Jump to content

Снукър


Гост DwAyNe WaDe

Препоръчан пост

Гост kukuchev711

Е, днес започна световното първенство. Рони поведе на Кембъл с 7-2, а Уолдън гази Холт с 8-1. Какви са вашите очаквания? :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Kimi

Симпатиите ми са за Картър, Хигинс и Мартин Гулд. Трудно е да се каже кой ще спечели, за 17 дни много неща могат да се променят.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
Гост Stojkica

Страхотен турнир в София. Дано традицията се запази и всяка година да гледаме голяма част от играчите от елита. Даже беше готино, че разни цървули като китайците и Бингам ги нямаше. Само Селби го нямаше от останалите.

Link to comment
Сподели другаде

Гост kukuchev711

Страхотен турнир в София. Дано традицията се запази и всяка година да гледаме голяма част от играчите от елита. Даже беше готино, че разни цървули като китайците и Бингам ги нямаше. Само Селби го нямаше от останалите.

На тези турнири въобще не съм им фен. Единственото положително е, че за втори път гледаме любимците си в България. Колкото по-малко турнири, толкова по-качествен снукър. Затова и Рони си почиваше 1 година, защото знаеше, че всички други ще са изморени за световното. И го спечели, даже с лекота. Бари Хърн аут!

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stojkica

На тези турнири въобще не съм им фен. Единственото положително е, че за втори път гледаме любимците си в България. Колкото по-малко турнири, толкова по-качествен снукър.

 

Не става само с едно световно. Трябват си такива турнири, годината е 52 седмици, а не 2. Все едно да кажеш, че колкото по-малко турнири по тенис - толкова по-качествен тенис и затова трябва да има само един Уимбълдън.

 

П.П. Естествено че качеството в тези турнири няма да е като на световното, но все пак е достатъзно високо.

Link to comment
Сподели другаде

Гост kukuchev711

Разбира се, че не става само с едно световно. 6,7 ранкинг турнира, ПЛ, ШЛ и Мастърс. Това е напълно достатъчно. А не 100 PTC-та и още 300 турнири..... Затова вече гледаме много рядко качествен снукър.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Kimi

Сега е доста по-интересно, отколкото при оня старец сър Родни Уокър, като по негово време имаше 1 турнир на 2 месеца.

Link to comment
Сподели другаде

Гост kukuchev711

Ами, аз съм на обратното мнение. Преди чаках с нетърпение да почне някой турнир, докато сега ми е напълно безралично. Единствено ЮК-а, Мастърс-а и световният шампионат стават за гледане.

Link to comment
Сподели другаде

  • 10 months later...
Гост ZdraveCa

Мислите ли, че Рони може да стане за трета поредна година световен шампион? :)

Всички това очакват, ама според мен няма да му е толкова лесно. Динг и в страшна форма, Селби и Робъртсън, както винаги са на ниво, а Хигинс си го пердаши най-редовно. Все пак е в по-лесната част на схемата и до 1/2 финала не вярвам някой да го спре.

Link to comment
Сподели другаде

Гост never back down

Всички това очакват, ама според мен няма да му е толкова лесно. Динг и в страшна форма, Селби и Робъртсън, както винаги са на ниво, а Хигинс си го пердаши най-редовно. Все пак е в по-лесната част на схемата и до 1/2 финала не вярвам някой да го спре.

 

Динг в тази си форма.. изяде як пердах в Уелс от Рони... за мен шанс да го бие .. има само Тръмп.. който винаги му дава здрави ядове... другите вече включително и Хигинс са за закуска на О'Съливан.

