Jump to content

NBA (National Basketball Association)


Гост dandio

Препоръчан пост

Гост Kolyo

Блейк Грифин вече го гледахме срещу Торонто. Аз честно казано повече се бях надъхал за Антъни Дейвис. А един сблъсък пък между тях двамата, щеше да е още по-интересен.

Link to comment
Сподели другаде

Гост JFT96

Д. Роуз а.к.а. Даниел Стъридж на баскетбола се контузи срещу Милуоки тази нощ. Не се знае колко ще отсъства. Проблемът отново е лявото коляно.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Kimi

Разбира се. Просто когато прожекторите бяха към него, при отсъствието на Къри, нещо в главата му се случи и сякаш играех аз, а той си почиваше.

Следващата нощ гостуваха на Хюстън, отново без Къри и Клей заби 38 точки мисля, донасяйки победа на отбора си. Ясно, че не е чак на нивото на Стеф, но е много важен играч и един от най- добрите стрелци в лигата.

П.п. Нека и аз се присъединя към хвалещите латвийската сензация Порзингис. Без това момче Никс щяха да са на нивото на Фили.

Link to comment
Сподели другаде

Гост JFT96

Щом хамериканците започнаха да го наричат "Porzingod" - много му се радвам на него. Има добра стрелба от разстояние, а под коша е звяр. Новият Дирк Новицки.

Link to comment
Сподели другаде

Гост der Bomber

Щом хамериканците започнаха да го наричат "Porzingod" - много му се радвам на него. Има добра стрелба от разстояние, а под коша е звяр. Новият Дирк Новицки.

Ако продължава така, ще е много повече от Дирк. Дирк има стрелбата си. Кристапс има изключително богат набор от качества и ако успее да се развива в правилна посока... ще мачка много сериозно в лигата.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Гост der Bomber

Къри не е от тая планета. Просто уникален, фантастичен, не ми стигат понятията да опиша колко голям е в момента.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Kimi

Уориърс включиха на друга скорост в последните няколко мача, след като бяха в нещо като мини- криза. Особено Кавс бяха тотално унижени насред собствената им зала. На Голдън им се върнаха всички контузени играчи, плюс и Стив Кър. В ранните часове на 26 януари предстои най- очакваният от мен мач- срещу Спърс.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Гост der Bomber

Уориърс включиха на друга скорост в последните няколко мача, след като бяха в нещо като мини- криза. Особено Кавс бяха тотално унижени насред собствената им зала. На Голдън им се върнаха всички контузени играчи, плюс и Стив Кър. В ранните часове на 26 януари предстои най- очакваният от мен мач- срещу Спърс.

Шамари и за шпорите и за Булс и за Кавс. Каква заявка за титла само !

 

Аз лично предпочитам ОКС - ГСУ на финал на запад. Като цяло и Кингс са симпатяги ама нямат шанс срещу тая защита, ще бъдат унижени и от САС и от ГСУ...

 

Колкото до изтока, искам Булс на финал, но няма да могат и пак ЛеБрон ще измъкне финала. Но според мен който и от 2-та отбора да бъде на финал, запада ще го спечели без проблем.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Podlecii

Много нещастен мач, мани. Глупост след глупост правеха Индиана и пак бяха близо да ги хлъзнат.

 

Аз съм си за Кливлънд, но има липсва поне още един класен и постоянен играч....нямат шанс срещу ГС в моментната им форма....

Link to comment
Сподели другаде

Гост der Bomber

Няма кого по-добър от Лав да вземат на 4 в момента. :) Пък и при новия треньор се разигра. Като цяло е доста добър играч, има много силна стрелба за big man и е страшен борец.

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
Гост der Bomber

Лилърд снощи разчекна ГСУ. Евала правя на Портланд, разделиха се с 4 от 5-те си стартъра и играта им продължава да бъде добра и интересна за гледане. Да, не може да се сравни с миналия сезон, но все пак.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

http://www.rojadirecta.me/en

 

Ей тука го намираш, в 5.30 е мачът.

 

Утре съм рано на работа, няма да мога да го гледам, но със сигурност ще го изтегля след това. Черната Мамба е ако не 2-тория, то със сигурност топ 5 All Time Greatest...

Link to comment
Сподели другаде

Отдавна не следя НБА, но освен Кобе (Великан!), трябва да се отбележи и рекорда за най-много победи в сезон на Булс през 95/96 (72-10), който вчера беше подобрен от Голдън Стейт - 73-9. Както и Стив Къри, с неговите 400 ТРОЙКИ за сезона. Феноменално!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...