Jump to content

Григор Димитров


Гост dandio

Препоръчан пост

Не го очаквах това. Наистина не го очаквах това. За жалост обаче старият Григор реши да се завърне на корта точно когато не трябва.

Прекалено пасивен, дори страхлив в повечето от ключовите моменти. Загуби толкова важен мач срещу играч без кой знае какви тенис достойнства. Оня просто чакаше нашия сам да се бие и то се и случи.

Все се надявах, че след снощното разочарование на зеления терен днес ще има малко радост, но не.. Като ще ни е гадно - ще ни е гадно докрай!

 

ПП: Невъре, много му помогнаха на Григор увеличените шансове за титлата след вчерашната загуба на Жокера...

Link to comment
Сподели другаде

Мда, направо не мога да повярвам. В ключовите моменти се пропуска, няколко уникални обжалвания на Едмънд обърнаха каруцата. Хубаво е, че приемаме 1/4 финал на турнир от Шлема за не достатъчно добро представяне. Гледаме напред, но ако не подобри сервиса си, няма да видим Григор от миналата година. Грешките от бекхенд и форхенд ги е имало винаги и винаги ще ги има, но сервиса му е това, което го поставя в много критични ситуации в турнирите дотук.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

Де*ба тая крива нива. Лягам Суонси, ставам Едмънд. Гледах от края на третия сет. Не знам защо Григор падна, но не видях емоция на лицето на Едмънд нито за миг. Британецът си е британец. А в тениса на такова ниво никога няма сигурни мачове.

Link to comment
Сподели другаде

Излезе и се би самичък срещу крайно смешен тенисист. Утре Рафа ше му пръсне кофата 3-0 и ше бяга да спинка.

 

Нашия - освен, че е пасивен и дори леко страхлив, изключителна бройка непредизвикани грешки, включая и двойните грешки на сервиз. Няма какво друго да добавя.

Link to comment
Сподели другаде

Излезе и се би самичък срещу крайно смешен тенисист. Утре Рафа ше му пръсне кофата 3-0 и ше бяга да спинка.

 

Нашия - освен, че е пасивен и дори леко страхлив, изключителна бройка непредизвикани грешки, включая и двойните грешки на сервиз. Няма какво друго да добавя.

Не съм съгласен. Много обичам статистики, защото те не лъжат. 7 двойни грешки за 4 сета не е много. Проблемът идва от следващата. 12 (дванадесет) уинъра за 4 сета. И 26 непредизвикани грешки (което за 4 сета пак не е някаква страшна цифра). Проблемът са малкото уинъри. Плахо игра, очакваше Едмънд да се бие сам.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Дори и да беше победил днес, фактът че не си взе нито един мач досега на 0, е показателен малко или много. Дори и срещу ония парашутист със име на фаст фууд верига. А точно днес беше денят, в който трябваше да играе 5 сета и да измъкне мача с мъка, въпреки че не е играл нишо. Не в първи и втори кръг.

Тия загуби от хора 10 места по-надолу трябва да са максимум 1-2 през сезона и да са крайно изключение

 

На РГ ме съмнява да направи нещо по-запомнящо се, така че ще чакаме Уимбълдън.

Link to comment
Сподели другаде

факт,че тоя Едмънд игра по-смело,видно от уинърите и непредизвиканите грешки,факт е че наш Григор за пореден мач на АО с много брак при сервиса,факт е също и че в много ситуации не избра правилните решения ,също така в много важен момент на края една топка се оказа с косъм в аут и това вече напълно го разби психически,НО както и Ливърпул снощи,когато не си си свършил работата през останалото време и се надяваш. на една топка ,обикновено удряш греда!😙

Link to comment
Сподели другаде

Е к'во беше сега това нещо....Сега ставам и гледам нашият паднал с лекота, явно не може да стигне нивото на най-големите колкото и да ни се искаше. Специалистите като "Тайпан", които много разбират от спорт, също нека да обяснят. Джокович вече не ставал, защото бил дълго време контузен, ами нашият в супер формата, от някакви анонимници отпада.

Гришо още като не затвори 4-я сет срещу Кириос, след онзи пробив и допусна леко и елемнтарно връщане на пробива, показа че все още е много далече от най-големите 4, а скоро става на 27 и не знам дали някога ще стигне такова ниво, за да спечели турнир от шлема.