Link to comment
Сподели другаде

Гост ZdraveCa

Динг го отпишете. Майкъл Уезли направо го изяде. :)

В горната част на схемата вече наистина не виждам кой ще се опъне на Рони. Шон Мърфи не е във форма, а останалите по-сериозни имена там са Бари Хоукинс, Рики Уолдън и Марко Фу... За сметка на това в долната част ще е чудно. Евентуални 1/4 финали Робъртсън - Тръмп и Селби - Хигинс ще са наслада за окото. Само Хигинс да успее да обърне Алан МакМанъс.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Soulmaker

В горната част на схемата вече наистина не виждам кой ще се опъне на Рони. Шон Мърфи не е във форма, а останалите по-сериозни имена там са Бари Хоукинс, Рики Уолдън и Марко Фу... За сметка на това в долната част ще е чудно. Евентуални 1/4 финали Робъртсън - Тръмп и Селби - Хигинс ще са наслада за окото. Само Хигинс да успее да обърне Алан МакМанъс.

 

Все си мисля,че Селби може да спре Рони.

Link to comment
Сподели другаде

Гост ZdraveCa

Все си мисля,че Селби може да спре Рони.

Аз казах, че в горната част на схемата няма кой да го спре. Със Селби могат да се срещнат чак на финал.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Kimi

Нормален първи кръг на Световното, изненадите не бяха повече или по- малко от нормалното. Единствената по- сериозно сензация е може би отпадането на Динг, но той попринцип не е особено убедителен в Крусибъл. Магуайър пък отново се провали. За Хигинс не съм изненадан, жалко, че през последните сезони формата му падна главоломно. За втори кръг очачвам с нетърпение Картър и Селби, като се надявам Капитанът да го излъже и да направи още едно силно Световно. Алън срещу Робъртсън също изглежда много любопитен мач, както и ветераните Макманъс и Дохърти, които ще наблювадам с интерес.

Общо взето, надявам се Ронито да не вземе пак титлата. :D

Link to comment
Сподели другаде

Гост ZdraveCa
Общо взето, надявам се Ронито да не вземе пак титлата. :D

Аз чакам епичен финал между него и Робъртсън, а там, каквото стане. Само че има много време дотогава, виждали сме какви ли не изненади.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Kimi

Е.. видя се, че не е неуязвим. Друг е въпросът, дали Пери ще успее да поддържа силната си игра в следващите 2 сесии. Доста приятен за наблюдаване снукър се получава до момента.

Link to comment
Сподели другаде

Гост kukuchev711

Браво на Пери. Помислих си, че се е предал още преди мача да започне, но ето че има добър аванс след първата сесия. Все пак се надявам Рони да победи, защото си ми е любимец. :D

Link to comment
Сподели другаде

Гост ZdraveCa

Мен ме хвана жал за Роби Уилямс. Робъртсън сериозно се е запътил към 100 сенчъри брейка този сезон и направо го разпиля.

Link to comment
Сподели другаде

Гост never back down

Aко О'Съливан отпадне.. съм твърдо за Майкъл Лозли за шампион .. :D :D Тръмп също бих искал да го видя на финал или с титлата ама с играта от първи кръг .. няма никакъв шанс.

 

Все пак на световните първенства той играе много добре и не бива да бъде отписван. Робъртсън за момента изглежда като основен фаворит, но аз очаквам да има много тежък двубой с Алан.. след това и със Селби или Картър и евентуално Тръмп.. .. тези евентуални двубои могат да го изцедят преди финала.. и Лозли да го победи :D

Link to comment
Сподели другаде

Гост Kimi

Джо Пери направо изтърва О`Съливан днес, можеше да отвори още по- голяма преднина. Но ако утре играта върви по същия начин, определено Пери ще се класира.

Картър за съжаление играе безобразно и ще отпадне. Иначе май и аз ще съм за Робъртсън оттук нататък.

Link to comment
Сподели другаде

Гост never back down

Титаничен О'Съливан в края на мача си...явно доста неща в главата му са подобрени и сега вече влиза в битките смело и когато играта му не върви не се отказва. От тук нататък, въпреки , че на хартия може би го очакват по тежки съперници по пътя към финала, то аз си мисля , че тези му мачове ще са по лесни .

 

Трудно ще го спрат от тук натам ..

Link to comment
Сподели другаде

Гост kukuchev711

Какви са вашите прогнози за 1/2 финалите? :D

 

Аз казвам Селби-Робъртсън 17-15 и Рони-Хоукинс 17-9

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...