Jump to content

Джейми Карагър


Гост shicola

Препоръчан пост

Гост Takeo

Само да отбележа,че вратарския приз за най-малко голове във лигата се печели и благодарение на защитата. Карагър е неизменна част от тази защита, а дали помним колко пъти Рейна спечели този приз? Проверете и нека всеки сам си направи изводите. Този сезон цялата защита е плачевна, особено отляво като че ли.. Централната двойка е много важно звено, а честно казано мен в пъти повече ме притеснява присъствието на Шкъртел там в момента. Всеки има свое виждане за играта, аз лично предпочитам играчи, които изорават терена за отбора си като гореспоменатия.

Link to comment
Сподели другаде

Гост kikedelrio
.... а честно казано мен в пъти повече ме притеснява присъствието на Шкъртел там в момента. ...

 

А вчера притесняваше ли те присъствието на Шкъртел в централната двойка защитници? Орането на терена е едната страна на въпроса- иска се и торене, сеене и поливане за да се получи работата.

Link to comment
Сподели другаде

Гост deadpoll
А вчера притесняваше ли те присъствието на Шкъртел в централната двойка защитници? Орането на терена е едната страна на въпроса- иска се и торене, сеене и поливане за да се получи работата.

 

 

Кике, ако правилно съм разбрал това означава до Орача Шкртел трябва да се сложи 1 човек , който се занимава с по-финес работите - Дагер

Link to comment
Сподели другаде

Гост kikedelrio
Кике, ако правилно съм разбрал това означава до Орача Шкртел трябва да се сложи 1 човек , който се занимава с по-финес работите - Дагер

"Орането" беше по повод изказването на предишния колега, че Карагър изоравал терена. Използвах го като възможност да опиша нещата чрез аналогия. Ако ме питаш дали предпочитам титулярна двойка Агер- Шкъртел към момента, то отговора е твърдо да. Дори комбинация от някой от тях двамата с Кириякос е добра като временно решение на нещата.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Takeo

Никога не съм казвал,че Шкъртел е слаб играч, но смятам, че в моментната си форма е колеблив. Лично аз предпочитам двойка Кара-Агер, но както казах всеки си има виждане за играчи и подредба на терена. Няма начин да изключим субективизма - всеки си има повече или по-малко любимци. Впрочем съм съгласен,че постепенно трябва да почне да се обиграва гореспоменатата двойка по обективни причини, които няма смисъл да коментираме. Но едва ли сега е момента да се изпробват варианти.

 

ПС. Изораването на терена без технически качества е разбира се безмислено. И аз бих могъл в този случай да отида и да си бягам цял мач (примерно:) Просто винаги съм харесвал себераздаващи се играчи, защото освен всички ползи, които отборът извлича на терена от тях, има и друг момент - останалите футболисти винаги се заразяват от хъса и играта на съотборниците си, а това не бих казал,че е маловажно. Надявам се да съм се пояснил, защото ми се стори,че виждам ирония :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост kikedelrio
Никога не съм казвал,че Шкъртел е слаб играч, но смятам, че в моментната си форма е колеблив. ...

С всичко съм съгласен по принцип колега, но ако формата на Шкъртел е колеблива, то на Карагър е трагична.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Takeo

Така е-то кой ли изобщо се намира във добра форма. Включих се по темата за Карагър, само защото го изкараха абсолютен некадърник,че даже беше и прогнозирано дали би могъл да играе при очилатото пиянде! Вярно е,че повече от нормалното му се случва да си вкарва автоголове, но всеки път бива прилично нахранен затова и сякаш само тогава се сещаме за него. В крайна сметка се оказва вярно,че вратар и защитници са най-неблагодарните постове във футбола.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Fowler23

Карагър и Ливърпул над всички..... не се самозабравяите и не се обричайте на псевдо играчи с епизодични изяви......

Link to comment
Сподели другаде

Гост slavina

Карата може и да не иснася най-добрия си сезон,но във вчерашния мач беше страхотен и автогола беше повече от малшанс за него.Що се отанся до Агер и пренебрежението на Рой към него-смятам го за престъпно.А и така и не можах да разбера защо Джейми отнася най-много критики от всички.Лукас направи един приличен мач и повечето се скъсаха да хо хвалят,а Карата е направил стотици добри мачове,но за него пощада няма.