Link to comment
Сподели другаде

Аз много не разбирам от тенис...ама ми се струва че с треньора са решили да залагат на защитна тактика, на сигурно и да чака другия да се бие сам с повече грешки...но като не ти е на ниво сервиса ми се струва че тая тактика е обречена.

Link to comment
Сподели другаде

Аз много не разбирам от тенис...ама ми се струва че с треньора са решили да залагат на защитна тактика, на сигурно и да чака другия да се бие сам с повече грешки...но като не ти е на ниво сервиса ми се струва че тая тактика е обречена.

на квато и тактика да си заложил ,в съвременния тенис, сервиса е основополагащ! Няма играч,който без да има стабилен сервис ,има шанс за нещо голямо :doubleup: Затова играчи като НиКишори и Глупен,преди това Ферер,Чанг, няма да бъдат и не са били N 1 !

Дори Надал,който е с може би с най-добрата защита, много разчита на сервиса си,той не е мн силен ,но е много неудобен за 90% от играчите и е вариетивен и мн малко 2-ни допуска ,на не последно място!

Можеш да спечелиш мач и с 15 двойни грешки,но не можеш да печелиш голяма поредица от мачове по този начин,те изтискават страхотна психическа енергия от теб, за да ги компенсираш и в крайна сметка резултата е ясен!

Link to comment
Сподели другаде

Невър,

Специалистите като "Тайпан", които много разбират от спорт, също нека да обяснят. Джокович вече не ставал, защото бил дълго време контузен, ами нашият в супер формата, от някакви анонимници отпада.

Не ми слагай нещо, което не съм написал / дори и не съм помислял /, щото съм достатъчно афектиран от мача снощи и сега, че така ще те ... нахраня, че Скара с кеф ще ме изхвърли от тук до живот ... :suicide:

Link to comment
Сподели другаде

Невър,

Специалистите като "Тайпан", които много разбират от спорт, също нека да обяснят. Джокович вече не ставал, защото бил дълго време контузен, ами нашият в супер формата, от някакви анонимници отпада.

Не ми слагай нещо, което не съм написал / дори и не съм помислял /, щото съм достатъчно афектиран от мача снощи и сега, че така ще те ... нахраня, че Скара с кеф ще ме изхвърли от тук до живот ... :suicide:/>

 

 

Ясно, няма смисъл за напред да се води нормален диалог с теб, ти си знаеш твоето, а със заплахите само по-спокойно.

Link to comment
Сподели другаде

Невър, ама ти сериозно ли????

Обяснявам ти, че не съм писал тези неща дето ти казваш, че съм!!! Цитирай ме, посочи ми къде? Пък ти -

"Ясно, няма смисъл за напред да се води нормален диалог с теб, ти си знаеш твоето!"

Това ли е "нормален диалог"??? Е, кажи това така ли е или не? Ако ми посочиш тези " казани от мен неща", ще ти се извиня, ще си посипя главата с пепел и ще се самобичувам за лъжата която изрекох! :suicide: Става ли...?

Link to comment
Сподели другаде

Тъжна вест покоси Григор Димитров!

 

 

"Починал е дядото на Гришо - Господин, бащата на татко му. Григор е кръстен на него и го обичаше безкрайно много, беше му сред най-близките и най-обичани хора. Той отрасна като малко момченце при дядо си и баба си в едно селце, намиращо се близо до Хасково. Човекът е напуснал белия свят още преди повече от 10 дни, но никой не е пожелал да съобщават на Гришо, за да не го натъжат и разконцентрират", съобщиха източниците ни.

"Доколкото ни е известно, Григор е дочул, че се е случило нещо с дядо му от други хора в навечерието на мача, което го е притеснило. Едва след мача му с Едмънд е разбрал цялата истина", добавиха информаторите ни.

 

http:// http://www.plovdiv24.bg/news/771100.html

 

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

 

 

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Григор днес от 16.30ч играе финал на турнира в Ротердам срещу новият-стар номер 1 в света - Роджър Федерер. Вчера нашият победи Давид Гофен след супер нелепа контузия в областта на окото на белгиеца. Желая му бързо възстановяване. След Гришо, именно той е моят номер 2 в листа с фаворити.

