Jump to content

Друг отбор в Премиер Лийг на който симпатизирате?


Гост GoAsYouPlease

Препоръчан пост

Гост GoAsYouPlease

Когато Ливърпул не играе, чии мачове очаквате с най-голям интерес?

 

Лично аз винаги съм симпатизирал на Уест Хем, определено са най-симпатични от лондонските отбори, пък и винаги са си произвеждали сами младите таланти, за което ги уважавам.

 

А вие?

Link to comment
Сподели другаде

Гост Manikyan

Мидълзбро и Астън Вила.

 

Мидълзбро срещу големите правят чудеса, за съжаление срещу малките са много лабави.

 

Астън Вила правят много силни няколко сезона, Мартин О'Нийл ги е направил животни...

Link to comment
Сподели другаде

Гост Steven Gerrard The Best

И аз в Премиършип на никой! Иначе следя много внимателно ситуация в Лийдс,този славен отбор с традиций искам да се завърне в Премиършип,за съжаления немотията там е голяма,на тях следя редовно резултатите!

Link to comment
Сподели другаде

Гост SpoRtall

Аз симпатизирам различно...Примерно тая седмица ще симпатизирам на Уест Бромич :sarcastic: Досетете се защо :sarcastic: :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост FTorres

Аз много симптазирам на Уигън-знам ги когато бях 1 ви клас през 1998 (тогава бяха в 3та лига)

Също така симпатични са ми НЮКЯСЪЛ

Link to comment
Сподели другаде

Гост absolutelyrubbish
Харесват ми всички които се изправят срещу Ман Ю, Челси и Евертън :") (фен съм им за цял кръг)

 

:good2: И аз съм така.

Евъртън не ме вълнуват толкова, не виждам конкуренция от тяхна страна и затова.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Liverpool-BaBy
Харесват ми всички които се изправят срещу Ман Ю, Челси и Евертън :") (фен съм им за цял кръг)

 

И аз съм така :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Liverbird
Харесват ми всички които се изправят срещу Ман Ю, Челси и Евертън :") (фен съм им за цял кръг)

А когато играят един срещу друг? :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост GoAsYouPlease

Аз пък на FIFA Мениджър моуд винаги съм играл с Бъри, ама пусто, много трудно зимат Премиершип с тия играчи по 60... :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Saturation

Портсмут и Боро.

 

Помпитата винаги са били много интересен отбор за гледане, сега събраха и доста добри играчи. На Мидълзбро пък се радвам, понеже много пъти са ме изненадвали със супер представяния срещу топ 4.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...