Jump to content

Григор Димитров


Гост dandio

Препоръчан пост

Аз се радвам супер много, това, че го питам нещо с ироничен тон не значи нищо. Повярвай ми, аз съм човекът, който най-много се радва. Защото той (men4o) познава баща ми косвено, знае го що за характер е и ми беше супер тегаво последните години да му обяснявам, че Григор е супер талант и рано или късно ще дойде неговия момент. И сега тоя момент дойде :) Ах, тази слонска моя памет, тази моя злобичка :)

Link to comment
Сподели другаде

Браво на Гришо , поздравления. Дано се отпуши за големите финали.

Беше перфектен този турнир.

П.П. Конов , доволен ли си ,и при товя съм искрен , както винаги де.

Не знаех обаче ,че от години ми обясняваш колко е добър Гришо , аз разбрах скоро.

Не разбрах какво общо има баща ти ,обаче? ;)

Link to comment
Сподели другаде

От онзи слаб сезон на Гришо преди 2 години му обяснявам, че това момче има потенциал и ще станат нещата. Ама и той като теб реагираше, че нямал психика, че не щеш ли, такива играчи НИКОГА нямало да спечелят значим турнир. Затова направих паралел между двама ви.

На теб ти го казах преди няколко месеца след онези загуби на клей в първи кръг от чичо Гошо от село Микре (падна от номер 300 в света или нещо такова) и ти ми говореше как не го бивало, не знам си какво. Та сега въпросът ми е : Дали? Смисъл като цяло българите сме доста нетърпеливи и не знам защо. Да не би да имаме 20 топ спортисти в топ10 на света? Или 3-4-5 отбора, които регулярно да са в Евротурнирите? И на нас (вас) най-много ви пречи Григор Димитров :D На мен ми е смешно, сериозно. Не го приемай като крайно заяждане, защото поне аз от онзи спор преди няколко месеца съм заровил томахавката, но кажи ми. Волейбол, баскет, футбол, тенис, биатлон, спортно ходене, лека атлетика. Къде сме най-силни? Аз отговора го знам. Ти също го знаеш, но Григор е много удобен за хейт и е много лесно да се пуснеш по течението. Сесил Каратанчева сложи знамето на Казахстан/Туркменистан/Узбекистан/Азербайджан или там някакъв си -стан до името си и на никой не му пукаше. А сега най-големия проблем е, че Григор не играел за България на Купа Дейвис или там как се казва онзи измислен турнир. Или че бил с Шарапова/Никол, които били по-големи от него. Damn.

П.С. Единствено успехите на Ивет Лалова бих сравнил с Григор. Другите - тц.

Link to comment
Сподели другаде

И аз същото ти обяснявам за Лудогорец Конов, те са единствения светъл лъч в българския футбол, но ти се държиш все едно Левски и ЦСКА всяка година са в групите на ШЛ, а Ботев в тези на Лига Европа.

 

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Лудогорец нямат българи. Срещу АПОЕЛ имаха само Дяков, а той бе най-слабият на терена. Ако натурализираме Кей Нишикори също няма да го подкрепям. Затова и не харесвам особено германците, но това е друга тема на разговор. Българският футбол губи от Лудогорец, защото клубните отбор се принуждават да купуват чужденци, за да са им конкурентоспособни. А има добри български момчета, които просто трябва да получат шанс, да понатрупат самочувствие и няма и да се замисляме да купуваме Натанаел и Лукас Саша повече.

 

HOT SHOT:

Това според мен е ударът, който му спечели мача. Вчера наистина игра много мъдро, дори мен учуди.

Link to comment
Сподели другаде

Лудогорец нямат българи. Срещу АПОЕЛ имаха само Дяков, а той бе най-слабият на терена. Ако натурализираме Кей Нишикори също няма да го подкрепям. Затова и не харесвам особено германците, но това е друга тема на разговор. Българският футбол губи от Лудогорец, защото клубните отбор се принуждават да купуват чужденци, за да са им конкурентоспособни. А има добри български момчета, които просто трябва да получат шанс, да понатрупат самочувствие и няма и да се замисляме да купуваме Натанаел и Лукас Саша повече.

 

 

То щото българският футбол преди Лудогорец беше на баси нивото. Това оправдание, че само 1-2 ма българи играели при лудите и затова няма да ги подкрепям е смешно. В Ливърпул в периода на Бенитес да не би да бъкахме от англичани? Предполагам в Англия с изключение на феновете на манго, другите привърженици са ни подкрепяли когато играем в ШЛ. В Челси колко англичани имаше когато взеха ШЛ ? Ама това не му пречеше на Гари Невил да крещи от радост когато я взеха.

 

Лудогорец представлява България на европейската сцена, така както го прави и Гришо. Като излязат и направят равен с ПСЖ във Франция, всеки казва че българският отбор е направил това, а не ги броят кой от каква националност е .

Всеки има право да подкрепя който си иска разбира се, ама айде стига с тия блудкави обяснения.

 

Аз се радвам на успехите и на Гришо и на Лудогорец и на всичко дето представлява България. Само ние тук балканците можем да сме толкова " горди" патриоти. В цял свят вече спорта на всяка страна става мултинационален и хората си се радват на успехите, само тук ние великата нация не признаваме нищо чуждо което представлява страната ни.

Link to comment
Сподели другаде

Така както ти можеш да подкрепяш Моци и Натанел и да наричаш мнението ми "блудкаво", така и аз мога да наричам твоето такова :) Така че всичко е наред, просто хора с различно мнение. Няма да ме убедиш в противното, но темата е за Григор Димитров, който е българин, роден в България, представляващ България, на 9 място в света. А този българин получава повече хейт и критики, отколкото заслужава.

