Jump to content

Хосе Рейна (Лацио)


Гост Scarface

Препоръчан пост

Гост ultra_LIVERPOOL

Аве тва е най-добрия вратар във ВЛ, все пак е печелил златната ръкавица. Днес отново показа класа, неубедителен при излизания, 1 удар 1 гол, общо взето добре се представи, не трябва да сме недоволни. :D

 

@Red knight няма как да помниш, никога не ни е спасявал.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 1,6k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Гост ZdraveCa
@Red knight няма как да помниш, никога не ни е спасявал.

Ако гледаш мачове на Ливърпул от две седмици, то тогава никога не ни е спасявал. Но ако си спомниш миналия сезон, и по-голямата част от този...

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red knight
@Red knight няма как да помниш, никога не ни е спасявал.

 

Последното което помня беше на мача с астън вила.Тогава бях на Анфийлд.При резултат1:0 за нас Рейна направи 2 поредни блестящи спасявания,а аз бях изтръпнал на трибуните.Ако не беше той едва ли мача щеше да се превърне в най-голямата ни домакинска победа за сезона дотук.

 

И както казва ZdraveCa правил го е още много пъти и пак ще го прави.

Link to comment
Сподели другаде

Гост ZdraveCa
А ние и за бинитис казваме от 5 години ама ти сигурно си бил малък тогава и не си знаел азбуката :thumbsup:

То и за рЕйна така беше жалък дори в барселона те затова го изгониха и ако не беше той Даскала немаше да спечели УЕФА 2001.

Да, преди 5 години бях доста малък, но знаех азбуката, а и гледах мачовете на Ливърпул редовно, повярвай ми. А те Барселона се видя колко правилно постъпиха с Рейна. Изгониха вратар, който в последствие се превърна в един от най-добрите в Света, признат от почти всички (освен теб), а Барса си намериха една трагико-комедия, на име Виктор Валдес. Титулярен вратар на Барселона, а в националния не го взимат дори и за 3-ти вратар. За справка Рейна е втори, само защото няма как Касияс да бъде оставен резерва. Но какво ли разбират Арагонес и Дел Боске.

 

Относно УЕФА-та от 2001, не ви ли писна да преписвате успехите я на късмет, я на дадени играчи, а несгодите винаги да бъдат заради треньора.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Simply Red

Мхм,мда,Барса големите разбирачи,изгонили са го аз пък съм убеден, че ако сега го обявим за продан (Рейна),"каталунците" ще бъдат едни от първите отбори,които ще искат да го вземат,цял сят признава качествата на испанеца,само ти велики ми Рибъф се намери да кажеш че той е "най-слабия вратар във ВЛ'',хората сигурно ядат доматите с колците и за това 2 пъти му дадоха наградата Голден Глоувс,но както и да е...

Фабрегас също бе изпуснат от Барселона,а сега струва луди пари,Жерар Пике също бе прокуден,а този сезон платиха 4-5 млн пуанда за да го имат в състава си отново. Така че моля ти се не ми хвали политиката на Барселона,до болка ни е позната...

Рибъф чета ти глупостите от няколко дни,пишеш неща в които изобщо не си сигурен и в повечето случаи са грешни. Разбрахме че мразиш "минетес","бинитис","минитис",няма нужда във всеки пост да ни досаждаш с мненията си,които винаги целят да оплуят някой,било Бенитес,било Рейна или друг от отбора...

Link to comment
Сподели другаде

Гост ultra_LIVERPOOL
Да, преди 5 години бях доста малък, но знаех азбуката, а и гледах мачовете на Ливърпул редовно, повярвай ми. А те Барселона се видя колко правилно постъпиха с Рейна. Изгониха вратар, който в последствие се превърна в един от най-добрите в Света, признат от почти всички (освен теб), а Барса си намериха една трагико-комедия, на име Виктор Валдес. Титулярен вратар на Барселона, а в националния не го взимат дори и за 3-ти вратар. За справка Рейна е втори, само защото няма как Касияс да бъде оставен резерва. Но какво ли разбират Арагонес и Дел Боске.

 

Относно УЕФА-та от 2001, не ви ли писна да преписвате успехите я на късмет, я на дадени играчи, а несгодите винаги да бъдат заради треньора.

