Jump to content

Роби Фаулър


Гост shicola

Препоръчан пост

  • 2 months later...
Гост Robbie B F

... Опрделено най - големия, който съм гледал!

 

 

Аз съм може би от малкото които са гледали футбол при последната титла на Ливърпул. Това е играча който най-много ме е впечатлил през годините.

ЧРД GOD. :60:

 

https://www.facebook...916022238429786 а това клипче, не е свързно с уменията на Роби Фаулър, а с това как е възприеман. Мен много ме кефи. :respekt:

Link to comment
Сподели другаде

Гост niki 50

Аз също съм от тия си я спомнят последната титла,а и всички КЕШ .Фаулър беше хищник!Жив и здрав!

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 months later...
  • 2 months later...
Гост Atom_Power

Възможно е Фаулър бъде в треньорския щаб на Клоп, споделя интерес към работата и казва, че харесва Клоп.

 

 

На мен лично това доста ми се нрави :D

 

http://www.thisisanfield.com/2015/10/klopp-keen-to-have-local-influence-as-robbie-fowler-admits-interest-in-joining-backroom-team/

http://www.thisisanfield.com/wp-content/uploads/P150614016-Real_Legends_Liverpool-600x414.jpg

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Гост Liverpool-Angel
Как тази легенда на Ливърпул натрупа състояние, но не от футбол?

 

http://profit.bg/uploads/news/1015/largethumb/144305_1.jpg

 

С личното си състояние, оценявано на около 30 млн. паунда (41 млн. евро), Роби Фаулър се нарежда по върховете на всяка класация за най-заможни футболисти, но голяма част от неговото състояние не се дължи на футбола.

 

Той е легенда на Ливърпул, бивш английски национал, един от 10-те топ реализатори на Висшата лига и носител на трофеи във Великобритания и Европа. Голяма част от неговото състояние обаче не е свързана с почти нереалната му способност да вкарва топката в мрежата.

 

Той слага край на футболната си кариера през 2012 г., след като натрупва толкова голям имотен портфейл, че преди време феновете на Манчестър Сити припяваха “Ние всички живеем в къща на Роби Фаулър” с мелодията на Yellow Submarine, когато той играеше за отбора.

 

Нещо повече, докато много футболисти изгубиха цяло състояние при срива на имотния пазар през 2009 г., Роби бе един от малцината, чието богатство се увеличи.

 

Фаулър в момента е на 40 години, живее в Ливърпул със своята съпруга Кери, трите им дъщери и техния син.

 

И така - как бившият нападател на Ливърпул се оказва един от най-умните футболисти? Оказва се, че всичко става почти случайно.

 

Фаулър споделя, че най-находчивият му бизнес ход е, че е влязъл в офиса на неговия треньор Греъм Сунес, който е казал: “Това е финансов консултант, той ще се грижи за теб до края на живота ти.” Това е най-умното нещо, което съм правил, казва Фаулър.

 

Като по-млад не проявявах особен интерес да получавам финансови съвети и това бе нещо, за което не мислех. Бях концентриран върху това да играя футбол. Започнах обаче да работя с този финансов консултант, вслушвах се в съветите му, а това бе най-умното ми решение, свързано с парите.

 

По това време бях на 18 г., но не мислете, че всичко, което изкарвах, съм инвестирал в имоти. Освен това не инвестирах, само защото когато бях на 18 г. нямах почти нищо и не можех да си го позволя, независимо от това какво мислят хората за футболистите.

 

Инвестирах с партньори. Всичко се случваше заради съветите, които получавах, не защото знаех нещо или исках да зная. Всичко бе по случайност.

 

Когато си на 18 г., последното нещо, за което искаш да мислиш, вероятно е в какъв тип имот да инвестираш. Тогава си зает да подписваш нови договори, искаш да ходиш по заведения, да си купиш нова кола, както и всички неща, които никога не си имал.

 

Изведнъж обаче идва момент, в който си мислиш: "Трябва малко да огранича разходите и да помисля за живота си след футбола". Когато бях на 18, това бе далеч от мислите ми, но с годините се случва точно така.

 

Невинаги съм мислел, че имотите са добра инвестиция. Това е така, когато доходността е налице, но също така съм се изгарял на този пазар, споделя Фаулър.

 

Бившият футболист също така казва, че в момента активно търси коя ще бъде следващата му инвестиция.

 

В момента Фаулър отдава под наем апартаменти, малки семейни къщи и по-големи имоти, пише Mirror. Споделя, че има имоти в Ливърпул и чужбина.

 

Нещото, с което той се съобразява, когато отдава имот под наем, е дали това е осъществимо. Трябва да си наясно с това какво могат да похарчат хората и дали те искат да вземат под наем или да купят това, което искаш да продадеш.

 

Не става въпрос да се занимаваш само с луксозни имоти, защото ако трябва да сме честни, не всеки може да си позволи луксозен имот. Понякога слизаш няколко нива надолу и поглеждаш на нещата от следната гледна точка – не всеки може да си позволи голяма къща с отделна стая само за игри.