 

 

Днес очаквам с интерес мача, защото е удоволствие да гледаш двама от най-добрите в света един срещу друг. Първият срещу четвъртият, това в Англия би означавало Сити срещу Челси, което си е гаранция за качествена продукция. Да пожелаем успех на Григор!

Link to comment
Сподели другаде

Онова беше голямо събитие, днес е просто финал в турнир от серията ATP 500. Надали, ама дано! Такъв мач винаги трябва да е празник за изстрадалия български спортен почитател.

Link to comment
Сподели другаде

Не мисля, че финал с Федерер е от по-малко значение от финала с Гофен, би трябвало да го пуснат както АТП в Лондон по националната телевизия с логото на Мтел разбира се. Не всеки ден се случва финал на българин срещу Федерер.

Link to comment
Сподели другаде

Не мисля, че финал с Федерер е от по-малко значение от финала с Гофен, би трябвало да го пуснат както АТП в Лондон по националната телевизия с логото на Мтел разбира се. Не всеки ден се случва финал на българин срещу Федерер.

Ако гледаме мачовете като отделни сблъсъци, то Федерер е много по-интересен. Но онзи мач беше като финал на Световно, знам ли. Топ8 в света, играе Григор Димитров. Разбирам накъде биеш, ама знам ли ги М-тел дали са толкова дашни :)
Link to comment
Сподели другаде

Ами да, това може да е последния финал на Григор срещу Феререр, все пак швейцарецът е вече на години и едва ли ще държи това ниво още дълго. Ще е много нагло от страна на Мтел ако не го пуснат в национален ефир, но да видим, засега е по-вероятно да си гледат собствения интерес, макар че и те би трябвало да са наясно, че живеем в разгара на 21-ви век, алтернативи има много и то безплатни , както неангажиращи с договори за телевизия! Иначе някой има ли идея дали ще го дават по сръбските Спорт Клуб 1,2,3 или някъде другаде?

Link to comment
Сподели другаде

Ще е много нагло от страна на Мтел ако не го пуснат в национален ефир

С това не съм съгласен. Защо да е нагло? Те ръсят една торба пари за права и не са длъжни да ги раздават ей така. То като дадат на БНТ 1-2 мача на Гришо от турнира, другия път никой няма да си плати за техния канал, щото ще очаква пак да може да гледа по БНТ.

Link to comment
Сподели другаде

 

С това не съм съгласен. Защо да е нагло? Те ръсят една торба пари за права и не са длъжни да ги раздават ей така. То като дадат на БНТ 1-2 мача на Гришо от турнира, другия път никой няма да си плати за техния канал, щото ще очаква пак да може да гледа по БНТ.

 

 

Е да ама българинът както казах живее в разгара на технологиите, българинът не обича да плаща, особено ако знае, че има много тарикатски начини да вземеш нещо безплатно... Ако го пуснат този финал в национален ефир с логото на Мтел както финала в Лондон, ще си направят свръх реклама и това ще им донесе много повече финансови позитиви от това да обвържат някои и друг балък с договор за телевизияте им, за да гледа Григор.

Друг е въпросът дали БНТ и Нова ще искат да ги рекламират отново безплатно...Направиха компромис заради финал в Лондон, но безплатен обяд в България няма.

Link to comment
Сподели другаде

Е да ама българинът както казах живее в разгара на технологиите, българинът не обича да плаща, особено ако знае, че има много тарикатски начини да вземеш нещо безплатно... Ако го пуснат този финал в национален ефир с логото на Мтел както финала в Лондон, ще си направят свръх реклама и това ще им донесе много повече финансови позитиви от това да обвържат някои и друг балък с договор за телевизияте им, за да гледа Григор.

Друг е въпросът дали БНТ и Нова ще искат да ги рекламират отново безплатно...Направиха компромис заради финал в Лондон, но безплатен обяд в България няма.

Невър ти четеш ли какво пишеш? Значи Мтел (не , че не ги понасям ) да дадат безплатно на друга телевизия правата за един мач от който биха избили голяма част от инвестицията си , ами и логото им да не стои , па ако стои логото им по време на мача , евентуално БНТ и Нова да искат кинти за тва.

Майко мила , не мисля , че някой освен теб би го измислил това.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...