Jump to content

Друг отбор в Премиер Лийг на който симпатизирате?


Гост GoAsYouPlease

Препоръчан пост

Гост rounder
Уест Хям Юнайтед, заради филма "Green Street Hooligans".

Eвертън, защото има ливърпулски дух.

 

 

Аз принципно се кефя на всички Английски отбори, когато играят в евротурнирите, защото рядко бих седнал да гледам мач, в който няма такъв отбор. Също така се радвам много, когато английски отбор закупи добър чужд играч. Иначе винаги някои са ми били по-симпатични от другите, но това с времето се мени. Често и заради играчите, които играят там. Примерно преди години ме кефих Нюкасъл(Белами, Амеоби, Оуен) ...

 

На болднатото: алеле,майко :sarcastic:

 

Шола Амеоби легенда :sarcastic: Да беше казал,че са ти симпатични били Нюкасъл,заради Шиърър поне.Ама Амеоби,който даже беше 4ти или 5ти избор нападател по едно време и то в един слаб Нюкасъл.

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост Георги Бинев

Мда, определено беше резерва, но ме кефеше. И да, нигока не е бил звезда. А защо си болднал Оуен?

Link to comment
Сподели другаде

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Гост SuperSizee
Симпатизирам и на Евъртън

 

И на кой имаш желание да отидеш повече на мач? Или едното полувреме при червените, другото при сините? :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 years later...
Гост Венци Момчев

Още един глас за Нотингам Форест, с нетърпение ги чакам да се завърнат при нас ама все нещо не им достига. М/и когато станем ние шампиони и те ще се завърнат, значи скоро :sarcastic: .

Link to comment
Сподели другаде

Гост niki 50

Още един глас за Нотингам Форест, с нетърпение ги чакам да се завърнат при нас ама все нещо не им достига. М/и когато станем ние шампиони и те ще се завърнат, значи скоро :sarcastic:/> .

Днешният Нотингам е Лестър,дано повтори успехите на горските!
Link to comment
Сподели другаде

  • 4 years later...

Аз симпатизирах на Нюкасъл по времето на Кевин Кийгън. Много приятен за гледане отбор бяха. Никога няма да забравя как биха отбора на МЮ със 5:0.Голям кеф беше.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...