Jump to content

Джейми Карагър


Гост shicola

Препоръчан пост

Гост Senzor

Насълзиха ми се очите като прочетох новината. Началото на края на едно поколение истински скузъри, след него остава само Джерард...

Link to comment
Сподели другаде

Гост The Anfield 1892

Истинска легенда направо титуляр в дербитата до края на сезона! :doubleup:

 

А имаме да играем във ВЛ с Евертън,Челси,Тотенхем,Вила,Френчкасъл...

Link to comment
Сподели другаде

Гост der Bomber

Огромен. Великан. Войн. Истински. Всеотдаен. Обичащ. Скаузър.

 

Няма една дума с която може да се опише Кара. Никога няма да бъде забравен и сам.

 

WE LOVE YOU SO MUCH CARRA !!!

Link to comment
Сподели другаде

Аз няма да го изпращам още,има 15 и кусур мачове да му се радвам . Беше сигурно,че БР ще му даде нов договор ,а сега съм убеден,че ще му предложи присъствие около него ,за да се учи в новия занаят.Дори да не е като някакъв пост - асистент или такива неща,за които му е рано - то е доста вероятно да го виждаме на Мелууд и покрай скамейката през следващия сезон.Заслужава го .

Link to comment
Сподели другаде

Гост vulgar

Аз няма да го изпращам още,има 15 и кусур мачове да му се радвам . Беше сигурно,че БР ще му даде нов договор ,а сега съм убеден,че ще му предложи присъствие около него ,за да се учи в новия занаят.Дори да не е като някакъв пост - асистент или такива неща,за които му е рано - то е доста вероятно да го виждаме на Мелууд и покрай скамейката през следващия сезон.Заслужава го .

+1 Дано да се получи за в бъдеще!
Link to comment
Сподели другаде

Гост tsbalabanov

Дойде краят на една ера. Дано това е началото на нова ера пак с Карагър, но този път като част от клуба. Дано му бъде предложена позиция в треньорското ръководство, защото може да даде много на клуба от огромния си опит през годините, а и някак си всички това очакват от него след края на футболната му кариера. Успех и дано получи подобаващо изпращане.

 

ПС: 23 номер трябва да се извади от употреба, според мен. :cray:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Коко

Нямам думи да го опиша...Очакваше се да обяви, че се оттегля скоро, но въпреки това е кофти.

Повече от Легенда !

 

BCgk7ufCAAAK09q.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Гост Novkov

Благодаря на Карагър за всичко, което е направил! :60: Определено ще ми липсва! Дано остане в Ливърпул под някаква друга работа! :doubleup:

 

Направо не ми се мисли как ще се чувствам, когато Джерард се пенсионира... :cray: :cray: :cray:

Link to comment
Сподели другаде

Гост RealityCheck

ЛЕГЕНДА :ppp9: Благодаря му за всички незабравими мачове,които е изиграл с отбора!В съзнанието ми винаги ще остане една негова снимка - http://www.lfcid.com/wp-content/uploads/2010/09/carragheristanbul.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Гост Podlecii

Велик! Никога няма да забравя радостта и блясъка в очите на брат ми, когато му подарих фланелка на Кара преди 7-8 години!!! Това говори най-много за това какъв човек и играч е той!

Link to comment
Сподели другаде

Гост parmenion

Отдавна се канех, но днес реших, че е крайно време и си взех http://cache0.bdcdn.net/assets/images/book/medium/9780/5930/9780593061022.jpg Голям!

Link to comment
Сподели другаде

Гост der Bomber

Само като се сетя, 2005 когато Дудек хвана дузпата на Шева, и всички като тръгнаха към него, Кара как скачаше като малко детенце и бягаше с подскоци... просто се усеща истинската радост от цялата същност на човек. Насълзяват ми се очите...

 

7.06 :cray: :cray:
Link to comment
Сподели другаде

Гост Stojkica

На мен за разлика от всички писали дотук Карагър въобще няма да ми липсва като футболни качества. Няма да е лошо да остане в отбора под някаква форма, все пак беше допуснато да изиграе над 700 мача. Освен това е невероятен характер и себераздаването при него е на много високо ниво.

 

Виждам тука разни клипчета и разни снимки ... нормално е никой да не пусне клипче примерно от загубата от Челси с 0:4 на Стамфорд Бридж с няколко гола на Джими Флойд Хаселбайнк. Никой няма да пусне клипче от мача срещу мангалите, в който той си отбеляза 2 автогола. Никой няма да пусне клипче от мача, в който Гигс го направи на маймуна на Анфийлд. Никой няма да пусне клипче с безкрайните победни голове на мангалите (и не само) от статични положения - голове, които той не можеше да предотврати никога. Никой няма да спомене, че не вкара важни голове, както примерно правеха уж по-некадърните от него Силвестър и О'Ший в ключови моменти ... срещу нас примерно. Никой няма да спомене, че има повече автоголове отколкото голове.

 

Срещу това се противопоставят невероятни моменти като Истанбул, Дортмунд, Кардиф, европейски вечери на Анфийлд, в които той игра невероятно.

 

Въпреки това предпочитам да гледам някое по-свежо лице в центъра на защитата до Агер. Лице, което не знам кое е, но съм сигурен, че в момента не е част от Ливърпул и се надявам да бъде привлечено от Роджърс през лятото.

Link to comment
Сподели другаде

Гост JohnToshack

Еееех...още един от воините....железните воини,истинските воини , тези с големите сърца,ни напуска.Успех Кара!

Едва ли някой от феновете ще те забрави.

 

ПП.Не ми се иска да коментирам драсканиците на "философа" над мен.

Link to comment
Сподели другаде

  • Dacheff unpinned this тема

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...