Jump to content

NBA (National Basketball Association)

Recommended Posts

• 1 month later...
  • Replies 543
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

:sarcastic:

Демаркъс Къзинс скъса ахилес около Коледа иначе беше в жестока форма, така че няма отбор на света, който да му предложи 30 милки в момента. Виж 7-8 можеше да има, но за макс 2-годишен договор, преди к

За Крале,така се прави... :yes:

Много луд и здрав мач правят двата Ел Ея.Представям си какво ще е като се изправят на финала в Западната конференция през Май

пп.Няма такова чудовище като Джеймс

• 1 month later...

When a RETIRED Michael Jordan DEMOLISHED an Arrogant Bulls ROOKIE

Болеше ме глава, но след като изгледах това ми мина сякаш:

Да поясня, че не съм бил фен на М.Джордан. Лейкър съм :)

• 4 months later...

Бостън Селтик ще спечелят ли южната конференция? И какви са им шансовете.

Източната конференция бате, не южната.Ами имат нелош отбор и при положение, че Милуоки не са в много добра форма имат своите шансове.

2.50 . Един приятел казва, че било сигурна работа. Аз не съм гледал никога цял баскетболен мач, затова питам.

Бостън са като валяк в момента. Супер млад и амбициран отбор, слабо звено няма, имат дълга и силна пейка. Аз дори сложих на тях за шампиони. В предния кръг разгромиха Филаделфия 4-0, а това беше сочена за една от най изравнените серии.

• 3 weeks later...

Нещо последните сезони титлата е решена главно заради контузии. Тази година потърпевши бяха КД, Клей и Казънс. Предния сезон се контузи Крис Пол точно, когато Хюстън бяха от сензация да отстранят ГСУ. По-предната пък Заза контузи Калай Ленард и попречи на САС да се противопоставят на шампиона. Кливланд взеха титлата си не и без помощта на контузиите в ГСУ - Къри и Игуадала . Предишният сезон пък беше точно обратното и при кавалерите имаше много отсъстващи начело с Ървинг и т.н. и т.н. Сигурно пропускам още доста други подобни детайли. Мисълта ми е, че във футбола сякаш по-често се изправят най-добрите срещу най-добрите и факторът контузии е по-малък и за това се чудя дали няма да е по-добре да им намалят мачовете... Като цяло им се губи от чарът на плейофите последните години, поне за мен.

И тези година въпреки паузата пак същата работа. Вместо интересен финал, се контузиха Адебайо и Дракона и на Леброн и компания май не им остава нищо друго освен да вземат серията с 4:0/1.

• 2 weeks later...

Чисто геройство е това, което направиха Маями. Без нито една звезда стигнаха до финал, че и измориха малко Лейкърс без някои основни баскетболисти

Чисто геройство е това, което направиха Маями. Без нито една звезда стигнаха до финал, че и измориха малко Лейкърс без някои основни баскетболисти

Бяха един здрав колектив и играчите им заприличаха на звезди, каквито вече станаха .

Виждам Тайлър Херо и Лука Дончич като новите властелини в НБА през следващата деката

Инак поздравления за ЛеБрон-още един ливърпулец стана шампион тази година :)