Jump to content

NBA (National Basketball Association)


Гост dandio

Препоръчан пост

Гост Torresinho

Аз мисля да гледам решаващите мачове между Оу Кей Си и Мавс (като някой от отборите стигне 3 победи). Уестбрук и Дюрантула са изроди.

Link to comment
Сподели другаде

Гост x3m
Аз мисля да гледам решаващите мачове между Оу Кей Си и Мавс (като някой от отборите стигне 3 победи). Уестбрук и Дюрантула са изроди.

 

Не се знае дали Оклахома ще победят Мемфис резултата в серията е 3-3

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Гост DwAyNe WaDe

Драма в края направи Маями шампион на Изток

 

Отборът на Маями Хийт спечели изключително драматично петия мач в серията от финала на Изток в НБА срещу Чикаго Булс и по този начин триумфира като шампион в конференцията с общ резултат 4:1 победи. "Горещите" се наложиха с 83:80 след страхотна игра в последните минути на срещата. Така тимът се класира на финала в асоциацията, където го очаква среща с Далас Маверикс.

 

Гостите в "Юнайтед Сентър" губеха почти през целия двубой, като малко повече от три минути преди края, разликата в полза на Чикаго бе 12 точки - 77:65. Това обаче не притесни играчите на Маями, които буквално избухнаха в оставащото време и отбелязаха цели 18 точки, като дадоха едва 3 на своя съперник и така подпечатаха обрата в мача и се добраха до крайния успех.

 

Отново водещото трио за гостите бе ЛеБрон Джеймс - Крис Бош - Дуейн Уейд, като първият наниза 28 точки и хвана 11 борби, вторият се отчете с 20 точки и 10 борби, а третият завърши с 21 точки.

 

За Чикаго най-резултатен бе Дерик Роуз с 25 точки, а още 18 добави Луол Денг.

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост never back down

Не виждам как Далас с Новицки и Буузар ще се противопоставят на Маями.Просто планините от мускули Уейд и Джеймс ще ги размажат.

Link to comment
Сподели другаде

Гост DwAyNe WaDe

Предполагам,че си имал предвид Чандлър,а не Буузър :)

Преди серията с Булс казах на един приятел,че Маями ще бият с 4-1 ..Сега пак ще прогнозирам успех за Хийт,но този път с 4-2 (същият резултат от финала през 2006)

 

http://img638.imageshack.us/img638/449/lebronliverpoolanfieldj.jpg

леброн на пост-гейм интервюто. :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
Гост DwAyNe WaDe

Феноменални Тери и Новицки позлатиха Далас Маверикс за първи път в историята!

 

Тимът на Далас Маверикс е новият шампион на НБА, след като в мач номер 6 от финалите в най-силното баскетболно първенство в света, победи Маями Хийт със 105:95. Така клубът от Тексас спечели първата си титла в историята, затваряйки серията с 4-2 успеха. Невероятен мач за Мавс направиха двамата, превърнали се окончателно в легенди - Дирк Новицки и Джейсън Тери. Така Далас си върнаха на Маями за загубената титла през 2006 година, когато също отстъпиха в шест мача.

 

Честито на Далас и на Дирк.

 

Гейм2 и гейм4 бяха капитални в определянето на шампиона.Особено втория мач в Маями бе може би най-важният.Хийт имаха аванс от 15 в последната част,но Мавс обърнаха.При евентуален успех Хийт щяха да водят с 2-0 и да имат шанса да приключат серията в още в Далас,но уви...Отново честито на Дирк,голям играч е.

 

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
  • 11 months later...
Гост Senzor

Честита титла на Маями! Изстрадаха я, втория мач беше много важен и с отборна игра го отмъкнаха, после в Маями беше ясно, кой ще е победител :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stivi_G

Точно така! С такъв състав, отборът на Маями беше длъжен да триумфира с титлата. Оачкваме на олимпиадата да видим пак техният дрийм тийм.

Link to comment
Сподели другаде

Гост NikolaY

Винаги когато играят Маями и имам възможност да ги гледам, го правя. Звездното им трио Леброн, Уейд и Бош изнасят невероятни спектакли, към тях като прибавим Хаслем и Марио Чалмърс и наистина си заслужава да гледаш баскетбол от най-висок ранг. Гледах 2-3 от мачовете на Маями срещу Бостън, но сега във финалния плейоф все се падах на работа и изпуснах всичките мачове. Много се радвам, че "горещите" най-после спечелиха тази титла, след като миналия сезон загубиха във финала от Далас. С този състав Маями ако бяха изпуснали и този финал щеше да е жалко.

Link to comment
Сподели другаде

Гост sinner

ОКС влезнаха като фаворит в финалната серия,след 7-те мача срещу Бостън доста хора бяха отписали Маями.ЛеБрон обаче беше готов на всичко за тая титла,нямаше как да загуби за втора поредна година финалите.Повече симпатизирам на Уейд,но той знаеше,че трябва да стане човек номер 2 в отбора,а и не мисля,че има нещо против това.Опита беше на страната на Маями тая година,след като миналата по доста глупав начин изгубиха най-вече 2-ия мач от серията и от там тръгна на зле... снощи дори при 20 точки разлика в последната част не си позволяваха глупостите,които правеха срещу Далас миналата година.Имаше трудности в тия плейофи,но след завръщането на Бош всичко си дойде на мястото,отбора е прекалено силен,а дори играят без център.Ако успеят да си осигурят такъв ги чакат още титли,сигурен съм :)

 

@в момента играе център,само защото другите такива в отбора са много зле.Иначе си е тежко крило и през 90% от кариерата си е играл като такъв.

Link to comment
Сподели другаде

  • 11 months later...
Гост sinner

Никой не е писал от миналите финали :D

Маями отново е шампион,направиха велика серия със Сан Антонио,ще остане в историята.

Link to comment
Сподели другаде

Гост 0ne

Аз бях за Спърс,не съм гледал 7ми мач ,но по статистика Леброн е изиграл голяма роля.Жалко за Спърс страхотен отбор с още по-страхотен треньор.Чесито на феновете на Хийт.

Link to comment
Сподели другаде

  • 5 months later...
Гост sinner

Точно Кармело е от главните причини Никс да са толкова зле.Освен да стреля като луд нищо друго не прави,нито подава,нито играе в защита,а има самочувствие на суперзвезда и един от най-добрите.Такъв играч никога няма да спечели нищо,това му е 11 сезон в лигата,а няма почти никакъв прогрес.

Link to comment
Сподели другаде

Гост kumarmd

Точно Кармело е от главните причини Никс да са толкова зле.Освен да стреля като луд нищо друго не прави,нито подава,нито играе в защита,а има самочувствие на суперзвезда и един от най-добрите.Такъв играч никога няма да спечели нищо,това му е 11 сезон в лигата,а няма почти никакъв прогрес.

Не е като да не си прав... Нещо се демотивираха обаче...

Link to comment
Сподели другаде

Гост NikolaY

Моите приятели "горещите" пък снощи допуснаха загуба, след като толкова време вече се разхождаха по тънак лед. А тази година не мога и да следя НБА, че нямам къде да ги гледам, а пък и ТВ+ и Ф+ спряха да ги излъчват.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Senzor

И аз съм голям фен на Хийт. За да не ме обвинят в глорихънтърство, ще кажа, че ги следя от времето. когато Алонзо Моурнинг беше звездата на отбора

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...