Jump to content

Григор Димитров


Гост dandio

Препоръчан пост

Не просто уговарят мачове..погледнете само колко обрати има Григор тоя сезон..имаше пак един мач от 6-2 4-1 нещо от сорта, и накрая го загуби естествено..прави пари , може би подаръци на приятели да бутнат по някоя хиледарка, ама го прави от поне година това..

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...

Що токъв хейт би колеги ? Да не е длъжен да печели, заради вас.Толкова е могъл в дадените ситуации. Радвайте се, че има българин на голямата сцена и това е. Останалото зависи от него и възможностите му.

Link to comment
Сподели другаде

Защото е един надценен до небесата лигльо. И какъв българин е той? Тотално нехае за хората в България, които го подкрепят и висят да му гледат мачовете по нощите. Не дойде да играе за купа Дейвис в най- важните мачове, не игра и на турнира в София. Еми хак да са му загубите сега. Божинов на тениса.

Link to comment
Сподели другаде

Ех, тоя изкривен патриотизъм.

Не разбирам какво искаш да кажеш,но ето какво означава думата ПАТРИОТИЗЪМ

Патриотизъм - Патриотизъм (на гръцки: πατριώτης — съотечественик, πατρίς - отечество) означава любов, обич към родината и желанието за опазването ѝ.

Link to comment
Сподели другаде

Ключова дума - изкривен. Григор не е Българин понеже не искал да играе на турнир в София, така ли ? Турнир, който едвам събира 30 души в "Арена Армеец". Когато някой се справя добре - гордеем се. Когато не му се получават нещата - излага ни. Не е ли грозно ? Кубрат Пулев не е много впечатляващ боксьор, но е много хитра лисица. При всяка възможност говори как правел всичко за България, как отказал да играе за Германия и т.н. Казва го, защото знае, че овцете ще лапнат въдицата и ще почнат да го възхваляват как бил "истински Българин". Ама това, че е простак няма значение. Или подкрепяйте някой, защото ви допада или не. Никой не е там на корта, терена, ринга, сцената или в пиеса заради вас, за да се чувствате вие "горди". Там е заради себе си. Това е работа като всяка друга. Така си изкарват прехраната. Да не говорим, че да се гордееш с чужди постижения е абсурдно и няма грам логика.

Link to comment
Сподели другаде

Нехареването ми към Димитров няма нищо общо с отношението му към България, то просто затвърждава мнението ми за него.

Относно последното изречение, какво да ти кажа, вероятно трябва да няма повече спортни фенове. По тази логика, ние, какво общо имаме с хората, спечелили за Ливърпул трофеи, че да се гордеем с тях?

Link to comment
Сподели другаде

Принципно наистина няма никаква повод за гордост, когато не става дума за собствени постижения. Единствено логика има да се гордееш с постиженията на хора, на които си помогнал, или които са твоята кръв и с твоя ген - примерно децата ти. Според мен гордостта със сънародниците е точно, че уж споделяме един и същи генетичен материал. А гордостта с отбора ти, е че ти самият си пич и си избрал да подкрепяш печеливш отбор. Пак всичко опира и рефлектира върху нас самите.

Link to comment
Сподели другаде

Ключова дума - изкривен. Григор не е Българин понеже не искал да играе на турнир в София, така ли ? Турнир, който едвам събира 30 души в "Арена Армеец". Когато някой се справя добре - гордеем се. Когато не му се получават нещата - излага ни. Не е ли грозно ? Кубрат Пулев не е много впечатляващ боксьор, но е много хитра лисица. При всяка възможност говори как правел всичко за България, как отказал да играе за Германия и т.н. Казва го, защото знае, че овцете ще лапнат въдицата и ще почнат да го възхваляват как бил "истински Българин". Ама това, че е простак няма значение. Или подкрепяйте някой, защото ви допада или не. Никой не е там на корта, терена, ринга, сцената или в пиеса заради вас, за да се чувствате вие "горди". Там е заради себе си. Това е работа като всяка друга. Така си изкарват прехраната. Да не говорим, че да се гордееш с чужди постижения е абсурдно и няма грам логика.

 

Дремеме ми на мен за патриотизма на Григор.Просто не го харесвам като човек,като спортист,като поведение,това е.То мен и Христо Стоичков не ми харесва кат човек,ама е ГОУЕМ футбалер,ше отречеш ли.Така,че моето ЛИЧНО мнение не е основано на това дали е искал да играе или не за България,и това ,че Кубрат експлоатира успешно патриотизма не го прави фаворит за мен.И точно щот Григор е направил сума кинти заради него си за сметка на зрителя и не показва никакви умения за да защити тези си претенции ми дава повод за "изкривения патриотизъм"

Link to comment
Сподели другаде

На г-н Димитров лоша услуга му правят медийте!Ами то не минава ден да пишат къде и как се е почесъл,къде си е дигнал крака и дали са му наплели ракетите са предстоящият турнир.Това тениса е много богопомазан спорт.Всяка седмица турнир-Европа,Америка,Азия.Падаш тази седмица в първият кръг,няма проблем другата седмица нов турнир,нови надежди,нови интервюта,нови селфита.....и така седмица след седмица,година след година.Мисля,че този играч прекалено бързо се износи и надали има тренъор ,който да го курдиса правилно?

