Jump to content

Друг отбор в Премиер Лийг на който симпатизирате?


Гост GoAsYouPlease

Препоръчан пост

Гост FeRRo

Уест Хем ми бяха първият любим отбор, все още ми харесват, Фулъм не знам защо, от няколко години си следя и тях,а този сезон играят наистина прекрасно, Рой Ходжсън свърши чудесна работа в отбора, жалко че Перуката Боби не го взе за Нац.селекционер като той сам се предложи.Боро също ми допадат, но по-скоро като индивидуалности, много са непостоянни, за да кажа че играят добре .

Link to comment
Сподели другаде

Гост ZdraveCa
Манчестър Юнайтед :P

Извинявай, ама... Спамиш масово, заявяваш, че мазното сиганче Роналдо ти е любим футболист и накрая заявяваш, че тимът, чието име ме е гнус да произнеса, ти е любим отбор... Само, защото си момиче няма да ти тегля една майна, а ще те подканя да се насочиш към друг форум

Link to comment
Сподели другаде

Гост Sjilx
Манчестър Юнайтед :P

напусни!

 

@tedo ако не се лъжа, нямат победа и едно 80% от мачовете им са загуби. :morning1:

Link to comment
Сподели другаде

Гост dandio

Абе чак да харесвам друг отбор....

На тоя етап Вила са ми симпатично до някъде, че се навират в топ 4, Хъл на моменти показват странно добър футбол

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост tedo
напусни!

 

@tedo ако не се лъжа, нямат победа и едно 80% от мачовете им са загуби. :morning1:

 

имат 2 победи;2х-а и 10 загуби :sarcastic:

но са стигнали до 5-я кръг на ФА къп :greeting:

мача е на 25 януари:Curzon Ashton LFC v Liverpool LFC

Link to comment
Сподели другаде

Гост kikedelrio
Втория ми любим отбор след Ливърпул, е резервите на Ливърпул ;).

 

Почти да прозвучиш като Шенкли с това изказване! :spiteful:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Arbeloa

Тоя сезон много ме кефят Фулъм, играят много стабилно в защита и в нападение са добри, ако си запазят отбора и може би се подсилят с някое друго класно попълнение, догодина ще се борят за 4-тото място

Link to comment
Сподели другаде

Гост Pepe Reina
Тоя сезон много ме кефят Фулъм, играят много стабилно в защита и в нападение са добри, ако си запазят отбора и може би се подсилят с някое друго класно попълнение, догодина ще се борят за 4-тото място

 

Този сезон и аз много харесвам Фулъм, а миналия ми допадаха и Блекбърн, но сега са много зле и просто загубих интерес да ги гледам.Ама едва ли Фулъм ще могат да се борят за 4-тото място следващия сезон, но с малко по-добра игра в атака и 1 класно попълнение в центъра ще могат да се пробват за УЕФА.

Link to comment
Сподели другаде

Гост DaNiToO
Манчестър Юнайтед :P

Начи странната статистика :

1.Във форума на Ливърпул е...

2.За подпис си е сложила YNWA!

3.Любим футболист - Педалдо

4.Фен на Манчестър??????????

:sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост dandio

Ем харесва и двата отбора бе :D :D

 

А иначе форума е отворен за всякакви хора, даже и за фенове на Юнайтед RedDevil преди даже беше доста активна във форума, примерно

Link to comment
Сподели другаде

Гост Liverpool-BaBy
След Ливерпоол,Евертън,мърсисайдските отбори най ме кефят :)

 

А като играят Ливърпул и Евъртън за кой си ? :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост FeRRo
След Ливерпоол,Евертън,мърсисайдските отбори най ме кефят :)

Ти май си като оная Криси, след ЛивЪрпУл нах-харесваш кръвния им враг ...

Link to comment
Сподели другаде

Гост SteveGe

в Англия има само 1 отбор и това е ЛИВЪРПУЛ!

Другите грам не ме интересуват у вълнуват ,гледам ги за кеф и не симпантизирам нито харесвам др отбор :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост KriSsi =)

Авеее яяя .. ;)

 

Тва че съм казала че харесвам играта на Манчестър си е лично мнениее.. Хайде отречете, че Манчестър играят най-добре.. ТВА НЕ ЗНАЧИ ЧЕ ПРЕДАВАМ ОТБОРА заради който прогледах футбол.. И най-мраза да съдат за човек по тва откъде е.. Да, Роналдо ми е един от любимите футболисти, защото за възрастта си не е постигнал малко, а и фактите говорят сами - кво ли не постигна през 2008-а ;) тъпо е да се гони човек от форума само защото има лично мнение малко по различно от другите.. ако искам ей ся ше влезна във форума на Манчестър и ще напиша че харесвам Манчестър, но се съмняям че ше ме изгонят.. както и да е де, написах поече отколкотоо тряя.. не ми пука, праете квот знаете ;)

Link to comment
Сподели другаде

Гост ZdraveCa
Авеее яяя .. ;)

 

Тва че съм казала че харесвам играта на Манчестър си е лично мнениее.. Хайде отречете, че Манчестър играят най-добре.. ТВА НЕ ЗНАЧИ ЧЕ ПРЕДАВАМ ОТБОРА заради който прогледах футбол.. И най-мраза да съдат за човек по тва откъде е.. Да, Роналдо ми е един от любимите футболисти, защото за възрастта си не е постигнал малко, а и фактите говорят сами - кво ли не постигна през 2008-а ;) тъпо е да се гони човек от форума само защото има лично мнение малко по различно от другите.. ако искам ей ся ше влезна във форума на Манчестър и ще напиша че харесвам Манчестър, но се съмняям че ше ме изгонят.. както и да е де, написах поече отколкотоо тряя.. не ми пука, праете квот знаете ;)

То пък на нас толкова много ни пука...

Link to comment
Сподели другаде

Гост мойсей
Авеее яяя .. ;)

 

Тва че съм казала че харесвам играта на Манчестър си е лично мнениее.. Хайде отречете, че Манчестър играят най-добре.. ТВА НЕ ЗНАЧИ ЧЕ ПРЕДАВАМ ОТБОРА заради който прогледах футбол.. И най-мраза да съдат за човек по тва откъде е.. Да, Роналдо ми е един от любимите футболисти, защото за възрастта си не е постигнал малко, а и фактите говорят сами - кво ли не постигна през 2008-а ;) тъпо е да се гони човек от форума само защото има лично мнение малко по различно от другите.. ако искам ей ся ше влезна във форума на Манчестър и ще напиша че харесвам Манчестър, но се съмняям че ше ме изгонят.. както и да е де, написах поече отколкотоо тряя.. не ми пука, праете квот знаете ;)

 

Ми, че един Меси е милион пъти по-добър, но нема кой да види.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...