Jump to content

NBA (National Basketball Association)


Гост dandio

Препоръчан пост

Ехххх, този Сприуел му предложили преди години 20 милиона за 3 сезона, а той казал: "Вие луди ли сте? Аз имам семейство да храня." :sarcastic:

 

Инак съм за Лейкърс. Едно време четох как колегите от ЛАЛ подарили на Джабар имение с кортове, басейн и т.н. и се зарибих по тях. Не че гледам баскетбол редовно, но съм езерняк.

Link to comment
Сподели другаде

Ехххх, този Сприуел му предложили преди години 20 милиона за 3 сезона, а той казал: "Вие луди ли сте? Аз имам семейство да храня." :sarcastic:

Никога не знаеш чия жена колко гълта :sarcastic:

 

 

edit: Като харчове имам предвид :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 months later...

Сезона започна отново. :) Уестбрук е животно и е най-вероятното МВП. ГСУ не могат все още да се сработят но е едва началото на сезона. ЛеБрон се пази за плейофите. След Тими и KG още една легенда приключи с баскетбола - Рей Алън.

Link to comment
Сподели другаде

Голдън Стейт са 3-1 хехехех :D :D

И ? Смяташ ли, че с тази игра в плейофен мач могат да победят Кавс, Спърс та дори и Клипърс ? Много е трудно когато дойде звезда от такъв ранг при положение, че имаш още една такава.

Link to comment
Сподели другаде

Аз, като привърженик на Уориърс бях разочарован, че го взеха. Какво стана със "strenght in numbers", една от основните причини да израстнат толкова през последните 2 сезона? Всичко бе жертвано, заради маркетинга и лъскавата обвивка. Кей Ди е страхотен играч, но просто нямаха нужда от него. Разкараха един вагон нелоши резерви и двама титуляри и докараха...ъъъ... Джавел МакГий?!?

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Направиха повече от интересен мач,Голдън Стейт пак не успяха да задържат предимството,което имаха.Страхотен Кайри в последната част,в първите 3 части беше слабичък,но накрая пак измъкна Кавс със адски трудна стрелба.Зверска защита и от двата отбора,Къри цял мач го гонеха по паркета,не успя да направи нищо значим,освен една тройка в края.Мачът си беше като плейофен,супер вражда се заражда :)

Link to comment
Сподели другаде

Титаничен мач направиха 2 - та отбора . " Войните " разполагат с повече качество в състава си , но " Кавалерите " имат уникален дух . Това което направиха и във финалната серия миналият сезон ... евалата им . Не съм кой знае какъв фен на баскетбола , нито имам любим тим в НБА . но винаги ще бъда за отборите в които играе Леброн Джеймс . Все пак човека е фен на Ливърпул , а дори мисля , че имаше някакви акции в отбора . Голяма реклама ни прави в САЩ - Леброн . Там е самият бог , и е много приятно , че бог носи екип на Ливърпул :)

 

Искрено му желая в края на кариерата си, да е подобрил рекорда за най - много отбелязани точки в лигата . Няма да е лесно , но Джеймс притежава невероятен дух и желание за борба , които могат да му помогнат в това начинание . Дано се срещнат отново с " Войните " на финалите , ще бъде епична работа.

 

 

http://wac.450f.edgecastcdn.net/80450F/club937.com/files/2012/01/Lebron-liverpool-e1326205514827.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Направиха повече от интересен мач,Голдън Стейт пак не успяха да задържат предимството,което имаха.Страхотен Кайри в последната част,в първите 3 части беше слабичък,но накрая пак измъкна Кавс със адски трудна стрелба.Зверска защита и от двата отбора,Къри цял мач го гонеха по паркета,не успя да направи нищо значим,освен една тройка в края.Мачът си беше като плейофен,супер вражда се заражда :)

 

Първото полувреме беше много и слабо за двата отбора - страшно много пропуски, грешки в защитата и като цяло много слабо полувреме. Самия факт, че по едно време когато на паркета бяха резервите се получиха по-интересни неща, говореше много за качеството на мача. В началото всички бяха много припряни и не успяха да влязат бързо в мача. Стеф Къри е едно нищо, стрелбата от 3-ката го спаси 2 сезона, тази година си е отново същия смешно. Много е далеч е от нивото ЛеБрон, Дюрант, Уестбуук и т.н., че дори и Клей Томпсън е много по-комплексен играч.

След почивката обаче се получи този мач, който всички очакваха.

 

Искрено му желая в края на кариерата си, да е подобрил рекорда за най - много отбелязани точки в лигата . Няма да е лесно , но Джеймс притежава невероятен дух и желание за борба , които могат да му помогнат в това начинание . Дано се срещнат отново с " Войните " на финалите , ще бъде епична работа.

 

ЛеБрон има времето и класата да стане номер 1 не само по точки, но и в топ5 на най-добрите в този спорт.

Link to comment
Сподели другаде

...

Не си прав според мен за Стеф, мисля, че е лична твоя нагласа. Няма как да играеш с Дюрант в един отбор и да си най-големия консуматор, за това изглежда толкова непретенциозен този сезон. Просто тежестта е разпределена, което даже малко ме изненадва, че се справиха с този казус ГСУ.

 

Колкото до ЛеБрон, може да е всякакъв, но за мен вече е в топ 5.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Преди малко гледах на запис Вашингтон-Кливланд.Супер мач.А ЛеБрон е просто нереален,хипер,мега и т.н.Веднага след него идва Ървинг( Роналдиньото на баскетбола)

Изтърва отворено поднасяне и след няколко секунди вкара невъзможна fade-away тройка със сирената :D :D

 

Иначе Уизърдс са адски симпатични. Уол и Брадли Бийл са страхотно дуо.

Link to comment
Сподели другаде

Поне шампиона е ясен тая година-Голдън Стейт Няма кой да спре-Къри, Дюрант, Томпсън. Дори светило като Грег Попович го намекна в едно интервю.Аз лично бих искал да гледам финал Сан Антонио-Голдън Стейт, но ще видим.

Link to comment
Сподели другаде

Поне шампиона е ясен тая година-Голдън Стейт Няма кой да спре-Къри, Дюрант, Томпсън. Дори светило като Грег Попович го намекна в едно интервю.Аз лично бих искал да гледам финал Сан Антонио-Голдън Стейт, но ще видим.

 

Трудно ще е да гледаш точно този финал по чисто технологическа причина...и двата отбора са от Запада....най-вероятно на финал на Западната конференция обаче ще ги гледаш :) Иначе шампиона беше ясен и миналата година уж..при 1-3,ама....:)) Но Дюрант е блестящ трансфер за ГСУ...

Link to comment
Сподели другаде

Моите хора от Индиана се представят супер и утре излизат в Bankers Life Fieldhouse срещу Кливлънд. Нямам търпение да го гледам този мач. Колкото до това кой ще е шампион, не отписвайте с лека ръка Кавс. Имат много опит в отбора - Кайл Корвър, ЛеБрон, Кевин Лав, Ричард Джеферсън - това са хора, които могат да окажат влияние на всеки мач и всеки от тях по различен начин. Нужно ли е да споменавам Ървинг? Противно на мнението на повечето хора, аз мисля, че Кливлънд ще дублира титлата си. Но тайно се надявам Пейсърс да играят Conference Final.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...