 пъти повече мачове от Лукас, пък и не е на 20-22...

А пък кой знае, може просто Лукас да е по-добър от Спиъринг, нали?

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red knight
А пък кой знае, може просто Лукас да е по-добър от Спиъринг, нали?

 

Нека да пусне Спиъринг в толкова мача колкото Лукас и ще се убедим.Ама надали.Човека си има любимци.

Link to comment
Сподели другаде

Гост wagoo

аз не мога и да разбера защо бенитес продължава да си го налага и налага след като вижда ,че за нищо не става?!

по-добре спиъринг или плеси да играят вместо лукаш..

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red knight
Това било дефанзивен халф... Който и да пусне от целия отбор ще играе по-добре на този пост...

 

Не е нужно който и да е.Нека да е Спиъринг.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Novkov
аз не мога и да разбера защо бенитес продължава да си го налага и налага след като вижда ,че за нищо не става?!

 

Инат човек е ...

Link to comment
Сподели другаде

Гост deadpoll

това момче го кълна от година и половина.наистина не знам какво бенитес вижда в него. млад бил, трябва да му се дават шансове и тн...е то ако му се дават шансове половината от мачовете да ги бяхме отписали.това момче има 1 гол срещу евертън миналата година и един силен мач, Нюкасъл тази и толкова....

Link to comment
Сподели другаде

Гост liverpool258
Леле представям си кво му е на лейва!

милиони хора споменават него и майка му в свойте "молитви" :sarcastic:

Ми човека си Ги е Заслужил :greeting:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red knight
това момче го кълна от година и половина.наистина не знам какво бенитес вижда в него. млад бил, трябва да му се дават шансове и тн...е то ако му се дават шансове половината от мачовете да ги бяхме отписали.това момче има 1 гол срещу евертън миналата година и един силен мач, Нюкасъл тази и толкова....

 

Явно за Рафа това е достатъчно.

Link to comment
Сподели другаде

Гост deadpoll

Лейва ми е адски неприятен откакто за 1ви път го видях, така че мнението ми е малко обвързано и с предрасъдаците ми.просто наистина опитвам се да видя нещо в този играч.къде бяха искарали една статистика че Лейва бил изключително полезен, защото 90% от пасовете му били точно. Е и???Нито един от тези пасове не са били голови, или целящи изостряне на играта, освен онзи срещу нюкасъл, който беше изключителен.да не говорим за нарушенията които извършва. За вчерашния мач не беше само той виновен.

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red knight

Дано да ни опровергае за в бъдеще.Още е млад може да се учи.Не искам да повярвам,че ще е поредния грешен трансфер на Рафа.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Novkov
Явно за Рафа това е достатъчно.

 

Според мен и само гола/опита за гол, който предшестваше дузпата на Каут/ срещу Евертън са достатъчни за Бенитес...

 

Тук мнението ми за този прекрасен :sarcastic: футболист се препрокрива почти изцяло с на @deadpoll.

Link to comment
Сподели другаде

Гост shicola

Лукаш Леива се извини за червения картон

 

http://img2.sportal.bg/new/uploads/news/2009_06/images/00156518.jpg

 

Халфът на Ливърпул Лукаш Лейва се извини на съотборниците си за червения картон, който получи в двубоя с Евертън (0:1) от ФА Къп. Бразилецът бе изгонен през второто полувреме за втори жълт картон след по-остър фаул. С човек повече на терена "карамелите" стигнаха до успеха в продълженията и се класираха за следващия етап на турнира.

 

"Бях много тъжен, че трябва да изоставя съотборниците си във важен момент. Мисля, че си взех поука от тази случка. Все още се чувствам много неприятно, особено след като загубихме мача. Поражението е неприятно, но от това, което видях на терена, Евертън не са по-силни от нас. Ние имаме повече мачове през сезона, тъй като се борим и в Шампионската лига", заяви Лукаш.

 

Загубата от Евертън обаче едва би лесно ще бъде забравена от привържениците на "червените", тъй като любимият им тим така и не успя да запише успех над вечния враг от началото на новата година.

Link to comment
Сподели другаде

Гост dandio

Червеният картон не беше много много реален, тоест 1-вият жълт

 

Аз сигурно съм единственият фен на Лукас, но все още имам вяра в бразилеца

Link to comment
Сподели другаде

Гост kikedelrio
Червеният картон не беше много много реален, тоест 1-вият жълт

 

Аз сигурно съм единственият фен на Лукас, но все още имам вяра в бразилеца

 

Не, не беше реален първия жълт картон (просто нямаше такъв), но Лукаш не е Лампард за да му отменят наказанието.

Link to comment
Сподели другаде

Гост FeRRo

Казах го в темата за мача, казвам го и сега-в мача срещу Евертън беше най-енергичният футболист, наистина по принцип прави изключително много нарушения, но в последните 2 мача за мен игра страхотно( ирония на съдбата е, че и в двата мача се превърна в грешник, незаслужено според мен).Видя се, че може и напред да подава, и то доста добре, макар и пасовете му да бяха доста малко за целия мач, това го отдавам на несигурност.Също като повечето от вас исках да видя Спиъринг, защото е местно момче и усеща най-добре заряда на дербито-уви, не се случи така, дано скоро все пак го видим, с липсата на толкова важни играчи в следващите мачове !

Link to comment
Сподели другаде

Гост Sir_AceH4o
Казах го в темата за мача, казвам го и сега-в мача срещу Евертън беше най-енергичният футболист, наистина по принцип прави изключително много нарушения, но в последните 2 мача за мен игра страхотно( ирония на съдбата е, че и в двата мача се превърна в грешник, незаслужено според мен).Видя се, че може и напред да подава, и то доста добре, макар и пасовете му да бяха доста малко за целия мач, това го отдавам на несигурност.Също като повечето от вас исках да видя Спиъринг, защото е местно момче и усеща най-добре заряда на дербито-уви, не се случи така, дано скоро все пак го видим, с липсата на толкова важни играчи в следващите мачове !

Ирония на съдбата е че това "футболистче" въобще играе футбол...играл енергично пич моля ти се той подава само на зад и на страни пас на пред не сам го виждал да подава тоя сезон за миналия не знам :nono: в миньор преник ! МОЖЕ ! и да се наложи ........ !

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Лукас Лейва

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...