Jump to content

Григор Димитров


Гост dandio

Препоръчан пост

Гост electric

Много се ядосах.В този мач срещу Федерер според мен само сервиза беше разликата.В последният сет Григор вече се предаде според мен и оттам дойдоха всички топки в мрежата и нито един вкаран първи сервиз.Направо безобразен начин да паднеш в мача.Дори и не се опита да го постави под напрежение.На фона на миналта година и половина , мача наистина беше като прераждане за нашето момче , но все пак можеше и по-добре.

Link to comment
Сподели другаде

Гост HoUs4oOL

Много се ядосах.В този мач срещу Федерер според мен само сервиза беше разликата.

Не само в този, по принцип сервиса на Федерер е единственото му оръжие последните 2 сезона.Най-силните му мачове миналата година бяха именно благодарение на него.На Мастърса в Синсинати във финала срещу Ноле, не даде нито една точка за пробив на сърбина и това като се има предвид, че Новак има най-добрия ретур в света, на 1/2 финала срещу Мъри на Уимбълдън пак сервиса му беше феноменален и Мъри не разбираше какво му се случва...

Link to comment
Сподели другаде

Гост JFT96

Истината е, че и на нашия сервиза не е лош, но не е постоянен в него. Виждаше се, че Маестрото се затруднява на моменти. Федерер би с рутина, изобщо не блестеше днес.

Link to comment
Сподели другаде

Гост JFT96

Препоръчвам ви да влезете в профила на Никол и да отворите снимката й от сутринта. Вижте коментарите. Гарантиран смях. Или ще бъдете разочаровани, едно от двете.

Link to comment
Сподели другаде

Гост never back down

Оле майко има няколко култови . Боли ме корема от смях .99 на 100 са пълни БГ простаци , ами има и някои с много добри попадения.

 

В момента била постъпила молба за съниране на блока на Гришо в Хасково , за да не се излагаме пред Никол :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост JFT96

Григор загуби финала от Виктор Троицки в турнира от сериите ATP в Сидни. Страхотен 3-сетов финал, хубав тенис и най-важното - нашето момче отново играе тенис на високо ниво. Още ги има онези грешки, разбира се, но като цяло разликата от предния сезон е голяма! При мачбола за Григор, нашето момче имаше шанса да "излъже" Троицки, но ударът му попадна в мрежата.

Чакаме с нетърпение Откритото първенство на Австралия. Жалко, че още в трети кръг на пътя на нашия може да се изпречи Федерер.

Link to comment
Сподели другаде

Гост der Bomber

Какво да излъже бе братле, тая смешната къса на Троицки, сигурно и аз и ти щяхме да направим минаващ удар-уинър... Бесен съм, разбираш ли... добър тенис, качествена игра и накрая какво ? Терлици...

 

Мен още ме държи волейболния полуфинал с Франция, тука същата работа... спечелен мач от български спортист и в най-важния момент, к'во ? Аки в гащите... ами няма как да стане, т'ва ако не е манталитет не знам к'во е.

 

Един факт само не мога да преживея...

 

Сеул '88 - България 7-мо място на ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ ПО МЕДАЛИ с 10 златни, 12 сребърни и 13 бронзови медала !!!

 

Лондон 2012 - България 63-то място по медали с 1 бронзов и 1 сребърен медал...

Link to comment
Сподели другаде

Гост JFT96

Аз съм 94 набор и Сеул не помня. С една дума, не помня великите времена на българския спорт. Но Гришо ме радва, поне мен. Има тръпка като гледам мачовете му..

Link to comment
Сподели другаде

Гост der Bomber

То не е нужно да си ги гледал на живо за да имаш поглед над нещата. Аз също не съм ги гледал на живо, просто като погледна тая статистика и ми става адски лошо... Не мога да приема факта, че сме били една от основните сили и то в огромно количество спортове, а днес се радваме на достойни загуби... Мисълта на Шенкли за първенците и вторите винаги ми е била ниша... :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stojkica

Ако се пък върнете още по надзад в годините ще видите каква сила бяхме в спорта, а и не само там???

 

Най-вече в мъжкия тенис ...

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stojkica

Нали се сещаш, че щом помниш, значи съм бил адски прав и затова много те е заболяло. Иначе щеше да ти е през к*ра.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
Гост Scarface

Първият тоя Мъри много грешеше, но накрая нашия се наака при 6:6.

За ся водим с 4:1 , да видим

Ай тоя е луд, как треска с ракетата по сака си :)

 

Ехе 4:3 за бързо стана

 

 

п.п. ееее зе му го 6:4 :) -> 1:1 са в момента

Edited by Scarface
Link to comment
Сподели другаде

Гост men4o

Най-после взе сета след три сетбола.Този сценарии е редовен за мачовете им,демек гришо с пробив води до края и.....като власите,този път обаче се получи.Не ,че нашия е добър,Мъри се изнерви както каза Скар.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scarface

Аз също, но пък грозника нервничи много. Са ако загледа и в топката се огледа и все нещо му е криво.

Но пък си играе де, греши, но играе.

Нашия много шано грешки. Едно разиграване кви трудни ги връща, накрая до мрежата се изгаври и го наяде.

 

Докато пишех страхотно отиграване на Гришо :)

 

Мастика ли пие тоя бре :). Все едно мастичка с вода, такъв и е цвета :)

Edited by Scarface
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...