Jump to content

Григор Димитров


Гост dandio

Препоръчан пост

Абе виждали сме много пъти по всякакви турнири как един играч или отбор е мъка, мъка, клизми и накрая печели турнира. А дано и сега е така.

Някои от нас са виждали и световни шампиони по футбол с мач и половина изигран като хората. :doubleup:

Link to comment
Сподели другаде

Много нерви, много грешки, много битка, много жега. 40 градуса на сянка бе температурата. Победа с 3-1 за Григор. Чакаме Цонга или Кирьос.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Браво Гришо и продължавай да мачкаш!Чудя се обаче не е ли издевателство да се играе при такива жеги, което допълнително натоварва спортистите.Толкова ли не могат да играят привечер например.

Link to comment
Сподели другаде

Браво на Гришо! Сладка победа и добър реванш за USO срещу неудобен противник! :D

Мачовете в начаалото на схемата на голям шлем са адси много и няма как да не се играе, и през деня в жегата.

Link to comment
Сподели другаде

Не го бях гледал Рубльов. Какъв е хърбав, пък играе. Винаги е имало такива и при мъжете, и при жените. Като Гофен.

 

На 40 градуса на сянка само да лежиш и пак можеш да падлудейш, а какво остава да играеш в Големия шлем.

Джокович е говорил вчера на тази тема, че колкото и да са тренирани, това е опасно за здравето им. И че големият тенис е индустрия, а не спорт. И че броят на турнирите непрекъснато се увеличава.

Джокович: Условията на корта бяха брутални. Тенисът стана повече бизнес

 

http://www.tenniskaf...poveche-biznes/

Link to comment
Сподели другаде

мача с/у Кирякос ще е още по-инфарктен,който е решил да го гледа да подготвя хаповете,единствено температурите се очаква да са по-човешки

 

Уф, колебая се дали да си го причиня. Утре преди обед имам един ангажимент и се чудя дали да го отменя, за да гледам мача. Имам някакво предчувствие, че Гришо ще си подобри играта и ще бие Кирякос.

Link to comment
Сподели другаде

Някой, който следи тениса повече от мен(моето е основно, когато играе Гришо, заложил съм или просто мачът е важен от голям турнир), ще ми обясни ли защо 17-я в света Ник Кириос е фаворит на букитата срещу номер 3 в света?

Link to comment
Сподели другаде

Aми и аз не съм най-компетентният, но сервисът на гърка е много мощен и като цяло е неудобен на Григор в мачовете между тях. A пък и има подкрепата на австралийската публика. Мисля, че това е причината. Сега го пускам, че не можах от началото, видях, че е изпуснал сетпойнт на свой сервис, много жалко, дано издържи и вземе втори тайбрек.

Link to comment
Сподели другаде

Ами най-важния фактор за това ,че е фаворит е , че е грък колкото и Ибрахимович е сърбохърватин . Кириус е австралиец .

А и доколкото не ме лъже кратката памет , Гришо загуби точно от него преди седмица отново в Австралия. Та ето ти две сериозни причини

Link to comment
Сподели другаде

Предпочете да спести сили за 4-ия сет , вместо да се впуска в авантьора за третия. А и важно кой ще сервира пръв в сета . Кириус е изключително нестабилен психически , не , че нашия Е.

Link to comment
Сподели другаде

Мисля, че сега ще затвори мача Григор.

 

Кирьо беше фаворит на букмейкърите защото играе пред собствена публика, победи Григор много скоро и започна АО много по-уверен и убедителен от нашето момче. Мисля, че ще го победи с класа, страхотно израстване на хасковлията под ръководството на Дани Валверду.

 

П.П Ето грешката на Кирьос при смача, Димитров го пречупи!

Link to comment
Сподели другаде

Е не, за това не трябва да се приказва предварително...

Израстнал е Гришо но не достатъчно, за да е на нивото на най-големите, точно защото в ей такива моменти не може да затвори мач, само това не му стига все още, за да е нивото на най-големите 4 в тениса в днешни дни.

Link to comment
Сподели другаде

Браво, Грише! Лично за мен разликата от Григор днес и Григор от преди 18 месеца е огромна! Григор има манталитет на победител вече и значима титла не е мираж!

Link to comment
Сподели другаде

Два малко излишни тайбрека, ама напрежението вероятно е огромно. Много устойчив психически въпреки това, преди време беше абсурдно да вземе три тайбрека в мач с такъв залог, а сега точно там беше най-добър и скри византийчето/ австралийчето в миша дупка. Дано защити точките, защото реално това му е най-важният турнир през първата половина на годината и може да се затвърди в топ 3. Радващо е, че остава със сигурност в него и след турнира, а защо да не си увеличи и актива :yes: С Надал, ако изпусне такива възможности, едва ли ще е същият развоят, но предстои да видим. Има рядък шанс пак да е на полуфинал, където да покаже най-доброто от себе си.

Link to comment
Сподели другаде

Добър мач за Гришо.Показа устойчивост в най-важните моменти и заслужено победи.Можеше да затвори мача и по-рано ама това е спорта.Тоя Кирьос с тия бомбени сервиси е определено доста неприятен противник.

Link to comment
Сподели другаде

Браво , заслужено е на четвъртфинал. Класата вече я има ,другото беше налице и преди, остава психически да укрепне.

Абе вас не ви ли дразни неговия спортсменски дух понякога , мисля , че му е в повече , отдай дължимото на противник и това е . Какво толкова се слага на тоз отвратителен невъзпитан мелез , мачкай го и тва е, и психически го мачкай.

Макенроу навремето с такава арогантност излизаше със сет предимство.

Link to comment
Сподели другаде

Браво , заслужено е на четвъртфинал. Класата вече я има ,другото беше налице и преди, остава психически да укрепне.

Абе вас не ви ли дразни неговия спортсменски дух понякога , мисля , че му е в повече , отдай дължимото на противник и това е . Какво толкова се слага на тоз отвратителен невъзпитан мелез , мачкай го и тва е, и психически го мачкай.

Макенроу навремето с такава арогантност излизаше със сет предимство.

e, те даже се водят приятели, нещо :sarcastic:

Е, тоя нашия , ако е зле психически ,тоя Киряка- не знам :sarcastic: Той, определено не е сам :sarcastic: иначе има страхотни качества, които биха могли трайно да го задържат в Топ 10 :doubleup: НО сега да отдадем заслуженото на Григор , да спечелиш такъв нервен мач с 3 тайбрека, говорят достатъчно за ГОЛЯМО израстване :champion:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...