Link to comment
Сподели другаде

Гост kikedelrio
Карата може и да не иснася най-добрия си сезон,но във вчерашния мач беше страхотен и автогола беше повече от малшанс за него.Що се отанся до Агер и пренебрежението на Рой към него-смятам го за престъпно.А и така и не можах да разбера защо Джейми отнася най-много критики от всички.Лукас направи един приличен мач и повечето се скъсаха да хо хвалят,а Карата е направил стотици добри мачове,но за него пощада няма.

Защо говориш глупости като Лукаш постоянно ви е в устите? И да има, и да няма за какво Лукаш все ви е виновен. Задай си въпроса по обратния начин- защо Карагър вечно е хвален каквото и да направи и явно е защитен от критики?

Link to comment
Сподели другаде

Гост kikedelrio
по-принцин избягвам да влизам в каквито и да е диалози с колегата над мен, но неиздържах..... естественно последствия ще има......

.... ще се опитам да отговоря на зададеняит от него въпрос така.....

 

http://www.liverpoolfc.tv/team/first-team/...jamie-carragher

Кой беше ти, чадо? Когато имаш наистина какво да кажеш по темата, тогава се обаждай! Ако ще 1500 мача да има за отбора, то това не го прави недосегаем за критика. Както, междувпрочем и всеки един от този отбор.

Link to comment
Сподели другаде

Гост LFC9409

И какво от този брой питам аз ????????? Какво от това? "..one of the biggest hearts in football.." това е ,дотам ! Не мога да разбера защо не може да бъде критикуван ,след като е един от най-посредствените ни играчи последните 2 години ( и не само ,изключвам няколкото като цяло силни сезона на отбора)Никой не е по-голям от Ливърпул ,самият той го каза.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Fowler23

игнорирам по-горния коментар, не ми се влиза в спор с радиото .... :)

ам, Карагър са мо е казал, да.. никой не е по-голям от Ливърпул, но... има ли той (Карагър) достоен заместник сред Агер и Шкъртел :)

според мен и двамата биха били, казвам били защото според мен както на единия така и на другия, му липсва нещичко, че да се окаже толкова силен че да измести считаният от вас за слаб неизменен титуляр в отбора - КАРА!!!

той народа си го е казал -

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One
.one of the biggest hearts in football.." това е ,дотам !

 

Не е дотам, човек. Не е. Писанието продължава. Стига да имаш очите да го прочетеш докрай. Човек с 650 мача за един отбор, вицекапитан и диригент на защитата години наред, когато бяхме в топ3 по най-малко допуснати голове не е добре да се оплюва, само защото на някой не му харесва. Да, има 7 автогола. А колко мача има и колко защитници във ПЛ имат толкова мачове като него? Никой не е казал, че не може да се критикува, ясно е, че е много далеч от оптималната си форма. Но реално погледнато всички в отбора са. И Торес и Джерард и който се сетиш. Означава ли, че всички те са свършени за големия футбол? Не мисля. Шкъртел и Агер също не са светила отзад и те ли са свършили? Аз лично запалих моторетката, заради безумието, че едва ли не той е виновен за 20 годишната суша. Когато великаните Шкъртел и Агер с постоянните си контузии направят айде да не са 650, нека са 450 мача за Ливърпул, когато станат диригенти пред вратаря, тогава могат да се надяват на подобно отношение. Макар че с постоянните си контузии ще им трябват доста сезони...

Link to comment
Сподели другаде

Гост kikedelrio
игнорирам по-горния коментар, не ми се влиза в спор с радиото .... :)

 

А кой те би тогава да влезнеш в спор с "радиото"? Още повече като се изказваш неподготвен, както в повечето си коментари?

Ред, не си спомням някога някой да го е обвинявал за последните 20г. В тази тема го коментираме персонално. От друга страна, когато Агер и Шкъртел навъртят неговия брой мачове ( ако ги навъртят), то най- вероятно ще са та същия хал като него в момента. А в момента и двамата са в по- добра форма от Карагър ( когато Агер е здрав разбира се и му мине тая "треньорска" болест). :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Fowler23

как така пък Агер се разболява от тази болест едва при вторият си мениджър в Ливърпул, а през Кара минаха дозина и той все успя да се опази и да запази онова място което вие се усмелявате да успорвате ...... ???

