Jump to content

Мартин Шкъртел


Гост Scarface

Препоръчан пост

Имахме самия Агер ! / или ти искаш два Агера ? /

 

Малко ми нагорчава, че отиде в Турция, но съм сигурен, че никога няма да надене фес.

Имах предвид да имаме партньор на Агер от нивото на самият Агер, тоест да имаме 2-ма класни защитника.

Link to comment
Сподели другаде

Никога не съм изпитвал симпатии към него, нито съм го считал за уникален защитник. Един всеотдаен боец, който даваше всичко, което можеше. Всичко най-добро му желая.

Link to comment
Сподели другаде

Martin Skrtel has completed his £5.5 million transfer from Liverpool to Fenerbahce after passing a medical and agreeing personal terms with the Turkish giants.

The centre-back arrived in Istanbul on Tuesday night to thrash out the formalities of his switch, and underwent physical checks on Wednesday.

He is set to be officially unveiled on Friday by the Turkish giants, who secured his signature amid interest from Roma, Inter, Wolfsburg as well as their Super Lig rivals Galatasaray and Besiktas.

Skrtel departs Liverpool having made 320 appearances for the club, winning the League Cup in 2012.

 

CnU08FtWEAAz2mI.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Беше любимият ми играч след като Капитанът напусна. Адски много ми импонираше мъжкарския му подход към играта. Всеки греши. Не съм си затворил и очите за безобразните му игри след като последно се контузи, но мисля, че е дал много на отбора! Сигурен съм, че остава верен в сърцето си на Ливърпул! Успех в новия ти клуб, терминаторе! Ще ми липсваш!

Link to comment
Сподели другаде

ГОЛЯМ БОЕЦ,отдаден на каузата ЛИВЪРПУЛ и дал много хубави мигове на нас феновете.

Незнам защо ,но си мисля,че след като си тръгна Агер, (бяха страхотна двойка) и формата на Шкърта тръгна надолу ,освен и контузиите ,които го мъчеха.

Успех !!!

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...

14561898_305273639854664_8215881736957984768_n.jpg

 

martin37skrtel Surgery went well,i dont think i will look better than brad pit,but at least i can breath thanks to stuff in LIV hospital for looking after me! Especially this lady "canim". Even that she is galatasaray supporter,she looked well after me...now hurry up to start recovery to get ready for next game!FB

 

Това е от преди 1 седмица. Нещо се е случило с нослето на нашето момче.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Какъв рейд и гол само! Както за защитник си е направо феноменално! Но не е медиина звезда като Роналдо/Меси за да се обръща сериозно внимание и утре ще се забрави.

 

 

Sent from my F8331 using Tapatalk

 

 

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Мартин Шкъртел

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...