Jump to content

Джейми Карагър


Гост shicola

Препоръчан пост

Гост Stojkica
Тогава нека цял свят да ни се подиграва както го правят на Мадрид ? Шалке направиха такова изпращане на Раул каквото заслужаваше да получи от Реал. Трябва просто да седи на пейката и да не иска титулярно място. В някой мач с/у уж слаб съперник или за купата може да влиза. :thumbsup:

 

Кара трябва моментално да стане треньор. Участието срещу "уж слаби съперници" е за децата (бъдещето), а не за некадърните пенсионери (невзрачното минало).

Link to comment
Сподели другаде

Гост Saturation

Carragher wants strong boss

Defender says new manger must be able to handle the pressure

 

Jamie Carragher believes Liverpool need a strong manager to handle the Kop's expectations, and has warned fans it may be some time before they mount a title challenge.

 

The Anfield club have not won the title since 1990, and the fans have become increasingly disgruntled as they have fallen down the Premier League pecking order.

 

The club are thought to have shortlisted around 12 men to replace Kenny Dalglish, with Roberto Martinez given permission to meet the Liverpool owners, whilst Swansea's Brendan Rodgers turned down the chance.

 

And Carragher thinks the new man faces a huge task.

 

"It's one of the biggest jobs around and a lot of pressure comes with that," he said.

 

"That is part of managing Liverpool. It is a prestigious job, so I am sure there will be a lot of people interested, but that is for the owners to decide."

 

Warning

 

Whoever eventually takes charge at Anfield, Carragher is warning that there is no shortcut back into title contention.

 

He continued: "I don't think we are the type of team that could just go out and spend Ј200million like Manchester City or Chelsea can. We have to build a little bit slower than that. The next stage for us is to get into the Champions League, but that will happen.

 

"Liverpool fans probably don't want to hear it, but it is an achievement getting into the top four. It is different to what it was a long time ago. At the moment I don't think the title is in everyone's mind, I think top four first."

 

Disappointment

 

The veteran defender also reiterated his disappointment at the sacking of Dalglish.

 

"He knows better than me that when results aren't going as well as the owners would like the manager pays the price," he said. "But we are all in that together really.

 

"It is the squad which hasn't done it for him really, unfortunately, but the manager carries the can."

 

http://www1.skysports.com/football/news/11661/7764169/

Link to comment
Сподели другаде

Гост rounder

Някой знае ли кога изтича договора на Карагър?Взима бая пари,а мисля,че вече няма с какво да е полезен на отбора,дори като четвърти избор за защитник.Говори се,че ще бъде разкарван Макси,защото взима солидна заплата.Е аржентинецът има поне още какво да даде.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Сиймор

За мен Карагър може да бъде новия Далглиш, така че да почва курсове за тренер и да го правят помощник на новия мениджър. Времето му на терена изтече, но не ми харесва как тук има хора които го изкарват некъдърник и пр. Човека даваше всичко за клуба и заслужава уважението ни!

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One

Мен ме кефи как човек на второ място във вечната класация по брой изиграни мачове за Ливърпул се определя като некадърник, който винаги е бил суперзле. Как тогава е навъртял тия мачове, толкова ли са били прости всички треньори и заместниците им, та не са го разкрили за толкова години... това за мен си е чиста загадка :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост ReD_Gerrard
Мен ме кефи как човек на второ място във вечната класация по брой изиграни мачове за Ливърпул се определя като некадърник, който винаги е бил суперзле. Как тогава е навъртял тия мачове, толкова ли са били прости всички треньори и заместниците им, та не са го разкрили за толкова години... това за мен си е чиста загадка :sarcastic:

А сигурно песните за него са писани от някакви заблудени фенове :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Sami_Hyypia

И мен ме учуди ,като се зачетох в коментарите.Доста неуважение има към Кара,което е шокиращо,за мен.Вярно,че вече не е същият и реално няма място в състава ,но да се обижда е смешно!То след някоя година и по адрес на Джерард да се започне да се изливат глупости освен..

 

23 CARRA GOLD

Link to comment
Сподели другаде

Гост iarlegend

И за двамата си прав. Но Кара вече може да бъде само последна опция в защита СЛЕД Коатес. Няма физиката за нещо друго. В 3-5-2 може би би бил полезен, не знам. Иначе и аз го обичам много, любим играч ми е още от едно време, просто настъпи часа да освободи място на по-младите.

Link to comment
Сподели другаде

Гост SuperSizee
Мен ме кефи как човек на второ място във вечната класация по брой изиграни мачове за Ливърпул се определя като некадърник, който винаги е бил суперзле. Как тогава е навъртял тия мачове, толкова ли са били прости всички треньори и заместниците им, та не са го разкрили за толкова години... това за мен си е чиста загадка :sarcastic:

 

Хора не бъдете такива неблагодарни спрямо играчите. Когато беше в топ форма и не взимаше чак толкова висока заплата, тогава не ставаше въпрос колко взима, а всеки се радваше когато е на терена. Нека да го оставят и сам да реши кога да окачи бутонките на стената, да му направят бенефис и нещата да станат така както стават в големите клубове ...