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One
Ред, не си спомням някога някой да го е обвинявал за последните 20г. В тази тема го коментираме персонално. От друга страна, когато Агер и Шкъртел навъртят неговия брой мачове ( ако ги навъртят), то най- вероятно ще са та същия хал като него в момента. А в момента и двамата са в по- добра форма от Карагър ( когато Агер е здрав разбира се и му мине тая "треньорска" болест). :sarcastic:

 

Кике, чети по-напред, където започна тази минидискусия. Направо си беше обвинен. А Агер и Шкъртел са доста трошливи и това не е от днес. Особено Агер. Не знам колко е "треньорска" контузията му, но е време да се излекува вече, за да почне да се налага. Че то три сезона минаха и все го чакаме да се налага. Кара ще си тръгне, вероятно това му е последния сериозен сезон, но като ги гледам двамата (Агер и Шкъртел) не знам дали заминаването на Кара ще е за добро, честно!

 

играч от класата на Кара не е правил два сезона като титуляр при сър Алекс, просто ще бъде закотвен на пейката на 6 месец и после изгонен, затова те ни настигнаха по титли и докато не се откажем от подобни сантиментални явления, няма да имаме успехи
Link to comment
Сподели другаде

Гост NikolaY

"," (запетайката му разделя изречението). Ако го направиш и ти ще видиш смисъла, че не говори само и конкретно за Кара.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Fowler23

ако става дума за заместник на Кара, аз несмятам ,че има достоен..... нооо ако трябва да избирам измежду талантите ни.... бих избрал Дани Уилсън :)

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост kikedelrio
Кике, чети по-напред, където започна тази минидискусия. Направо си беше обвинен. А Агер и Шкъртел са доста трошливи и това не е от днес. Особено Агер. Не знам колко е "треньорска" контузията му, но е време да се излекува вече, за да почне да се налага. Че то три сезона минаха и все го чакаме да се налага. Кара ще си тръгне, вероятно това му е последния сериозен сезон, но като ги гледам двамата (Агер и Шкъртел) не знам дали заминаването на Кара ще е за добро, честно!

 

Е, добре. Поне аз не го обвинявам за последните 20г. Всичко това не пречи да твърдя, че е средна ръка футболист и според мен това, което е като статус в нашия отбор, няма да го получи в нито един отбор от ранга на Ливърпул. Чисто като футболни качества за този пост Агер е в пъти по- добър от Джейми. От друга страна сам виждаш какво се случва с Дани след приказките по повод изискванията на Ходжсън към централната двойка защитници, независимо, че след това ги отрече. А в крайна сметка аз вече го казах- заради звездния му статус, не Агер- Шкъртел, ами която и да е друга двойка няма шанс в нашия отбор. Но последствията от това вече ги изпитваме и тепърва предстои да ги изпитваме. През това време нищо чудно датчанина да реши да си търси късмета другаде и ние да попаднем в "небрано лозе".

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One
"," (запетайката му разделя изречението). Ако го направиш и ти ще видиш смисъла, че не говори само и конкретно за Кара.

 

Според теб. Аз там виждам едно име, което не е изгонено и затова те ни настигнаха по титли. А ясно е казано играч от класата на Карагър, т.е. абсолютно включва И него.

 

Кике, Агер през 60% от времето е контузен и след това влиза във форма до следващата си контузия. Няма как да бъде основен играч с това неиграене. Не знам колко са му треньорски контузиите, но явно има проблеми не само с Ходжсън, защото и при Рафа беше често контузен. Шкъртел също не е кой знае колко железен. Не съм сигурен, че може да се гради титулярна двойка защитници, при условие, че дори и да го няма Карагър, едва ли двамата ще изиграят и 25 мача заедно за една година. А и пак казвам, Карагър ще си тръгне, никой не е вечен. Въпросът обаче е дали не ги надценяваме двамцата му заместници. Аз също искам да си прав, но не съм никак убеден. Шкъртел не знам защо толкова му се радвате, но той от миналата година не е в час. И продължава да не е. Агер също не играе често, сега каква е контузията е отделен въпрос. Но не играе. Отдясно Джонсън е пълна дантела, Карагър бил най-зле. Еми не, не съм съгласен, че е най-зле от тия тримцата. Kончески го забравих, макар че и той немалко глупости направи.

