Jump to content

Друг отбор в Премиер Лийг на който симпатизирате?


Гост GoAsYouPlease

Препоръчан пост

Гост absolutelyrubbish
Авеее яяя .. ;)

 

Тва че съм казала че харесвам играта на Манчестър си е лично мнениее.. Хайде отречете, че Манчестър играят най-добре.. ТВА НЕ ЗНАЧИ ЧЕ ПРЕДАВАМ ОТБОРА заради който прогледах футбол.. И най-мраза да съдат за човек по тва откъде е.. Да, Роналдо ми е един от любимите футболисти, защото за възрастта си не е постигнал малко, а и фактите говорят сами - кво ли не постигна през 2008-а ;) тъпо е да се гони човек от форума само защото има лично мнение малко по различно от другите.. ако искам ей ся ше влезна във форума на Манчестър и ще напиша че харесвам Манчестър, но се съмняям че ше ме изгонят.. както и да е де, написах поече отколкотоо тряя.. не ми пука, праете квот знаете ;)

 

Ей КИФЛО ходи да береш баластра под сянката на моркова !

 

 

Link to comment
Сподели другаде

  • 5 weeks later...
Гост liverpool258

Ми с наи големо нетарпение когато POOL не играе чакам манчо и челси за да се крастим у нас да не бият :sarcastic: иначе ме кефат Вила ще са 2ри тая година след POOL

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Гост Novkov
Мидълзбро.

 

Мидълзбро срещу големите правят чудеса, за съжаление срещу малките са много лабави.

 

Само, ако знаеше, като пишеше коментара...

Link to comment
Сподели другаде

Гост wins
в Англия има само 1 отбор и това е ЛИВЪРПУЛ!

Другите грам не ме интересуват у вълнуват ,гледам ги за кеф и не симпантизирам нито харесвам др отбор :)

+1

Link to comment
Сподели другаде

Гост Torres_9

Съндерланд и УБА, първия са един от малкото симпатични отбори за мене в Премиършип, а УБА ги харесвам защото не играят като мишки с по 9 в защита, както го правят Фълъм, Стоук Сити, Уест Хям и т.н. шапка свалям на Тони Моубри за това как води отбора си.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Kuyt
Съндерланд и УБА, първия са един от малкото симпатични отбори за мене в Премиършип, а УБА ги харесвам защото не играят като мишки с по 9 в защита, както го правят Фълъм, Стоук Сити, Уест Хям и т.н. шапка свалям на Тони Моубри за това как води отбора си.

Подкрепям те. Не че УБА са симпатичен отбор, но заслужават похвали за стила си на игра. Определено са отбор, който най-вероятно ще изпадне, но ще липсва на Висшата лига.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Гост El Kombainero
Уест Хем донякъде- заради химна

 

 

Сума фенове на Уест Хем се навъдиха покрай Грийн Стрийт Хулиганс

http://foolstown.com/sm/mog.gif

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост Enigma_lp

Най ме радва след Ливърпул Мидълзбро.И за Манчестър Сити съм най-вече в градските им дербита :greeting:

Link to comment
Сподели другаде

Гост StevenGerrard
Сума фенове на Уест Хем се навъдиха покрай Грийн Стрийт Хулиганс

http://foolstown.com/sm/mog.gif

 

Мен Уест Хям ме кефят само заради стадиона , екипите им и разбира се "ЧУКОВЕТЕ" звучи много яко :greeting:

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 months later...
Гост Samo_Liverpool

на мен ми харесва Aston Villa можеби заради най-добрия българси играч Стилян Петров,но не само

Link to comment
Сподели другаде

Гост gushtera

Астън Вила...през 90-те години си пишех с един фен на този отбор и в продължение на 1 година този човек ми изпращаше билети за домакински мачове на отбора :greeting:

 

Друг отбор на който симпатизирам е Шефилд Уенздей, но за съжаление е доста далеч от Висшата лига :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост veli

Аз харесвам и Вила :D :D :D

И си имам точно две (доста глупави) причини:

1. Стилянчо играе там : )))

2. Най-вече заради името.. беше ми станало прякор по едно време. Викаха ми "Астън" :D

 

И сега сериозно - фен съм само и само на Ливърпул, в отделните мачове си избирам отбор.. ако не харесвам нито единиия - тогава по цвета на фланелката! :D

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...