Jump to content

Луис Гарсия


Гост halimi

Препоръчан пост

Гост NikolaY
Продажбата на Луис е една от грешките на Рафаел Бенитез, която няма да му простя никога! По-тъпо изпълнение от това здраве да е... нестандартен играч, техника, пробиви, удар отдалеч, разиграващ, любимец на всички и го подари за около 6 млн... пълна идиотия, а сега ми се надува и акъл дава... Рийзе е другия...

 

И въпреки ръста си играеше чудесно с глава. :)

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
  • 2 months later...
Гост slavi094

Той е един от любимите ми играчи. Прекрасни качества притежава. И аз като всички останали незнам Рафата с какъв акъл е продал този фантастичен играч. Прекрасен удар от дистанция, също така и пласиране.

Link to comment
Сподели другаде

Гост 0ne
Той е един от любимите ми играчи. Прекрасни качества притежава. И аз като всички останали незнам Рафата с какъв акъл е продал този фантастичен играч. Прекрасен удар от дистанция, също така и пласиране.

До колкото си спомням не беше продаден,а беше включен в сделката за Юда 2. :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Urban Legend
До колкото си спомням не беше продаден,а беше включен в сделката за Юда 2. :thumbsup:

:thumbsup: .. Игра 2 сезона в Атлетико и после в Панатинайкос..

Link to comment
Сподели другаде

Гост x3m
:thumbsup: .. Игра 2 сезона в Атлетико и после в Панатинайкос..

 

Преди да премине в Панатинайкос игра и в Сантандер

 

--------

 

2ри гол на Гарсия при победата на Панатинайкос с 3-1

 

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
Гост lpoolfc

Еми жив и здраве да е.Едно време беше любимия ми играч в отбора,много радостни моменти ни докара,жалко че трябваше да напусне така.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Гост Prospero

Бивша звезда на Ливърпул си уреди трансфер в Мексико

02.07.2011 17:22

Луис Гарсия подписа за една година с Пуебла

 

Бившата звезда на английския гранд Ливърпул Луис Гарсия ще продължи кариерата си в мексиканския Пуебла.

 

От клуба дори потвърдиха, че вече официално са привлекли в редиците си бившия национал на Испания, който за последно игра в гръцкия Панатинайкос.

 

Договорът на халфа с балканския тим обаче изтече и не бе подновен, което спомогна той да си уреди трансфер в Пуебла.

 

33-годишният футболист подписа договор за една година с тима, като в контракта има и опция за удължаването му за още един сезон.

 

Луис Хавиер Гарсия Санц е юноша на испанския колос Барселона, но е играл още за отборите на Валядолид, Толедо, Тенефире, Атлетико Мадрид, Ливърпул, Сантандер и Панатинайкос.

 

Той бе част от "Мърсисайдци" три години - от 2004 г. до 2007 г., и направи много силни мачове за тима под ръководството на Рафа Бенитес.

 

Президентът на Пуебла Рикардо Хенайне от своя страна остана много доволен от привличането на плеймейкъра, който има 18 мача за Испания.

 

"Той е наистина страхотен играч. Много сме радостни, че успяхме да привлечем такова име", коментира босът на мексикансия клуб.

 

http://www.gol.bg/liverpool/2011-07-02/biv...-meksiko.108609

 

Успех в новия клуб. Един от любимите ми играчи :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Гост razor

Пожелавам му успех в новия клуб, много добър играч си го спомням от годините при нас, но не съм го гледал скоро

Link to comment
Сподели другаде

  • 6 months later...
Гост tony

Заслужава статуя дори само заради гола, който вкара на Юве и ни класира напред :)

Няма да го забравя този мач, тогава ходех с една девойка фенка на Ювентус :) Нямаше какво да каже след гола му. Безценно. :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...
Гост Dacheff

Гарсия ми беше един от любимците навремето. Техничарче, което играеше много интелигентно. Съжалявах, че не остана в отбора тогава...

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...