Link to comment
Сподели другаде

Гост slavina
Защо говориш глупости като Лукаш постоянно ви е в устите? И да има, и да няма за какво Лукаш все ви е виновен. Задай си въпроса по обратния начин- защо Карагър вечно е хвален каквото и да направи и явно е защитен от критики?

Глупости говориш ти!Да,Лукас винаги е виновен за всичко,защото е некадърник и защото 2-3 прилични мача не биха могли да заличат безобразните му отигравания,които ни правят смешни за страничния наблюдател,а Карата е "вечно" хвален,защото го е заслужил не само със сърцата игра и преданост на клуба,но и с много добри игри през годините.И няколко слаби мача,пък дори и цял слаб сезон,не могат да заличат всичко онова,което е дал на отбора.

Link to comment
Сподели другаде

Гост kikedelrio
...Кике, Агер през 60% от времето е контузен и след това влиза във форма до следващата си контузия. Няма как да бъде основен играч с това неиграене. Не знам колко са му треньорски контузиите, но явно има проблеми не само с Ходжсън, защото и при Рафа беше често контузен. Шкъртел също не е кой знае колко железен. Не съм сигурен, че може да се гради титулярна двойка защитници, при условие, че дори и да го няма Карагър, едва ли двамата ще изиграят и 25 мача заедно за една година. А и пак казвам, Карагър ще си тръгне, никой не е вечен. Въпросът обаче е дали не ги надценяваме двамцата му заместници. Аз също искам да си прав, но не съм никак убеден. Шкъртел не знам защо толкова му се радвате, но той от миналата година не е в час. И продължава да не е. Агер също не играе често, сега каква е контузията е отделен въпрос. Но не играе. Отдясно Джонсън е пълна дантела, Карагър бил най-зле. Еми не, не съм съгласен, че е най-зле от тия тримцата. Kончески го забравих, макар че и той немалко глупости направи.

 

Контузиите на Агер при Бенитес ги знаем и знаем как са се развивали нещата. По- точно казано е, че бяхме в течение, когато го пращаха нанякъде за да се излекува. При Ходжсън е ясен обратния сценарий, защото дори когато датчанина е здрав, то най- много да играе на левия бек. Това си е отношение и нищо друго. Доколкото мога да съдя от вчерашния мач, то Шкъртел си беше стабилен заедно с гърка. Помня едно изказване по повод Карагър, което съм го споделял и друг път: "Карагър е добър, когато до него е Агер за да му поправя грешките" ( цитирам по памет). Това важи и за периода, когато играеше със Сами. Друг е въпроса, че липсата на контузии и това, че е местно момче допълват по много различен начин картинката при него. Да, може би това ще му е последния титулярен сезон, но дори и при това положение сме закъсняли с една година в това отношение.

 

@slavina, когато ми се аргументираш с нещо по повод Карагър, пак заповядай. Докато се опитваш да докажеш тезата си с мрънканици по повод Лукаш или който и да е друг играч на отбора, то дотогава не ме занимавай с празни приказки!

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One
Контузиите на Агер при Бенитес ги знаем и знаем как са се развивали нещата. По- точно казано е, че бяхме в течение, когато го пращаха нанякъде за да се излекува. При Ходжсън е ясен обратния сценарий, защото дори когато датчанина е здрав, то най- много да играе на левия бек. Това си е отношение и нищо друго. Доколкото мога да съдя от вчерашния мач, то Шкъртел си беше стабилен заедно с гърка. Помня едно изказване по повод Карагър, което съм го споделял и друг път: "Карагър е добър, когато до него е Агер за да му поправя грешките" ( цитирам по памет). Това важи и за периода, когато играеше със Сами. Друг е въпроса, че липсата на контузии и това, че е местно момче допълват по много различен начин картинката при него. Да, може би това ще му е последния титулярен сезон, но дори и при това положение сме закъсняли с една година в това отношение.

 

@slavina, когато ми се аргументираш с нещо по повод Карагър, пак заповядай. Докато се опитваш да докажеш тезата си с мрънканици по повод Лукаш или който и да е друг играч на отбора, то дотогава не ме занимавай с празни приказки!

 

Много интересно като говориш, че сме закъсняли с една година, с кого щеше да се оформи централната двойка в защитата тогава. Сети се колко игра Шкъртел и колко Агер миналия сезон.

Link to comment
Сподели другаде

  • Dacheff unpinned this тема

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...