Jump to content

Григор Димитров


Гост dandio

Препоръчан пост

Най-добрата възможност която е имал да сътвори нещо съществено на турнир от големия шлем. Напълно преодолими съперници са всичките до финала.

Рафа е амортизиран, Раонич ако не му върже сервиза е преодолим, Стан Вавринка е въпросителната и почти непреодолим според мен. Другите са даже под моментното ниво на Григор.

Link to comment
Сподели другаде

Рафа е амортизиран, Раонич ако не му върже сервиза е преодолим, Стан Вавринка е въпросителната и почти непреодолим според мен. Другите са даже под моментното ниво на Григор.

 

Вавринка в сериозните мачове се превръща в звяр (във финалите от 3 мача има 3 титли - 100%-тов. Хубавото тази година е, че Мъри и Джокович освободиха и двата потока, нашия може да се срещне с Федерер/Варинка и Цонго едва на финала. Като от тях единствения който ме притеснява е Вавринка. Нашия според мен се намира в по-лесния поток.

Link to comment
Сподели другаде

Вавринка в сериозните мачове се превръща в звяр (във финалите от 3 мача има 3 титли - 100%-тов. Хубавото тази година е, че Мъри и Джокович освободиха и двата потока, нашия може да се срещне с Федерер/Варинка и Цонго едва на финала. Като от тях единствения който ме притеснява е Вавринка. Нашия според мен се намира в по-лесния поток.

За него е най-важно да бие в следващия мач,с Гофен,не слагайте тигана на огъня преди да е хванато още нищо!
Link to comment
Сподели другаде

Сряда не преди 06:00ч. българско време излиза срещу Давид Гофен. Имайки предвид, че преди него са Конта и Серина, нищо чудно да е около 06:30ч. защото тия двете могат да спретнат истинска битка. Дано има сили и късмет най-вече и да пребори белгиеца. Ако успее да прескочи 1/4 финалите, на полуфиналите го чака победителя от двойката Надал - Раонич.

Link to comment
Сподели другаде

Честит имен ден и честито първо класиране на полуфинал. Очаквах по-труден мач да има, но явно когато се разиграе и е концентриран нямат много шансове противниците му. Сега вече можем да мислим кой ще е следващия му съперник, лично аз мисля, че срещу Надал ще е по-добрия вариант.

 

 

http://www.tenniskafe.com/wp-content/uploads/2017/01/19/grigor-dimitrov-1024x706.jpg

Link to comment
Сподели другаде

ГОЛЯМ ГРИГОР!!!Пак ще го кажа,това момче ,се промени мн сериозно в последната година ,в положителна светлина,чак не мога да го повярвам!Преди това ме дразнеше непрекъснато, и с изказванията си, и с поведението си на корта и извън него,явно е осъзнал мн неща за себе си, за спорта ,та дори и за света ,като цяло,не съм сигурен ,чия е заслугата за това ,но евала на този човек(може и да е жена :sarcastic: )По начина по който изглежда в момента,един финал ,би му прилегнал перфектно :doubleup:

Link to comment
Сподели другаде

Надал е брутално добър! Ако трябва да направя някаква препратка към футбола ,Раонич е като британски футболист. Надал е като бразилец. Успех на Гришо! Ще му е много,много трудно.

Link to comment
Сподели другаде

При Надал,когато е в форма,а той показва че е,няма лесни точки,гони до край и положения при които другите не могат да стигнат до топката,той ги завършва,освен това за него е нещо естествено да играе и да печели в тази фаза на турнирите,за Раунич не е така!Ще му е ужасно мъчно на Гришо,но не е невъзможно ,той също в момента е в формата на живота си и чувства голяма увереност в ударите си и всичко което прави ,избора му на удари и продължение на разграването в 90 % е правилен!Дано напрежението ,което неминуемо ще го има ,да не му окаже влияние и бързо да влезе в мача!

Link to comment
Сподели другаде

Надявах се Раонич да бие, защото има свойството понякога да подарява лесни точки. Нещо, което Надал изобщо не прави.

Зависи, както Раонич подарява точки, така и прави по 15 директни аса и още поне толкова индиректни такива(т.е. без да му се налага да прави втори удар). Няма лесни мачове в такава фаза от турнира. Аз се радвам, че ще играе с Надал, защото ако падне ще е паднал от един от най-добрите, а не от... Раонич. От друга страна, обаче, ако бие се класира за финал, побеждавайки Надал, а не... Раонич. Най-малкото ще се изкефим на първокачествен тенис.

Link to comment
Сподели другаде

Наистина ли другият полуфинал е утре? Това е доста прецакващо. По мои спомени отпреди, хората, които трябва да играят един срещу друг в следващия мач играеха в един и същи ден.

Link to comment
Сподели другаде

Наистина ли другият полуфинал е утре? Това е доста прецакващо. По мои спомени отпреди, хората, които трябва да играят един срещу друг в следващия мач играеха в един и същи ден.

Винаги са били в различни дни полуфиналите
Link to comment
Сподели другаде

Григор пак ще играе ~~ 1 ден преди нас.

Каква е закономерността?

Ако той бие видяхме - ние падаме. Ако той падне, да видим дали ние ще бием :)

 

Пишат тук-там, че Никол тръгнала към него, тая да не предизвика спадане на формата му?!

Link to comment
Сподели другаде

Григор пак ще играе ~~ 1 ден преди нас.

Каква е закономерността?

Ако той бие видяхме - ние падаме. Ако той падне, да видим дали ние ще бием :)

 

Пишат тук-там, че Никол тръгнала към него, тая да не предизвика спадане на формата му?!

 

Кака Никол не би предизвикала спадане в един мъж във какъвто и вариант да си го помисля :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:

 

Григор направи страхотен турнир до този момент, когато започне да му върви играта, прилича твърде много като Федерер. Надал ще е много труден съперник. Старите кучета показват защо са може би в топ 10 all time. Особено днес Федерер в изключително тежък мач, успя да вземе най-важните геймове и точки. Адски добър Стан, но когато Фед видя, че просто няма как да го спре, пусна енергоспестяващ режим и си издебна момента. Най-добрия тенисист стъпвал по кортовете за мен.

Link to comment
Сподели другаде

Голям мач направи, но понякога се иска и малко повечко късмет.Аз лично за себе си смятам,че Надал зоби, тази физическа форма след такива отсъствия не са случайни според мен.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...