Jump to content

Джейми Карагър


Гост shicola

Препоръчан пост

Кара не бил легенда на клуба... Как пък не сети да го спомене някой, преди да тая случка. Хлъзне се някой, и аре отгоре му. Сблъсквам се постояно с тая ни типично "ганьовска" черта и тук и реакцията към Джейми нне прави изключение. Че постъпката му е срамна и неприемлива, ок, ама не мога да хвана какво общо има с автоголовете му, че с качествата му(по-точно липсата на футболни такива) ... левашка работа...

Link to comment
Сподели другаде

Карата не бил легенда , щото не бил добър футболист , Суарез е световна класа , ама не е скаузър и той нема право да е легенда . Добре , че Стиви не можем да пипаме. Иначе Хендо не можем да хейтим, щото ни е капитан , ама нито е скаузър , нито е класа , нито е капитан.

Интересно ми се вижда.

Link to comment
Сподели другаде

не можем да хейтим,

А защо трябва да го правим? Хора, ако играта и любимия ви отбор ви карат да изпитвате омраза, спрете да я гледате. Много болести се "отключват" от нерви, не е здравословно просто.

Иначе тук всичките големи миряни. Нищо, че героят на Алеко, за когото спомена колегата горе, го виждаме всеки ден по няколко пъти :D

Link to comment
Сподели другаде

Карагър никога не е бил топ футболист, просто компенсираше с дух. На мен никога не ми е бил супер любимец. Като човек си личи, че си е типичен бритиш, няма какво да се лъжем.

 

В случая е трябвало да се сдържи. Не е успял, ок, затова сега се извинява и си понася последствията.

 

Дачка, ако му кажеш на Кара, че е типичен бритиш съм сигурен, че и на теб ще ти хвърли някое цунами.

Link to comment
Сподели другаде

Дачка, ако му кажеш на Кара, че е типичен бритиш съм сигурен, че и на теб ще ти хвърли някое цунами.

Хах, така е. Нот бритиш - скауз :) Ама ме разбра какво имам предвид. Предполагам знаеш бритишите какви селяци са принципно. То е нещо като баварец и немец. Баварците се считат за различни, нещо повече от останалите немци, ама са два пъти по-големи селяци :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

За Кени ти гарантирам, че имаше не 1 и 2 плюнки по негов адрес.

 

Ако се върнеш до 2012, ще ги видиш. Нищо не може да ме учуди.

Чак пък плюнки... Имаше критики за негови треньорски решения, което е напълно нормално. Да, плюнки имаше от 2-3 човека, но те бяха изключение. За Джерард- да, последните му сезони бяха слабички, какво, да извъртим нещата и да кажем че е бил на топ ниво ли? Това, че тези хора са критикувани в определени моменти не значи, че не са легенди на отбора. И Джерард и Далглиш са легенди. За мен Карагър също не е легенда. Компенсираше посредствените си футболни умения с много хъс, но не беше достатъчно. Ако не беше скаузър, нямаше да изкара толкова години в Ливърпул, той просто нямаше класата да играе в отбор от най- високо ниво.

 

П.п. За автоголовете съм сигурен, че Ричард Дън е пред него, той даже е лидер в историята на Висшата лига. Шкъртел мисля, че е по- назад, но той пък има едно впечатляващо постижение от 4 автогола в един сезон.

Link to comment
Сподели другаде

Вече очаквам някои хора скоро да почнат да сипят и по Джерард,Кени и Шенкли.

Натъжавам се направо :(

 

Тук няма какво да очакваш - то си е факт дори и в този форум ;)

Link to comment
Сподели другаде

 

Хах, така е. Нот бритиш - скауз :)/> Ама ме разбра какво имам предвид. Предполагам знаеш бритишите какви селяци са принципно. То е нещо като баварец и немец. Баварците се считат за различни, нещо повече от останалите немци, ама са два пъти по-големи селяци :sarcastic:/>

 

Абсолютно баварецът е три пъти по-надут и поне два пъти по-голям цървул от немците. Особено, ако го сравняваме с немците от северозапада, към холандско.

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

“I think Liverpool’s hope of winning the league is in the second half of the season if City go far in the Champions League, and hope that their focus is on that, taking their eye off the ball slightly.

 

“That’s the only chance Liverpool have got, because City are better than them. But I think for the supporters and everyone around the club, Jurgen Klopp speaks very well and so do the players about the situation - Liverpool have made a brilliant start.”

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 months later...
  • 4 months later...
  • 4 weeks later...

случайно намерих това

 

Личен подарък от Джейми Карагър получи великотърновски колекционер

от "Велико Търново Спорт" в 16:57 на 6 Ян. 2017

 

"Джeйми Кapaгъp зapaдвa вeликoтъpнoвcкия кoлeкциoнep Вeceлин Кoмитoв. Пpaткaтa тoзи път дoйдe в cтapaтa cтoлицa нe пo пoщaтa, a личнo чpeз бaщaтa нa гoлeмия зaщитник – Фил Кapaгъp. Toй e жeнeн зa бългapкa"

 

https://sport-vt.com/litchen-podarak-ot-dzheymi-karagar-polutchi-velikotarnovski-kolektsioner.html

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • Dacheff unpinned this тема

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...