Jump to content

Григор Димитров


Гост dandio

Препоръчан пост

https://www.sportal.... гледахме мача с много мои приятели и всичко това ,което казва Григор след мача , им го говорих през цялото време: колко тежък ,от психологическа гледна точка, е мача; колко "шибан" и неудобен е форхенда на Сок; колко лоша шега изигра на Гришо ,привидно лесния старт с 3-0;колко мъчен за затваряне ще е мача ,въпреки пробивът в най-удобния момент! Даже Гришо ,накрая каза,"Вие които играете тенис ,момчета,ще ме разберете"

Още веднъж-ГОЛЯМО БРАВО!!!

П.С. Мачът с ГлуПен,по ппризумпци я ,би трябвало да е по-лесен,но на финал -НЯМА ЛЕСНО и това е НОВ МАЧ,не е продължение на онзи, в който Гришо си правеше каквото си поиска! УСПЕХ ,МОМЧЕ :champion:

Link to comment
Сподели другаде

Издържа ли сърцето? :doubleup:

:yahoo: :drinks: :novkov2:

Досега не бях гледал мач на този американец. Всъщност, може би съм, но не си спомням, обаче ми направи впечатление шкембенцето му. В началото си мислех "а, нашия трябва без проблем да го бие". Да ама не, бая костелив се оказа съперника снощи и не ми е било така напрегнато от Синсинати насам. Айде довечера пак, Гришо.

Link to comment
Сподели другаде

Браво Гришо, браво момче! Огромно израстване показа и в няколко разигравания ми направи впечатление, че доста търпеливо чакаше да нагласи американеца преди да го прати за гъби, нещо което преди ми липсваше в играта на Григор. Винаги искаше от 2-ро 3-то разиграване да ги праща на пазар и не рядко бъркаше наглед лесни отигравания.

 

От сърце му пожелавам да не страда от типичния нашенски синдром, от който редовно си патим - играем с някой отбор в групова фаза (независимо какъв е спорта), бием ги като за последно и после по-късно в елиминационна фаза, или пък финал ни го връщат с лихвите, защото сме разконцентрирани или играем надменно. Пожелавам му цялата концентрация на света, с другото ще се справи!

Link to comment
Сподели другаде

Браво Гришо, браво момче! Огромно израстване показа и в няколко разигравания ми направи впечатление, че доста търпеливо чакаше да нагласи американеца преди да го прати за гъби, нещо което преди ми липсваше в играта на Григор. Винаги искаше от 2-ро 3-то разиграване да ги праща на пазар и не рядко бъркаше наглед лесни отигравания.

 

От сърце му пожелавам да не страда от типичния нашенски синдром, от който редовно си патим - играем с някой отбор в групова фаза (независимо какъв е спорта), бием ги като за последно и после по-късно в елиминационна фаза, или пък финал ни го връщат с лихвите, защото сме разконцентрирани или играем надменно. Пожелавам му цялата концентрация на света, с другото ще се справи!

 

Момчето стана мъж. Както казаха онзи ден тв коментаторите - Дани Валверду не го научи технически нещо повече. Но промени психиката му и го накара да печели много повече точки с търпение, а не с бляскави отигравания.

Link to comment
Сподели другаде

Иска ми се да видя и следващия сезон как ще тръгне и ще го изиграе и тогава ще мога напълно да се съглася с мнението ви. Тъй като и преди време, когато имаше един възход с Роджър Рашийд, се изказваха подобни мнения, но за съжаление не се оказаха напълно вярни и силните му игри не останаха величина.

Link to comment
Сподели другаде

Някой да е получил инфо в последните часове,че някоя от 3-те диеми също ще предават мача тази вечер

 

пп. Ето и потвърждение https://m.gong.bg/te...ov-gofen-459062

 

пп2 Мтел сега пуснали и на БНТ правата също да предават мача.Така че,днес народа ще има шанс да гледа мача!

Link to comment
Сподели другаде

Дачев, ти може да си "на кадем" :)

Миналите му мачове аз ги гледах през интернет и той печелеше с лекота,

а днес като гледам по ТВ - трудно му върви. Затова не на ТВ-то, да живее интернета.

Пускам си АСЕ стрийм.

Link to comment
Сподели другаде

abe на тоя белгиеца кво му стана?От как някой викна в залата и тоя спря да играе нещо ...

........... което е ок де :)

---------------------------

хахахаха , пак му викна няква пиянка

 

-------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЕВАЛАРКА НА ГРИШАТА. ЧЕСТИТО ПИЧ, ЗАСЛУЖИ СИ ГО !!!! :champion: :champion: :champion:

Edited by Scarface
Link to comment
Сподели другаде

Браво на Гришо! Голямо израстване показва този сезон и дано догодина само да надгражда. А това 3-о място в класацията е само показател, че вече не е момчето с потенциала!

 

Нашите фенове обаче ме издразниха с постоянните викове преди удар на Гофен, супер неспортменско и очевидно разконцентрираха белгиеца, по едно време изцяло му замина концентрацията...

Link to comment
Сподели другаде

Момчето от преди години след тези два поредни дадени пробива в първия сет щеше да се предаде и да го отпише, но показa психика и разколеба железния Гофен в началото на мача. Браво, абсолютно заслужено, смачка всеки, фатк е, че не играе с Надал и Федерер, но за такива успехи имаш нужда и от щипка спортно щастие.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...