 

Боже, бил сред най-добрите в света, свали очилата. Най-добрите в света излизат,ловят,боксират, и от 4 удара спасяват поне един. :whistling:

Link to comment
Сподели другаде

Гост ZdraveCa
Боже, бил сред най-добрите в света, свали очилата. Най-добрите в света излизат,ловят,боксират, и от 4 удара спасяват поне един. :whistling:

Добре, кажи ми за кой от 4-те гола на Аршавин беше виновен. Първия гол, смятам, че още не се е родил човек, който да успее да го спаси. При втория се разтегна максимално, но удара беше много силен и точен, нямаше как да я хване. Последния също. Единствено има малка вина за 3-тия гол, защото топката мина под плонжа му, но удара беше от 3-4 метра, така че вината трябва да се търси някъде другаде

Link to comment
Сподели другаде

Гост Manikyan

Аз мисля, че трябва да съдим и защитата заедно с него, защото един вратар без защитата си е 0, а защитата без вратаря пак е 0, тоест да ги броим като комплект 0 (последните няколко мача...)

 

жалко, наистина жалко ;(

Link to comment
Сподели другаде

Гост ZdraveCa
а ти ми кажи с Челси за кой не бече виновен ..... и в 2та мача

Ок. Срещу Челси имаше слаб мач. Факт. Никой не го оспорва. Но подобни мачове са изключителна рядкост. Погледни го Чех, който всички смятат за най-добрия вратар в Света. Погледни той какви голове допуска. Нормлано е да има грешки от време на време, а при Рейна те са сведени до минимум

Link to comment
Сподели другаде

Гост Toni Montana
Ок. Срещу Челси имаше слаб мач. Факт. Никой не го оспорва. Но подобни мачове са изключителна рядкост. Погледни го Чех, който всички смятат за най-добрия вратар в Света. Погледни той какви голове допуска. Нормлано е да има грешки от време на време, а при Рейна те са сведени до минимум

слаби 3 последователни .................

.........и Чех не ме интересува той не пази на наща врата

Link to comment
Сподели другаде

Гост El_Niño
слаби 3 последователни .................

.........и Чех не ме интересува той не пази на наща врата

Значи и Рейна е човек и той бърка и той има слаби периоди! Целият отбор, като цяло, е имал последователни слаби изяви (напр. янаури, февруари тази година), Торес също е имал няколко последователни слаби мача, Алонсо също и като цяло почти всеки футболисти е изпадал в такова положение, макар да е един от най-добрите в света! И не може заради временната му лоша форма да се твърди, че Рейна е "най-слабият вратар в ПШ" и т.н.

Ето го и Чех, футболист №1 на чехия за изминалата година и един от най-добрите и постоянни в изяваите си вратари в света и сега, когато направи 2-3 слаби мача, нима и той е "най-слабият вратар в ПШ" или сиг се състезават с Рейна за тази приз!?

Link to comment
Сподели другаде

Гост El_Niño
То вече взех да си мисла че НикитУ да пази май ще е по добре той поне само по 1 автогол на сезон си вкарва :dash2:

Да ве и аз така си помислих! Даже Рейна и от Дудек и Къркланд, взети заедно, пак е по слаб! :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Sami_Hyypia

Е тука вече няма как да не се намесим .. "Пепе бил Н1 в момента"

Пепе е мн далеч от Касияс и Буфон,които от доста време са си най-добрите!

Просто защитата ни в повечето мачове е стабилна и не позволява удари към Пепе или дори при изпускане на топката от страна на Рейна има кой да изчисти!Ако беше стабилно обстрелван,както Джиджи и Икер,щеше да си проличи разликата!

Не казвам,че Буфон е всеки мач със "суха" мрежа,ама от 3-4 здрави изстрела,поне 1-2 спасява,както и Икер.

Няма какво да спорим,Пепе не е сред най-добрите,не е слаб ама не е world class ....

 

YNWA :677:

Link to comment
Сподели другаде

Гост ZdraveCa
А Чех-Поляк-Румъниц или Албанец какво общо имат че ние немаме вратар та здравеца го казва и аз не схващам ама те си знаят.

Споменах го, защото Чех е смятан от много хора за най-добрия вратар в Света. А дори и той прави грешки. И той, и Буфон, И Касияс, и Ван дер Саар, и всеки един вратар на тая планета. Човешко е. Рейна може да не е накакъв невероятен вратар, но е доста стабилен. Ако търсим вратар, който за 4 сезона да не направи нито една глупост... Е няма да намерим такъв

Link to comment
Сподели другаде

Гост gogoatoma
Е тука вече няма как да не се намесим .. "Пепе бил Н1 в момента"

Пепе е мн далеч от Касияс и Буфон,които от доста време са си най-добрите!

Просто защитата ни в повечето мачове е стабилна и не позволява удари към Пепе или дори при изпускане на топката от страна на Рейна има кой да изчисти!Ако беше стабилно обстрелван,както Джиджи и Икер,щеше да си проличи разликата!

