Jump to content

Григор Димитров


Гост dandio

Препоръчан пост

Гост ZdraveCa

Надявах се, че през този сезон няма да гледаме подобни глупави загуби, но уви. Вярно е, че Мюлер се намира във формата на живота си, но играч с претенциите на Григор не може да губи срещу такива противници и то в 2 сета за малко повече от час. Първият сет беше абсолютно безобразен, във втория се стабилизира, но си пропиля шансовете и логично загуби. Имаше късмет да се измъкне срещу Матийо, не си взе поука и логичното се случи.

Link to comment
Сподели другаде

Гост S+G+

Ако питате ,с какво се различава от най-големите?Е те с това-във тайбрека ,всеки от тях, щеше да си вземе сетбола на собствен сервиз,а нашият го пропиля с лека ръка-липсва му още тази концентрация, в тъй-наречените-"биг поинтс"!

Link to comment
Сподели другаде

Гост NikolaY

Дано се събере като оня ден.Не знам какво му става в началото днес и в понеделник.Не знам защо Рашид го няма,може и за това да е.

 

Роджър Рашид е бил в Австралия, не знам по каква работа. Григор беше подкрепян само от физиотерапевтът си на този турнир. Много несериозна игра от него, заслужено отпадна. Дано след такива турнири си взима поуки, че иначе нищо добро не го чака. Подобни противници трябва с лекота да побеждаваш, ако искаш да се задържиш до най-добрите в този спорт (топ10).

Link to comment
Сподели другаде

Гост men4o

Аз Вивие го видях и в първия мач,че седи самотен на трибуните.

Не знаех причината защо го няма Рашид,но това не е важно вече.

Григор бе тотално неорганизиран и несъсредоточен с моментни проблясъци само

Без никаква стратегия и тактика.Има си хора които им се плаща за да оправят нещата.Определено според мен трябва да се работи по скоро на психологична основа.

 

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Гост mimpeso

Григор да вземе да си подари ракетата на някое бедно хасковско цигане и да се отдаде на селфита и лигавщини. От нова година на сам е абсолютен жалкар!! Което може би ще рече, че никога не е бил кой знае какво а просто е имал късмет.

 

Да се мъчи месеци наред срещу всякакви анонимнци... За посмешище става вече!!

Link to comment
Сподели другаде

Гост ZdraveCa

Това определено беше най-големият срам в кариерата му. Загубен сет на 0 срещу 169-ия в света, повече двойни грешки, отколкото асове и повече непредизвикани грешки, отколкото уинъри. Това не подхожда за който и да е играч от Топ 100, какво остава за Топ 10. Дано тази унизителна загуба му подейства събуждащо, защото старта на сезона е ужасен и трябва спешно да промени нещо в играта си.

 

mimpeso, в тениса нищо не може да се постигне само с късмет, още повече място в Топ 10 на света, 4 титли + 1/2 финал на Уимбълдън и прочие....

Link to comment
Сподели другаде

Гост Anfield boy

Поредния слаб мач на Григор. От началото на годината играе безобразно. След тази унизителна загуба ще излети от топ10 и ако продължава да играе така едва ли ще успее да се върне сред ГОЛЕМИТЕ. Ако не се вземе в ръце , ще бъде жалко така лековато да пропилее таланта си.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
Гост men4o

Много оспорван мач с ветерана Вердаско,нашия е на приливи и отливи.

В третия сет са нашия има две бреик точки.Рашид отново не го виждам ,някой да знае нещо по въпроса?

Link to comment
Сподели другаде

Гост JohnToshack

Много оспорван мач с ветерана Вердаско,нашия е на приливи и отливи.

В третия сет са нашия има две бреик точки.Рашид отново не го виждам ,някой да знае нещо по въпроса?

Коментаторът ,по време на мача, спомена че въпреки големите спекулации ,двамата няма да се разделят :yes:

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...
Гост electric

Ако вземе скалпа на краля на клея , може и да придобие поне малко самочувствие.Много ме е яд , все изглежда , че нещо не му достига да достигне най-добрите.Няма значение , днеска всички стискаме палци да бие Рафа. :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост men4o

Хайде всички да подкрепим искренно Гриша,дано имаме повод след мача за радост.

Пожелавам му да рискува максимално,само така може да изненада Надал.

Давай Гришо.

Link to comment
Сподели другаде

Гост men4o

Зърнах на трибуните даже Гризман.

