Jump to content

Джейми Карагър


Гост shicola

Препоръчан пост

Гост Shinobi

Не виждам вариант, в който мъж на средна, а и на каквато и да е възраст да се изплюе в лицето на жена независимо и нейната възраст, да се размине между капките. В случая капките са шамарите. Навярно в България е "позволено" . По "белиот" свят - не. Който и да е човек, от какъвто и пол и етаж да е - няма право да овлажнява физиономията на друг, независимо и неговата ситуация. Толко е просто. Морал.

 

Да не говорим, че е лице от екрана. Няма бъдеще. Ама кой квото си надроби..такова. Не мога да му симпатизирам в тоя момент.

Link to comment
Сподели другаде

Карата се изложи много. И аз бях ядосан и на мен ми идваше не да се изплюя върху някой фен на йонайтед, ми да направя другото - голямото, ама все пак като публична личност Карата трябва да е над тия неща.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Vlad

А само си представете колко по-друг щеше да е имиджът, който Кара щеше да си създаде в медийното пространство, ако бе казал нещо от сорта на "Fair enough, pal. It happens. Looking forward to the next game. Take care now!" и ако си беше отпътувал с тия думи. И съм сигурен, че никой от нашия лагер нямаше да му се разсърди.

 

Реномето му на обективен футболен анализатор щеше да скочи до небесата. Пък той нека си ги мрази вътрешно, колкото си иска. Въпреки че това видео нямаше да се появи при такива обстоятелства.

 

Ама нейсе. Така или иначе абсолютно просташка проява на Джейми.

Link to comment
Сподели другаде

Абе трябва да има малко емоция....гори за отбора момчето и мрази Йонайтед...не го оправдавам ама не го съдя...то пък напоследък само толерантност и внимание някой нещо да не се засегне...

Link to comment
Сподели другаде

Тъкмо да спре да си хаби енергията с глупости, а да взема да се занимава с нещо градивно като треньорство.

 

 

А само си представете колко по-друг щеше да е имиджът, който Кара щеше да си създаде в медийното пространство, ако бе казал нещо от сорта на "Fair enough, pal. It happens. Looking forward to the next game. Take care now!" и ако си беше отпътувал с тия думи. И съм сигурен, че никой от нашия лагер нямаше да му се разсърди.

 

Реномето му на обективен футболен анализатор щеше да скочи до небесата. Пък той нека си ги мрази вътрешно, колкото си иска. Въпреки че това видео нямаше да се появи при такива обстоятелства.

 

Ама нейсе. Така или иначе абсолютно просташка проява на Джейми.

 

Ако беше казал нещо подобно, клипчето изобщо нямаше да види бял свят или да се разпространи както това с плюнката.

Link to comment
Сподели другаде

Отвратителна проява на Карагар. Обаче! Целта му не беше момичето, а мъжа, който го провокираше. Реакцията на този идиот е показателна. Беше изключително доволен, че е накарал Кара да си изпусне нервите и изобщо не му пукаше, че момичето е наплюто. Грозна постъпка на Карагар, но що за родител и да подлагаш детето си на подобни сцени??? Не го разбирам това с футболната омраза между различните клубове. Имам приятели и добри познати от различни отбори(вкл Ман. Юн) и те са нормални хора. Закачки и базици винаги ще има преди и след мачове, но това са неща между приятели и са нормални. Клипчето показва грозното лице на нашите фенове и тези на Юнайтед. Момичето е косвена жертва на агресията им.

Link to comment
Сподели другаде

Слаб футболист, а сега и тази изцепка. Аз повече имам проблем с това, че се води "легенда", защото си е смешно. Все едно Джон О'Шей да е легенда на Манго.

 

Абсолютна легенда е, стига само намесите му във финала на ШЛ да си пусне човек и ще стигне до този факт. Имаше един решителен шпагат в края на мача, трима от Милан срещу него, легендарно! Всеки с основен принос за трофея в ШЛ от 2005 има право да се нарече легенда!

Link to comment
Сподели другаде

Абсолютна легенда е, стига само намесите му във финала на ШЛ да си пусне човек и ще стигне до този факт. Имаше един решителен шпагат в края на мача, трима от Милан срещу него, легендарно! Всеки с основен принос за трофея в ШЛ от 2005 има право да се нарече легенда!

 

Tози финал за ШЛ Карата го изкара лежейки на земята докато Милан си вкарваха головете. Имаме най-абсурдната легенда от топ отборите, само Гатузо е по-смешен от него.

 

Иначе е достатъчно да си пуснеш финала с Алавес. Козмин Контра срещу него изглеждаше като Гаринча.

Link to comment
Сподели другаде

 

 

Tози финал за ШЛ Карата го изкара лежейки на земята докато Милан си вкарваха головете. Имаме най-абсурдната легенда от топ отборите, само Гатузо е по-смешен от него.

 

Иначе е достатъчно да си пуснеш финала с Алавес. Козмин Контра срещу него изглеждаше като Гаринча.

 

Както го изкара лежейки, така и ни спаси на много пъти, както и в полуфиналите в Челси, когато беше блестящ, ако не беше той тогава, с неговите намеси в защита, нямаше да говорим за трофей в ШЛ сега.

Като десен бек, Карагър не ставаше, но след като Бенитес го сложи централен, се превърна в един от най-добрите централни защитници, които сме имали. Лидер, който обединяваше всички останали, не са много такива футболисти с подобен дух.

Link to comment
Сподели другаде

Невър, нямам нищо против Кара, но ... никога не съм го харесвал, като футболист и ... като лидер! Вярно, трепеше гадове наред в името на отбора и каузата, но...само това не стига! Не знам, но има ли друг защитник в историята на ВЛ, който да има повече авто голове?

Link to comment
Сподели другаде

Как да го смени някой, като новите или бяха някакви недоразумения или пък перманентно контузени. Имам чувството, че той ги е подбирал с едничката цел да си запази мястото.

Link to comment
Сподели другаде

Карагър никога не е бил топ футболист, просто компенсираше с дух. На мен никога не ми е бил супер любимец. Като човек си личи, че си е типичен бритиш, няма какво да се лъжем.

 

В случая е трябвало да се сдържи. Не е успял, ок, затова сега се извинява и си понася последствията.

Link to comment
Сподели другаде

  • Dacheff unpinned this тема

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...