Не казвам,че Буфон е всеки мач със "суха" мрежа,ама от 3-4 здрави изстрела,поне 1-2 спасява,както и Икер.

Няма какво да спорим,Пепе не е сред най-добрите,не е слаб ама не е world class ....

 

YNWA :677:

Напълно подкрепям. Рейна затова е резерва на Касияс, а нали се сещате, че и да беше от Чехия, Рейна щеше да е резерва на Чех. Рейна ми харесва - има добри рефлекси, бърз е, но не е достатъчно стабилен понякога, най-много си личи при центрирания.Хич не е лош вратар, но не е и чак от световна класа. Ето един Шей Гивън е доста добър вратар, особено като спасява с глава :sarcastic: , но и той не е от класата на Чех и т.н.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Liverbird

Сега излиза , че и Рейна не ставал....... ами освен лятото да излезнем на пазара и за вратар, да си пръснем парите пак за укрепване на 5-6 поста, пък после пак старата песен на нов глас, латино, испано, евтини, нямало класа, 200 млн за 80 играча и прочие. Отгоре на това говорите за един от най стабилните вратари в шампионата. Или пък да вземем да се пробваме за Чех, той също направи няколко слаби мача напоследък, напълниха му кошницата не един път и на него, сигурно вече са го обявили за продажба, заради некадърност.

Link to comment
Сподели другаде

Гост dandio
Сега излиза , че и Рейна не ставал....... ами освен лятото да излезнем на пазара и за вратар, да си пръснем парите пак за укрепване на 5-6 поста, пък после пак старата песен на нов глас, латино, испано, евтини, нямало класа, 200 млн за 80 играча и прочие. Отгоре на това говорите за един от най стабилните вратари в шампионата. Или пък да вземем да се пробваме за Чех, той също направи няколко слаби мача напоследък, напълниха му кошницата не един път и на него, сигурно вече са го обявили за продажба, заради некадърност.

даваме Досена, ЛУкас, Бабел, Рейна и доплащаме за Касияс :)

единственият вратар, за когото бих сменил Рейна, поне на този етап, като изключим и Джиджи де, ама той вече е по-застаряващ

Link to comment
Сподели другаде

Гост deadpoll
даваме Досена, ЛУкас, Бабел, Рейна и доплащаме малко за Касияс :)

единственият вратар, за когото бих сменил Рейна, поне на този етап, като изключим и Джиджи де, ама той вече е по-застаряващ

 

А какво ще кажеж за сегашната резерва на Гивен в Сити. аз съм навит харт да ни пази вратата :whistling:

Link to comment
Сподели другаде

Гост dandio

На него ли Шаби беше вкарал от центъра :)

 

харесва ми, но не бих казал, че е с класи над Рейна, Гивън също е един добър вратар

Link to comment
Сподели другаде

Гост deadpoll
На него ли Шаби беше вкарал от центъра :)

 

харесва ми, но не бих казал, че е с класи над Рейна, Гивън също е един добър вратар

 

 

Е то ако ще питаме кой е получил гол от Алонсо от центара направо клип със топ 10 да направим :П. За мен топ вратарите в момента са . 1 Касиас 2. Гивън. 3 не ме интересува.

 

Пепе ми е много симпатичен но както някой хора казват при центрирания им изтръпва... прави доста абсурдни грешки и не 1 път ме е разсмивал като се е хлъзгал по терена. но това си е нашия пепи и катко ти си споменал бих го заменил само за Касиас

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост ZdraveCa
На него ли Шаби беше вкарал от центъра :)

 

харесва ми, но не бих казал, че е с класи над Рейна, Гивън също е един добър вратар

Той и на Гивън вкара от центъра... Даже по-назад беше.

 

А Рейна взехте да го плюете чак в 4-ия му сезон. Джо Харт ще го плюете още в 4-ия му мач...

Link to comment
Сподели другаде

Гост FeRRo

На Харпър вкара, на Шей не помня да му е вкарвал.За мен най-добрият вратар в Лигата е Гивън, след това са Чех и Пепе, поне що се отнася до моментна форма и спасявания, които помня да са правили.Безброй пъти Гивън е спасявал Нюкасъл, както и Чех и Рейна са ни спасявали нас, но и има нещо интересно-обикновено, когато един вратар е подложен на солиден обстрел в даден мач, било то и не много опасни удари, придобива увереност и доста често след това прави феноменални спасявания(разбира се, има изключения).В мача с Арсенал след като Рейна не пипна топката 40 мин, вкараха му гол, после не я пипна още 20, пак му вкараха и така....При него този "феномен" става доста често, забелязал съм, че когато има поне 5-6 удара към вратата му, след това прави страхотни плонжове и вади всичко, което може да се извади.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...