Jump to content

Луис Гарсия


Гост halimi

Препоръчан пост

Гост Red One

Гарсия ми е любимец. Ако нямаме пари за Силва да го взимаме него и останалите кинти за ляво крило и сме тип-топ. Мисля, че бързо ще влезе в познатата ни форма и е безценен при завързани мачове, защото е абсолютно непредсказуем. За мен е много голям, независимо от неуспешните му две години в Атлетико.

Link to comment
Сподели другаде

Гост x3m

И на мен ми беше любим футболист,но вече е на 31 години и не мисля,че ни трябва. Имаме много млади момчета които имат голям потенциал и трябва да и даваме възможности

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red knight

Да Луис беше невероятен играч!И на мен ми е 1 от любимите играли в Ливърпул.Но пича преди мен правилно го е казал.Може би е по-добре да заложим на младите.

Link to comment
Сподели другаде

Гост pehotineca

Ех как искам да си го върнем Гарсия, беше ми един от любимците...Жалко, че поодъртя...

Въобще не трябваше да го продаваме..Да бяхме дали още 4-5 милиона за Торес и да си задържим Луис...

Link to comment
Сподели другаде

  • 5 weeks later...
Гост qwerty

Сантандер взе бивш национал

 

 

Испанският първодивизионен футболен клуб Расинг Сантандер привлече бившия национал на страната Луис Гарсия. 31-годишният външен халф подписа двегодишен договор с новия си отбор, който миналата година зае 12-о място в Примера дивисион.

 

Гарсия бе в основния състав на английския футболен клуб Ливърпул преди четири години, когато "червените" триумфираха с купата в Шампионската лига. Той помогна на отбора си с феноменален гол в мачовете на директна елиминация срещу Ювентус.

 

Испанското крило премина в Атлетико Мадрид през 2007-а година, но кариерата му тръгна рязко надолу след серия от тежки контузии. Той попадаше рядко в титулярния състав и отказа да подпише нов договор, с което трансферът му в Сантандер стана факт.

 

От Расинг съобщиха още, че прекратяват по взаимно съгласие договора на полския национал Еби Смоларек. Нападателят игра много силно няколко години за Борусия Дортмунд, но кариерата му в Испания не се разви според очакванията. Смоларек дори игра миналия сезон под наем в английския Болтън.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Гост El_Niño

Луис Гарсия ми беше един от любимите футболисти. Играеше с много фантазия и лекота, а почти всеки негов гол беше шедьовър! :doubleup: Много ме беше яд, че беше част от сделката с Торес и трябваше да напусне Анфийлд! :suicide2:

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 months later...
  • 2 months later...
Гост Kimi

Аз също много харесвах Луис Гарсия.Той ми беше любимецът,докато играеше при нас.Жалко,че след като не е в Пуул кариерата му върви надолу...http://znih.com/images/emoticons/sadsmile.gif

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
Гост ReD_Gerrard

много бележеше отдалече, помня един сезон се бориха с Алонсо кой ще вкара повече голове от зад централната линия :D

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 months later...
Гост DwAyNe WaDe

Luis Garcia set to complete Panathinaikos switch

ATHENS, Aug 28 (Reuters) - Panathinaikos are expected to complete the signing of Spanish forward Luis Garcia subject to a medical on Saturday.

 

he 32-year-old former Liverpool player has agreed to join the Greek club on a one-year deal after being released by Racing Santander.

 

"It's an exceptional honour for me that I will continue my career with Panathinaikos," the former Spain forward told Greek sports daily Sport Day.

 

"It is a big opportunity for me to win new titles in my career with the biggest club in Greece."

 

Garcia, who can also play as a winger, had a disappointing year with La Liga side Santander after joining them from Atletico Madrid, making just 14 appearances last season.

 

Garcia has also played for Spain 18 times but the most notable period in his career came at Anfield, where he helped Liverpool to the Champions League crown in 2005.

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост Torres_9

Точно преди 10-тина мин. попаднах на тази новина.