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One
Хора не бъдете такива неблагодарни спрямо играчите. Когато беше в топ форма и не взимаше чак толкова висока заплата, тогава не ставаше въпрос колко взима, а всеки се радваше когато е на терена. Нека да го оставят и сам да реши кога да окачи бутонките на стената, да му направят бенефис и нещата да станат така както стават в големите клубове ...

 

Аз? Неблагодарен? Към Кара?

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One
Не говоря конкретно теб, а като цяло.

 

Защото ме цитираш мен в поста си... а аз съм на точно обратното мнение...

Link to comment
Сподели другаде

Гост SuperSizee

Както и да е. Цитирах думите ти, защото бяха най - новият коментар, а срещах и други. Лично мое мнение, но може да запише 5 мача и да седи цял сезон на скамейката, но не трябва да го гоним, а да се откаже при нас.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
Гост Scarface
Carra pride at fellowship

http://assets1.lfcimages.com/uploads/carragher_honorary_award_03.jpg

Jamie Carragher today spoke of his immense pride upon receiving an honorary fellowship from Liverpool John Moores University.

The award was presented at Liverpool's Anglican Cathedral to recognise our vice-captain's outstanding contribution to sport and charity.

Carragher, who follows Steven Gerrard in collecting an honorary fellowship from LJMU, said: "This makes me very proud. I always mention how proud I am to be from this city and to get an award within your city is probably more important than anything you could ever receive.

"It's a thank-you to other people as well as myself, the people who have helped me along the way, teammates and other staff at Liverpool, and also my family and friends.

"We have to remember that this day is not only about me - there are a lot of people in there, there are a lot of people graduating today, and they're the real stars for me today."

Carragher has been instrumental in the Reds' success over the last 15 years, during which he's made 699 appearances for Liverpool.

His cache of medals includes two FA Cups, three League Cup, a Champions League, a UEFA Cup and two UEFA Super Cups.

The 34-year-old has also made a superb contribution to the community in which he has always lived, setting up his own charity, the 23 Foundation, in 2009 to help young people in Merseyside.

Carragher was born and grew up in Bootle and this honorary fellowship is the latest award bestowed upon him.

He was granted the freedom of Sefton in 2006 and was named 'Philanthropist of the Year' at the Spirit of Merseyside Awards in 2011.

Pics:

http://assets.lfcimages.com/uploads/carragher_honorary_award_02.jpg

http://assets2.lfcimages.com/uploads/carragher_honorary_award_01.jpg

http://assets1.lfcimages.com/uploads/carragher_honorary_award_05.jpg

http://assets.lfcimages.com/uploads/carragher_honorary_award_04.jpg

http://assets.lfcimages.com/uploads/carragher_honorary_award_06.jpg
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Гост Fowler23

http://assets.lfcimages.com/uploads/120721-015-liverpool_toronto.jpg

 

обаче на Кара много му отива така да е край страничната линия :)

според мен от него би станал страхотен мотиватор и треньор... дано някой ден говорим за славните времена на Ливърпул под ръководството на Кара :)

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост 0ne
http://assets.lfcimages.com/uploads/120721-015-liverpool_toronto.jpg

 

обаче на Кара много му отива така да е край страничната линия :)

според мен от него би станал страхотен мотиватор и треньор... дано някой ден говорим за славните времена на Ливърпул под ръководството на Кара :)

 

 

Да,наистина,направо му заспива тази роля :thumbsup: Само да мине треньорски курсове или каквото е там и разбира се да оправи английският,че трудно някой ще го разбере дори и идеите да са му гениални :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост der Bomber

Те скаузърите си се разбират един друг :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:

 

Иначе явно Кара помага много на младоците, Морган първата му работа беше да иде при него... А и Кара е много щастлив.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Fowler23

не му трябва на Кара да оправя английският ..... ще заложи на местни момчета и ще си се разбират..... :sarcastic: само скаузърчета :)

 

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Гост Red One
Надявам се да не стига 701, защото аз няма да имам толкова нерви ...

 

Ако не беше Карагър вчера, щяхме да видим 3 точки, ама друг път. Нека бъдем обективни. Вчера направи доста грешки, но не повече от Шкъртел. Със сигурност обаче спаси чист гол.

Link to comment
Сподели другаде

Гост SuperSizee
Ако не беше Карагър вчера, щяхме да видим 3 точки, ама друг път. Нека бъдем обективни. Вчера направи доста грешки, но не повече от Шкъртел. Със сигурност обаче спаси чист гол.

 

Изобщо не отричам, че спаси чист гол, но продължава с досадните грешки при разиграването и изнасянето отзад. Това не е от вчера или днес, но не може и да си кривя душата и да кажа, че искам да се разчита на него като на основен играч.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One
Изобщо не отричам, че спаси чист гол, но продължава с досадните грешки при разиграването и изнасянето отзад. Това не е от вчера или днес, но не може и да си кривя душата и да кажа, че искам да се разчита на него като на основен играч.

 

За основен играч едва ли може да става дума. Предполагам, че и никой не го мисли сериозно. Макар, че ако продадем Агер, централната защитна двойка от моите най-кошмарни сънища Кара-Шкъртел е твърде вероятна. Дано не се случи.

Link to comment
Сподели другаде

  • Dacheff unpinned this тема

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...