Jump to content

Мартин Шкъртел


Гост Scarface

Препоръчан пост

  • 2 weeks later...

Шкъртел приключи с Ливърпул. Не му прави чест да си позволява в социалните мрежи да нарича Клоп "dickhead". Сега ще излезнат милярди оправдания как без да искал, станало грешка, нямал това предвид и т.н. Може да си събира багажа и посредствения футбол и да се орива безвъзвратно.

Link to comment
Сподели другаде

Шкъртел приключи с Ливърпул. Не му прави чест да си позволява в социалните мрежи да нарича Клоп "dickhead". Сега ще излезнат милярди оправдания как без да искал, станало грешка, нямал това предвид и т.н. Може да си събира багажа и посредствения футбол и да се орива безвъзвратно.

Къде го гледаш това?

Link to comment
Сподели другаде

Skrtel's friend posted on Instagram calling Klopp a dickhead. He then posted saying he put it in German. Skrtel comments "Hope he sees this:

 

Аз видях снимката с коментарите, но в момента я няма, както обикновено.

 

https://www.instagram.com/pharrelski/ - това е приятеля на Шкъртел качил снимка с Мартин и коментарите бяха на въпросната снимка от Шкърта и тоя пъпеш.

 

 

 

CmHk9RJUkAAsOeS.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Аз видях снимката с коментарите, но в момента я няма, както обикновено.

 

Цитирам те, за да дам един бърз съвет за по принцип, а не за конкретния случай.

 

В такива ситуации се прави бърз скрийншот. В последните уиндоуси има една пристаква, която се казва "Snipping Tool". Употребата ѝ е много лесна.

Link to comment
Сподели другаде

Е, ти ако не дадеш съвет, няма кой друг да е. Добре, че ме насветкА за скрийншовете, никога не бих се сетил, както се вижда от предния ми пост. :sarcastic: :doubleup:

Link to comment
Сподели другаде

Е, ти ако не дадеш съвет, няма кой друг да е. Добре, че ме насветкА за скрийншовете, никога не бих се сетил, както се вижда от предния ми пост. :sarcastic: :doubleup:

 

В първия момент го нямаше. После си си редактирал мнението.

Link to comment
Сподели другаде

Коментарите са от официалния туитър на Шкърта заедно с негов приятел. Всеки сам може да си тълкува вече както иска.

Бих,ама словашки език разбирам,колкото и този 霍奇森是我的上帝.

Link to comment
Сподели другаде

от инстаграм е, но на онзи профила му е заключен, тъй че не може да се види дали е истина или не, ама както и да е най-вероятно тази седмица напуска

 

Martin Skrtel is likely to be confirmed as a Fenerbahce player this week.

Liverpool have already reached an agreement with the Istanbul-based club for a fee of around £5m and it is believed it is just personal terms which remain to be thrashed out.

Link to comment
Сподели другаде

Martin Skrtel is close to completing a move from Liverpool toFenerbahce, according to the Turkish club’s president.

Fenerbahce have been in discussions with Liverpool over Skrtel's transfer for some time, but the 31-year-old's involvement at Euro 2016 with Slovakia has prevented a deal from being completed.

Fenerbahce president Aziz Yildirim told AMK Spor: "The (Gregory) van der Wiel and Skrtel transfers are almost done."

The fee is reportedly to be in the region of €5.5 million.

Link to comment
Сподели другаде

Fenerbahce confirm they are in talks with Liverpool about the transfer of long-serving defender Martin Skrtel.

 

http://ichef.bbci.co.uk/live-experience/cps/400/cpsprodpb/vivo/live/images/2016/7/7/6a460afd-c36e-4818-af1d-be5ee5bb1890.png

 

Earlier on Thursday, Skrtel posted this picture on his Instagram page

Link to comment
Сподели другаде

Това никой не му го отрича, евала за което, но толкова си можеше. Ако имахме истински защитник на негово място през годините, еквивалент на Агер, щяхме да имаме поне 1 титла!

Link to comment
Сподели другаде

Ако имахме истински защитник на негово място през годините, еквивалент на Агер, щяхме да имаме поне 1 титла!

 

Имахме самия Агер ! / или ти искаш два Агера ? /

 

Малко ми нагорчава, че отиде в Турция, но съм сигурен, че никога няма да надене фес.

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Мартин Шкъртел

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...