 

Много харесвах Луис и никога няма да му забравя головете срещу Челси и Ювентус. :)

 

Успех му пожелавам в Панатинайкос, там ще правят тандем със Сисе и Лето.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One

Голям любимец ми е. Уникален футболист, сърцат и нахъсан. Абсолютно непредсказуем, безценен в мачове, където играта не върви и не върви. Страхотен удар отдалеч, пласиране, техника... ей това не му разбирах на Рафа до последната секунда. Как успя да махне едни от най-любимите ми и нахъсани играчи, и които на всичко отгоре се представяха добре, и да ги замени с доста по-посредствени, които не се представяха добре, но въпреки това бяха титуляри, но както и да е, това е друга тема, не бих искал да започвам Спора с някои от дайхард феновете му. Просто споделям. Мога да пожелая успех на Луис, където и да отиде. Добре поне, че в Панатинайкос има ливърпулска колония, да има с кой да си говорят за Анфийлд.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
Гост qwerty

Garcia reveals Torres regret

 

Luis Garcia has spoken of his admiration for Fernando Torres and revealed that he would love to have had the chance to partner the striker in Liverpool's attack.

 

The former Reds forward may have made the opposite move to El Nino when he swapped Merseyside for Madrid back in the summer of 2007 but it hasn't stopped him wondering what might have been had he remained in L4 to link up with his compatriot.

 

"If you ask me how much I would like to have played alongside Fernando for Liverpool, then the answer would be a lot!" Garcia told Liverpoolfc.tv.

 

"I played with some very good forwards when I was at Anfield, like Milan and Djibril, but Fernando is special.

 

"To play with him is a pleasure and I would love to have done it at Liverpool. I know him very well and played with him for the national team so I think it would have worked."

 

Garcia was also keen to hail the summer signing of Joe Cole, a player he believes can make a huge impact for Roy Hodgson's men in the remainder of the season.

 

"During my time at Liverpool I was a big fan of Joe Cole when he was playing at Chelsea. So, now I'm delighted he is at Liverpool and I'm really looking forward to watching him do well in a red shirt," he added.

 

"He is a big, big player and has a huge amount of quality. He will go on to be a really important player for Liverpool, I've no doubt about that."

 

 

Много голям е Луис ! Завинаги в сърцето ми :cray:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One

Продажбата на Луис е една от грешките на Рафаел Бенитез, която няма да му простя никога! По-тъпо изпълнение от това здраве да е... нестандартен играч, техника, пробиви, удар отдалеч, разиграващ, любимец на всички и го подари за около 6 млн... пълна идиотия, а сега ми се надува и акъл дава... Рийзе е другия...

Link to comment
Сподели другаде

Гост lpoolfc
Продажбата на Луис е една от грешките на Рафаел Бенитез, която няма да му простя никога! По-тъпо изпълнение от това здраве да е... нестандартен играч, техника, пробиви, удар отдалеч, разиграващ, любимец на всички и го подари за около 6 млн... пълна идиотия, а сега ми се надува и акъл дава... Рийзе е другия...

Е тука съм напълно съгласен.Така и не разбрах каква беше причината да се продават и двамата... и изобщо развалянето на един шампионски отбор.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Insane

Удоволствие беше да наблюдавам Луис при нас. Страхотен футболист и винаги изглеждаше много щастлив, когато е на терена. За жалост след, като го продадохме за дребни пари не съм гледал нито един негов мач.

Link to comment
Сподели другаде

Гост tony

Луис, Рийзе, Сами, Алонсо :ppp6: ако не бяха си тръгвали, Челси щяха да ни лъскат обувките само, а за мангустите да не говорим :sorry:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stojkica
Продажбата на Луис е една от грешките на Рафаел Бенитез, която няма да му простя никога! По-тъпо изпълнение от това здраве да е... нестандартен играч, техника, пробиви, удар отдалеч, разиграващ, любимец на всички и го подари за около 6 млн... пълна идиотия, а сега ми се надува и акъл дава... Рийзе е другия...

 

Айде, няма нужда чак токова да се захласваме ... Вярно е, че Гарсия изнесе цялата ШЛ през 2004-05 на гърба си, но във ВЛ я има 5 сносни мача я не. Просто стилът му не пасваше за Англия. Иначе голът, който вкара на Челси на Олд Трафорд - :banger:

 

Рийзе и на мен (продължава да) ми е любимец, но в последните 2 години, в коиио играеше в отбора беше в трагична форма. И все пак 4 млн бяха като подарък за Рома. Още повече, че за 7 млн беше докаран онзи "капацитет" на левия бек, който правеше и най-смешните десни крила във ВЛ да изглеждат като МакМанаман на млади години.

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост rAzER
Луис, Рийзе, Сами, Алонсо :ppp6: ако не бяха си тръгвали, Челси щяха да ни лъскат обувките само, а за мангустите да не говорим :sorry:

Вярно всичките до един големи футболисти машинки щяхме да сме но...

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...