Jump to content

Мартин Шкъртел


Гост Scarface

Препоръчан пост

  • 2 weeks later...
Гост Charg3r

Това с ръката не беше много по негова вина. Просто така се случи, че ръката му беше върху Сако и той я избута нагоре като скочи.

Link to comment
Сподели другаде

Гост ZdraveCa

Вчера при един корнер беше хванал едновременно Компани и Фернандиньо. Хванал белгиеца за тениската, дърпа го, бута го и едновременно с това е приклещил Фернандиньо между тях. На мен ми стана смешно, но добре, че това не ни изигра лоша шега.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Dacheff

Това с ръката не беше много по негова вина. Просто така се случи, че ръката му беше върху Сако и той я избута нагоре като скочи.

Бе то все не е по негова вина :sarcastic:

 

Вчера при един корнер беше хванал едновременно Компани и Фернандиньо. Хванал белгиеца за тениската, дърпа го, бута го и едновременно с това е приклещил Фернандиньо между тях. На мен ми стана смешно, но добре, че това не ни изигра лоша шега.

И аз го видях това, да :sarcastic: Шкъртата е уникален! Вече да дърпа и блъска по един му е малко, следващия път очаквам половината им отбор да се строполят едновременно, защото Мартин е навързал и дърпа двама с по една ръка, един със зъби и още двама с крака :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост stunnyss

Иска да навакса за предишните си грешки и дава всичко от себе си за титлата. Стая борба и ръгане става все по неприятен за провника. Истински боец в комбинация с Сако могат да изградят доста боеспособна двойка централни защитници.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Prospero

Хехе, вижте и Компани как си играе при корнерите, не случайно точно Шкъртел е срещу него. Компани не се и оплаква, защото и той играе по същия начин (с едната ръка го дърпа към себе си, а с лакътя на другата го натиска в гърлото :sarcastic: ).

Link to comment
Сподели другаде

Гост Fowler23

тук са го хванали новините на БТВ на излизане от София, при задръстването на цариградско шосе..... :D

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
Гост Delegat

Наградата е за защитник, вкарал най-много голове във ВЛ, а не за най-добър защитник. Просто вижте с кои хора е сравнен, къде са Тери, Компани, Косчелни и т.н.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scarface
, къде са Тери,

 

? Ху???ар ю сириъз????? Тери, за Джон Тери от Челси или за някой друг? Щото тоя е като тролей на Сточна гара ..... при тва не е от тази година. ... Дай малко по-сериозно

Link to comment
Сподели другаде

Гост MakEto

Не е сравнен с тия ..сравнен е с Компани, Кейхил, Ягиелка ..всички. Тая графичка там е само за "most clearances" (и по тоя показател пак е първи) ;)

Link to comment
Сподели другаде

Гост LuboCrita

Да де, ама от кои защитници? :D

 

http://i59.tinypic.com/e6a8wj.jpg

 

Ето я таблицата с играчите с най-много точки. Шкъртел е защитникът с най-много точки. Над него няма защитник с повече точки. Всички останали защитници са под него по тези точки. Дано всичко е ясно вече.

Link to comment
Сподели другаде

Гост liverpool_ynwa

Не ве, тея гънърите не дават косъмче да падне от главичката на бик факинг жърмън и го смятат за най-класния защитник играл някога на планетата, както и оня Косчелни, абе щом тяхното не е в класацията значи за нищо не става.

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Мартин Шкъртел

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...