Link to comment
Сподели другаде

Така е, Гришо получава твърде много хейт и Лудогорец също го получават това. И това винаги ще бъде така заради манталитета на нацията ни.

 

А мен изобщо не ме интересува кой играе в Лудогорец. И съм сигурен, че дори да излизаха с 11-се българи на терена, пак щяха да бъдат хейтвани по същият начин.

 

Не е нужно никой да ги харесва разбира се. Ама тия неща, че съсипвали футбола ни, че щото само 2-ма българи играели там и затова ще съм за отборите които играят срещу тях, са леко ненужни.

Причините това да става са съвсем други.

Link to comment
Сподели другаде

Така както ти можеш да подкрепяш Моци и Натанел и да наричаш мнението ми "блудкаво", така и аз мога да наричам твоето такова :) Така че всичко е наред, просто хора с различно мнение. Няма да ме убедиш в противното, но темата е за Григор Димитров, който е българин, роден в България, представляващ България, на 9 място в света. А този българин получава повече хейт и критики, отколкото заслужава.

 

Конов , имам усещането , че дебнеш постоянно някой за да се драчиш ? Хич обаче не си прочел другите ми мнения в темата за Григор , ама си спомняш "онова" дето си казах отново мнението, че Димитров беше слабичък , и то с основание.

Няма как да съм като теб в преценката , друг човек съм, на други години , с други разбирания манталитет и така. Както виждаш и баща ти не е на твоето мнение.Похвалих Гришо , беше перфектен, радвам се .....ама в други ден като ( дано не) се издъни , ше си му сипя та стой та гледай , нищо , че не съм в топ 3 на АТП.

Аз така разбирам патриотизма , да си обективен , а не да си праволинеен.

 

Какво стана с темата по ТГС , направи ли я ?

Link to comment
Сподели другаде

Така е, Гришо получава твърде много хейт и Лудогорец също го получават това. И това винаги ще бъде така заради манталитета на нацията ни.

 

Само малка вметка. Лудогорец получава хейт предимно и почти изцяло от фенове на двата "гранда", които просто в момента виждат какво им е на другите цял живот.

Link to comment
Сподели другаде

Браво на Гришо. Имаше нужда и от това да спечели един Мастърс. Направи го изключително категорично и заслужено, след като показа подобрение в много компоненти от играта си с които в предишните турнири губеше мачове и то от не чак толкова претенциозни съперници. Сега остава само да се опита да запази това ниво в по-дълъг период от време.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

men4o, кажи нещо, моля те. Наистина с нетърпение очаквам да се изкажеш? Или Гришо трябва да падне от Симоне Болели някой път и тогава да те очаквам? :) :) Обясни ни, ти си навътре в нещата. Например на мен ми е интересно защо толкова често ползваше бекхенд слайс, може би 50-50% с топспина. Това е интересен тактически подход, обясни го на неуките :)

 

Нали не си мислиш , че ще те пропусна , а? Не знам дали ме очакваш , но аз не съм виновен ,че твоя любимец няма психика за 5 стотинки.

Аре сега е твой ред да му коментираш играта срива , сервисите , слайсовете , тоталната дезориентация при мрежата , абе 53-ия младеж на 19 го кара да изглежда квалификант.

И защо си мислиш , че може да промениш еволюцията и да имаш повече опит от живота от по възрастните.

С баща ти имаме повече от 100 години заедно на таз земя , ти направи ли 21 , имай уважението на мнението поне на него.

Айде сполай ти. Аз сигурно съжалявам повече от теб , не те хейтя , може и да не ме разбереш , ама не е мой проблем.

Link to comment
Сподели другаде

Рубльов винаги ми е бил супер неприятен заради тия избухвания като направи точка, типично детски. Но днес беше по-добър. Говорете, тъкмо говорих с баща ми. Преди седмица "голям е, браво", сега ми вика "просто си не става". Е няма как да не се ядосвам на такива коментари. Не можеш да кажеш на 9-я в света, че не става, просто не може. Няма право. Директно смених темата, че ми покачи кръвното.

Аз очаквах, че отпадането му ще доведе до твоя коментар. Ако ще 240 години да имате заедно (пожелавам ви го), няма да ме убедите, че вие сте професорите на спорта, а аз съм тоя, който сляпо вярва в Григор. И докато Григор защитава цветовете на България и чат-пат печели по някой турнир, ще ми бъде идол. Защото аз не се сещам друга голяма радост да сме имали тая година. Лудогорец се насраха като кифладжии срещу ония, биха после някакви сладоледаджии. Сега ги чакаме в ЛЕ. И дотук. Край. Ако година свърши сега, то топ-събитието е победата на Григор в Мастърс 1000. Пък нека си не става...

Link to comment
Сподели другаде

Винаги, сякаш, ще му бъдат препъни камък, такива играчи, които ужким по дефолт трябва да бие, НО той ги подценява и след това , наистина няма психиката да се събере и да се задържи в играта, до момента , в който те ще започнат да грешат! По този начин , им помага да направят мача на живота си! Виждаме ,че практически всички топ тенисисти ,в момента , не са много убедителни , но го умеят това и успяват ,с зъби и нокти, да се промъкнат до финалните кръгове, където , всеки може да бие всеки! Ей това нещо се нарича КЛАСА, която най-вероятно , Григор никога няма да достигне, НО това не означава ,че трябва да се омаловажава постигнатото от него и да се нарича с обидни епитети! Григор е светъл лъч в българския спорт и е вълнуващ като спортист и личност и най-вероятно, скоро няма да имаме подобна такава ,в световен мащаб :doubleup:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...