Jump to content

Мартин Шкъртел


Гост Scarface

Препоръчан пост

Гост mb10lfc

Това "зоново/персонално" маркиране обърква играчите. Вместо да им кажат "Следете топката и я изритайте на далеч от вратата ни" те ги карат да "пречат" на нападателите да стигнат до нея. Загледайте се как тръгват инстиктивно към топката, но после се сещат за "указанията" да си пазят еди-кой-си играч. Настъпва хаос, рикошети = автогол.

Link to comment
Сподели другаде

Гост morski

Снощи Шкъртата наистина изнесе силен мач, но за това много помогнаха и тотално импотентните напред испанци. Това не омаловажава разбира се представянето му. Играта му беше като всеки мач при нас - играе мъжки, бори се за всяка топка, но пак зависна на два-три пъти, дърпаше и събаряше в наказателното поле, стандартно. Беше обаче и лидер, непрекъснато викаше на неговите съотборници и ги нахъсваше.

Link to comment
Сподели другаде

Гост tony

Чак мечта не знам, но донякъде го разбирам все пак са 3 броя, сигурно не е лесно. Правят ми лошо впечатление малки деца с такива "играчки". Аз на моята дъщеря не и давам да пипа телефони и таблети. Доколкото е възможно, все пак не съм с нея непрекъснато. Има време да се занимават цял живот с виртуалния свят. Първите 7 са време за истински игри и повече внимание от родителите.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Гост baivan

Да вкараш с 8 шева на главата (снимки)

И да напомня, че после в 99 мин. вероятно ни спаси от загуба,

като изби топката при силен удар малко пред Джоунс /а тя влизаше/

 

http://www.sportal.bg/news.php?news=524363

Link to comment
Сподели другаде

Гост m1s71k

С днешния картон май си събра колекцията, много ме притеснява в какъв състав ще ни е защитата в следващия мач.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Гост Dacheff

Шкъртата е боец. Може да не е в топ 5 на тактически най-грамотните защитници, но е нужен на отбора според мен. Буквално е готов да жертва здравето си, за да предотврати попадение. Играч със сърце, който милее за отбора. Само като го види човек как се радва и тъжи, става ясно, че не гони кинтата. Ще се радвам, ако преподпише, най-малкото защото не е и някакъв хленчилник, дето ще иска гарантирано титулярно място.

Link to comment
Сподели другаде

  • 5 weeks later...
Гост joffer

http://www.empireoft...oss-last-night/

 

Продължавам да мисля, че Шкъртел беше по-добрия избор за капитан. :whistling:

 

:morning1: Все още не е сигурно, че Хендерсън понеже сега е вицекапитан, ще стане капитан автоматично след като Джерад си тръгне. Поне Роджерс все още не е обявил нещо такова.

Ако обаче изборът за капитан е Хендерсън, а не Шкъртел, може би ще бъде заради това, че ще се търси постоянен вариант за тази роля в отбора.

Имам предвид следното: Шкъртел е на 30 - може би ще е при нас още 2-3 сезона. Така, че на мен поне не ми се ще да изпадаме в ситуацията като на Арсенал. Там вече им изгубих бройката - слагаха куцо, кьораво и сакато за капитани и ги сменяха всеки сезон ( да не говорим колко лоялни им бяха и какви се оказваха ).

Та с Хендерсън явно ще се търси нещо солидно в дългосрочен план като капитан. А и той не е като да не става - англичанин е, беше капитан на всички младежки им формации, дава енергия в средата на терена, а и това може да му помогне на самия него да се нагърбва с повече отговорност - "тука нали преобладава клишето, че нямал топки" - може би требва да питаме жена му тя ще знае най - добре. Може да се окаже, че има топки и то бая големи.

Link to comment
Сподели другаде

Гост men4o

:morning1:/> Все още не е сигурно, че Хендерсън понеже сега е вицекапитан, ще стане капитан автоматично след като Джерад си тръгне. Поне Роджерс все още не е обявил нещо такова.

Ако обаче изборът за капитан е Хендерсън, а не Шкъртел, може би ще бъде заради това, че ще се търси постоянен вариант за тази роля в отбора.

Имам предвид следното: Шкъртел е на 30 - може би ще е при нас още 2-3 сезона. Така, че на мен поне не ми се ще да изпадаме в ситуацията като на Арсенал. Там вече им изгубих бройката - слагаха куцо, кьораво и сакато за капитани и ги сменяха всеки сезон ( да не говорим колко лоялни им бяха и какви се оказваха ).

Та с Хендерсън явно ще се търси нещо солидно в дългосрочен план като капитан. А и той не е като да не става - англичанин е, беше капитан на всички младежки им формации, дава енергия в средата на терена, а и това може да му помогне на самия него да се нагърбва с повече отговорност - "тука нали преобладава клишето, че нямал топки" - може би требва да питаме жена му тя ще знае най - добре. Може да се окаже, че има топки и то бая големи.

Абе те за топките дето жена му си играе с тях лента не дават.

Ама има някакв логика в писането ти.Все пак за мен качествата които показва на този етап Мартин,и лоялноста му към клуба а също психическата устойчивост и респекта който всява му дават сериозни предимства за лидер.

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Мартин Шкъртел

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...