 

Фаулър споделя, че самият той няма такава стая, а използва за това стаята на 9-годишния си син, с когото играят на най-различни игри.

 

Фаулър също така казва, че има пенсия и всяка година внася средства в пенсионния си фонд, но не държи да спестява всичко.

 

Той също така споделя, че се е отказал от футбола не защото има голям бизнес с имоти, а защото просто малко е остарял.

 

Основният му приоритет във финансово отношение е да се грижи за децата си сам. От моя гледна точка аз не съм важен, казва Фаулър. Парите, които печеля, са за семейството ми. Не за мен. Винаги става въпрос за семейството ми.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scarface

Бизнеса с имоти е много доходоносен в Англия.

Не знам дали във всичко но приятели от Ливърпул са ми казвали, че е партия с Мака, Реднап и някъде с Оуен.

За Роби съм чувал, че притежава цели улици с къщи.

Представяш ли си цяла улуца и то не една.

Не знам обаче дали е на партия там, а имоти имо много. Има и хотел , две административни сгради и много ниви разни.

Супер богат е

Link to comment
Сподели другаде

Гост oZZy

За Роби съм чувал, че притежава цели улици с къщи.

Аз това го знам за Оуен, че е купил всички къщи в една задънена улица от края и до първата пресечка и така реално цялата улица си е негова.

Link to comment
Сподели другаде

Гост oZZy

Да допълня само, че става въпрос за улицата на която е семейната им къща. (Аз така го знам поне :) )

точно така, и в останалите къщи на "неговата си улица" е настанил родАта. Дето се казва, всички наоколо са ти роднини.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Dacheff

хах, като на село, не смееш да спиш с някоя девойка, щото може да се окаже твоя братовчедка :D

А, то англичаните май много не ги бърка това :sarcastic:

А иначе - цялата улица само роднини - звучи ми като хорър стори :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост oZZy

А, то англичаните май много не ги бърка това :sarcastic:

А иначе - цялата улица само роднини - звучи ми като хорър стори :sarcastic:

аз съм го гледал на снимки, то да са примерно 10 къщи, по 5 от страна -200-300м да е пресечката, нещо такова, не си представяйте наистина някаква дълга улица. Иначе наистина, ако правиш купон или празнуваш нещо, нема как да не си поканиш роднините :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост men4o

Определят го като третия по богатство футболист на острова през 2007.От тогава нещата са се променили доста.

Има конезавод заедно с Мака.

Link to comment
Сподели другаде

Гост oZZy

какво е конезавод? Завод за месо ли? Или коне се обучават там за тичане и скачане (ама е странно да се нарича завод ако е за това де)?

Link to comment
Сподели другаде

Гост men4o

Ozzi,ако се произвежда месо се нарича КЛАНИЦА.Конезавода произвежда различни породи коне за различни цели.Я състезателни,я впрегнати,я атракционни.В неговия нямам идея какво се произвежда,а и не ми е толкова важно.Също Конезавод има и Съра,предполагам знаеш.

Link to comment
Сподели другаде

Гост men4o

Да,прав си,не конезавод,няколко коня в един конезавода.Единия беше Звездата на Гибралтар,най-великия кон за времето си.След като приключи състезателна кариера остана за разплод и се съдеха със собствениците на конезавода за правата.Мисля,че беше оценен за много милиони само като осеменител.Беше и може би още е собственик на други състезателни коне.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Liverpool-Angel

Да,прав си,не конезавод,няколко коня в един конезавода.Единия беше Звездата на Гибралтар,най-великия кон за времето си.След като приключи състезателна кариера остана за разплод и се съдеха със собствениците на конезавода за правата.Мисля,че беше оценен за много милиони само като осеменител.Беше и може би още е собственик на други състезателни коне.

Скалата на Гибралтар е името на коня. Заради този кон за малко да бъде изгонен от манговците преди дестина години

http://horses-bg.net/kone-ezda-lubopitno/rekordi-kone

Link to comment
Сподели другаде

Гост baivan

точно така, и в останалите къщи на "неговата си улица" е настанил родАта. Дето се казва, всички наоколо са ти роднини.

Може би ( роднина, полицай, роднина, полицай, роднина )

Има треньорски лиценз, но май не му се занимава с отбори от долните лиги или голобради младежи. Ако може направо помощник в първия отбор, но познаваме много добри или велики футболисти, които не са имали успехи като треньори.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Vince

По мое мнение не му трябва да става треньор... в смисъл добър бизнесмен и инвеститор е, има стабилни активи, построил си е цяло Монополи. :) А и така е близо до смейството си, което очевидно много обича, и то през цялото време. Треньорската работа си е нерви, отвличане на вниманието, дори краста... Шубата например дори се бил развел с жена му, заради топчетата. :) Луда работа на дърти години... та нека си върти там бизнес, и да е жив и здрав, да си гледа семейството... и да не подхлъзва по тази крива с треньорската професия. :)

 

Иначе това с роднините на една улица, ми е трудно да го проумея... аз моите не мога да ги понасям... ако имам парите на Роби няма да знаят и къде живея... :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

  • Dacheff unpinned this тема

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...