Link to comment
Сподели другаде

Ключова дума - изкривен. Григор не е Българин понеже не искал да играе на турнир в София, така ли ? Турнир, който едвам събира 30 души в "Арена Армеец". Когато някой се справя добре - гордеем се. Когато не му се получават нещата - излага ни. Не е ли грозно ? Кубрат Пулев не е много впечатляващ боксьор, но е много хитра лисица. При всяка възможност говори как правел всичко за България, как отказал да играе за Германия и т.н. Казва го, защото знае, че овцете ще лапнат въдицата и ще почнат да го възхваляват как бил "истински Българин". Ама това, че е простак няма значение. Или подкрепяйте някой, защото ви допада или не. Никой не е там на корта, терена, ринга, сцената или в пиеса заради вас, за да се чувствате вие "горди". Там е заради себе си. Това е работа като всяка друга. Така си изкарват прехраната. Да не говорим, че да се гордееш с чужди постижения е абсурдно и няма грам логика.

И Джерард не е на терена заради теб. Той е там заради себе си - така си изкарва прехраната. Прави шоу на 43 000 души всяка седмица и прибира милиони. Пък ние кавалите в тоя форум се радваме и крещим "спечелиИХМЕ мача", без да сме го спечелили ние. Спечелил го е Джерард. И колегите му, другите, за които футболът е просто работа като всяка друга.

 

Що си тогава фен на Ливърпул?

 

А това за Пулев... Не бил впечатляващ боксьор... Как така пък стигна до мач с Кличко бе? Може да не е топ-топ-боксьор, да е една класа под Кличко, но колко боксьори са на нивото на Кличко? 3? 5? И това, че Кубрат не е един от тях, означава, че не е впечатляващ? Че е слаб? А това за патриотизма...

 

11036888_821382101270936_3253803556561293648_n.jpg

 

Тоя горе на снимката сигурно и той плямпа заради овцете, които му лапат въдицата (даже и в метафорите не те бива..)

 

Кубрат не заявява гордо своя произход само пред българските медии, прави го и пред чуждестранните.

 

 

Все някой като заяви гордо, че е българин, се почва "абе тоя на какъв се прави... На кого иска да се хареса..."

... ми във всеки случай не на теб!

 

 

А спадът във формата на Григор е явен. То не е спад, то е резил, на фона на таланта, който притежава. И не става дума за патриотизъм и антипатриотизъм, става дума за спортни резултати...

Link to comment
Сподели другаде

Бе има и среден вариант. Аз нямам нищо против Кубрат да говори за България. Всяка известност ни е полезна. Но ако някой си мисли, че го прави с цел, различна от това, да си вдига сам рейтинга... Се лъже според мен. А иначе е страшен селянин и редовно се биеше преди по заведенията. Сега вече е популярен и то с добър имидж, за да го прави.

Link to comment
Сподели другаде

Ти виждал ли си го да се бие? Я разправят малко, че ми стана интересно.

 

You'll Never Walk Alone

Лично не, защото избягвам такива заведения. Но познавам хора, които са го виждали самите те, демек не е 3та ръка история. Нали си представяш просто момче, трениращо боен спорт, високо и здраво, как се надъхва по нашите географски ширини. Особено в компания на други като него за опора. Сбутате се в заведението и се започва - "ти къв си бе", а-у. Имам познати, които са били свидетели на такива сценки и са ми ги разказвали още доста преди да стане толкова известен. Сега вече няма да си го позволи. Даже нали уж помага на някакви бити хора.

Link to comment
Сподели другаде

И Джерард не е на терена заради теб. Той е там заради себе си - така си изкарва прехраната. Прави шоу на 43 000 души всяка седмица и прибира милиони. Пък ние кавалите в тоя форум се радваме и крещим "спечелиИХМЕ мача", без да сме го спечелили ние. Спечелил го е Джерард. И колегите му, другите, за които футболът е просто работа като всяка друга.

 

Що си тогава фен на Ливърпул?

 

А това за Пулев... Не бил впечатляващ боксьор... Как така пък стигна до мач с Кличко бе? Може да не е топ-топ-боксьор, да е една класа под Кличко, но колко боксьори са на нивото на Кличко? 3? 5? И това, че Кубрат не е един от тях, означава, че не е впечатляващ? Че е слаб? А това за патриотизма...

 

11036888_821382101270936_3253803556561293648_n.jpg

 

Тоя горе на снимката сигурно и той плямпа заради овцете, които му лапат въдицата (даже и в метафорите не те бива..)

 

Кубрат не заявява гордо своя произход само пред българските медии, прави го и пред чуждестранните.

 

 

Все някой като заяви гордо, че е българин, се почва "абе тоя на какъв се прави... На кого иска да се хареса..."

... ми във всеки случай не на теб!

 

 

А спадът във формата на Григор е явен. То не е спад, то е резил, на фона на таланта, който притежава. И не става дума за патриотизъм и антипатриотизъм, става дума за спортни резултати...

 

giphy.gif

Link to comment
Сподели другаде

Аз съм присъствал лично. Но ситуацията бе друга и нямаше да си тръгне шампион тогава, просто нещата се оправиха, беше преди 6-7 години на Банско в най-клуб тогава, на една нова година.

Link to comment
Сподели другаде

Абе що веднъж за моите 50 години не се случи в заведение да имам конфликт?Явно нищо не става от мен ако не съм се сбил поне веднъж в дискотека,или на улицата?Ше требва да наваксам ,май. :ppp8:

Link to comment
Сподели другаде

Слаб пияч си явно :)

хахахха,Сайбер,разкри ме веднага.Знаеш ли ,че си прав,май не съм се напивал в заведение,иначе май ......абе не помня дали съм го правил.

Да взема ли да пробвам? :997:

Май оспамихме Гришо,спирам.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...