Гриша ако беше натиснал по-агресивно няколко удобни топки резултата щеше да е по-благоприятен.Усеща се неувереност когато трябва да атакува и се отбранява.

Link to comment
Сподели другаде

Гост men4o

На Булсат F+,иначе на доста други чужди телевизии.

Скай 2,ESPN,SK1.

Сет за Надал,втория 3:3,Рафа си върна пробив току що.

Link to comment
Сподели другаде

Гост men4o

Загуба в два сета за Григор.В доста моменти игра на високо ниво,но това срещу големите не е достатъчно.Трябва постоянство в това ниво.

Бързо достигна до това 10-то 11-то място в ранглистата,но вече година тъпче там,явно с Рашид като треньор това са възможностите,май е време за промяна.

Link to comment
Сподели другаде

Гост electric

За пореден път си доказах , че да го гледаш е живо мъчение.. Толкова непредизвикани грешки или както там се наричат никой друг от големия тенис не ги прави.Друго което ми направи впечатление е всичките тези забити в мрежата топки.Почти във всички ситуации ми се струваше , че те бяха предизвикани от умора и безсилие а не толкова от лошо позициониране или неудобни и силни топки от страна на Рафа.Това от своя страна ми говори ,че очевидното израстване във мускулатурата и издържливостта е налице , но не и може би още във необходимите граници.За сервиза няма какво да се коментира - плачевен.Мнението ми в момента е донякъде импулсивно , но реших веднага след края да си излея мислите , понеже после ще се откажа.

Link to comment
Сподели другаде

Гост MakEto

Много ме е яд. Много често се наблюдават такива спадове на негов сервис. Ти може ли ..няколко гейма имаше в които не вкара нито един първи сервис и само направи по някоя двойна грешка..

Link to comment
Сподели другаде

Гост niki 50

Медийте ни заливат всеки ден с тоя младеж и колежката му .Обаче те са много предсказуеми.Един -два пъти съм го гледал и се отказах.Трябва да си застраховам ТВ,ако искам да го гледам занапред!

Link to comment
Сподели другаде

Гост alex59

Ключовият момент беше при 4:4 гейма във втория сет, когато Гришо имаше на два пъти точка за пробив /скрит сет-бол/. При успех можеше да отиде на трети сет. Но най-чудното е, че бекхендът му не вървеше никак. Това е странно. Затова и счупи ракетата си от яд.

Link to comment
Сподели другаде

Гост S+G+

Ключовият момент беше при 4:4 гейма във втория сет, когато Гришо имаше на два пъти точка за пробив /скрит сет-бол/. При успех можеше да отиде на трети сет. Но най-чудното е, че бекхендът му не вървеше никак. Това е странно. Затова и счупи ракетата си от яд.

Няма как да му върви бекхенда,конкретно с/у Надал-той от години е хванал цаката на играчи с еднорък бекхенд и ги тероризира с постоянни силно лифтирани топки именно към него,което означава за отсрещната страна или да вземе топката още мн рано ,при отскока,както прави Роджър,но то е мн трудно и пак не му носи постоянен успех,защото често ти бяга контрола!Поввечето пък ,изчакват топката да се развие и отстъпват мн зад задната линия,но това дава изключително мн време на, и без това изключителния атлет-Надал!Джоко и Мъри си го лекуват с двуръкият си бекхенд "захлупвайки"топката на височина над кръста,което е невъзможно при едноръкият бекхенд!

За критиците на Грищо ,искам да кажа ,че това което постига си е изключително,дори да не мине на следващото ниво-да стане топ5 играч!

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
Гост men4o

Не е истина колко посредствен тенесист изглежда Григор.Бавно и сигурно се свлича към посредствеността.Тотално слаб,всеки втори ретур в мрежата,нищо креативно,нищо смислено,технически слаб,абе неам думи.

След този турнир ще се свлече надолу в класирането,а уж тревата му силна,и турнира в Куинс от миналата година му любим.

Абе българска му работа.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 months later...
Гост nicoise

Днеска супер ден Гришо Надал , нашите с Борнемут дано се поздравим с първи победи и на двата фронта, както за Клопо така и за Гришо ще са първи евентуални де но we believe

Link to comment
Сподели другаде

Гост men4o

Гришо изпусна първия сет след като имаше пробив.

Втория водеше с 4;0и след 40:40 и две двойни грешки при негов сервиз 4:2.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...