Jump to content

Гост sandform

Препоръчан пост

с кабел ли?

Сигурно не говори за кабел, с HDMY кабел няма проблем.

Христов, страх ме е, че няма да успееш, защото на Sony нещата обикновено са трудно съвместими с други марки. Нарочно така ги правят. Моят телевизор е Сони и когато опитвам да го свържа с таблета, той ми изписва, че може да стане, само ако устройтвото ми има нам кво си. Предполагам, че е някакъв софтуер на Сони.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 1,4k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Не, не искам да е с кабел. Много мразя да има кабели през цялата стая.... Може би в лаптопа е проблема. Защото не мога да ги свържа лаптопа и с телефона. В интернет има много клипчета как се свързват Sony Vaio, но съм телевизор LG, не Philips....

Link to comment
Сподели другаде

Не, не искам да е с кабел. ...

Sony Vaio, ...

 

Няма значение марката на лаптопа. Важно е какво има под капака :)

За безжично видео трябва да имаш безжична мрежова карта /Wireless/

не каква да е, примерно Atheros, Broadcom, Realtek,

а точно INTEL /определени модели/. После драйвъри / Win 10 си има/

 

Виж си ТОЧНИЯ модел лаптоп PN отдолу, примерно < vgn-fw51zf >

и каква ти е безжичната "ланка" това през "win" може, примерно

http://www.intel.com/content/dam/support/us/en/images/wireless/wlan/sb/img/vista.jpg

виж и това

http://www.intel.com.../000005655.html

 

Ако нямаш вградена ИНТЕЛ остава или с кабел или като си мераклия

купуваш си външна такава ИНТЕЛ на USB,. ръгаш + драйвъри и се кефиш.

 

Друг вариант - с подходящо късо кабелче го прехвърляш на телефона

и свеждаш задачата до познат и разрешен от теб случай :)

а също едва ли ще е проблем да оставиш лаптопа на 1 метър от ТВ с кабел HDMI

Link to comment
Сподели другаде

Абе имате ли представа как мога директно от лаптопа да си прехвърля картината на телевизора ? От телефона го правя без проблем, но от лаптопа не иска да става. Лаптопа е Sony Vaio, а телевизора е Philips ? С Windows 10 съм, ако има значение.

А от телефона с какъв кабел става и изпраща ли и звука към телевизора?

Link to comment
Сподели другаде

Имам следният въпрос , тъй като живея в Мюнхен , като гледам през Ace Stream автоматично upload-вам ли ? Защото докато гледам онлайн или тегля не е проблем , но когато започвам upload , има опастност да ми дойде честитка .

Link to comment
Сподели другаде

Имам следният въпрос , тъй като живея в Мюнхен , като гледам през Ace Stream автоматично upload-вам ли ? Защото докато гледам онлайн или тегля не е проблем , но когато започвам upload , има опастност да ми дойде честитка .

 

ДА!

Ъплоадваш, ако не си взел мерки, щом питаш.

Виждаш в windows стартирания Ace streem HD или ace_engine.exe.

Той се стартира сам при старт на плейъра.

(долу в дясно с икона кръгличка и с цветове отгоре червенко, долу синичко ...)

Та ... задържаш мишката върху него и виждаш примерно

DL: 450.3

UL: 22.8

Helping: 9

 

DL=доунлоад скорост ; UL = ъплоад скорост ; Хелпинг = връзки с други компютри

 

Но имаш възможност да ги управляваш, като с десен бутон на мишката кликнеш

и после най-отгоре избереш < Options >

 

там даваш/променяш Upload limit kb/s = 1

ЕДНО, т.е. 1 кб/с (което е почти нищо) Не може по-малко !!!

ако се пише НУЛА, това значи БЕЗ ЛИМИТ, т.е. отдаваш много.

 

и си гледаш с кеф без страх :)

Но не смятам да има санкции дори да ъплоадваш с малко по-голяма скорост.

 

Съвсем друго е обаче, ако избереш от менюто < Broadcasting >

и после след настройките да предаваш нещо от твоя комп към света

ТИ СТАВАШ ОРГАНИЗАТОР и може да береш ядове, ако видеото е извън закона.

Link to comment
Сподели другаде

 

А от телефона с какъв кабел става и изпраща ли и звука към телевизора?

Не е с кабел. Просто телевизора е свързан към домашната wifi мрежа телефона също. Като задам на телефона да търси екран за предаване се намират двете устройства и картината се от телефона отива на телевизора, но качеството е малко по - лошо, защото много се разпъва картината.

 

Бай Иван, моята видео карта е Radeon. Може би за това не става номера.

Link to comment
Сподели другаде

 

Бай Иван, моята видео карта е Radeon. Може би за това не става номера.

 

писах не за видеокарта, а за безжичната или WiFi мрежова карта /ADAPTER/

ако е INTEL = става, ако не, може да си купиш друга WiFi INTEL

 

може да пишеш точния модела на лаптопа, ще разбера какво има в него.

Link to comment
Сподели другаде

 

Това е от април.

Иначе преди малко един колега каза, че негов приятел който работи в Мтел, казал, че в момента водели преговори с няколко български телевизии...

Link to comment
Сподели другаде

Това е от април.

Иначе преди малко един колега каза, че негов приятел който работи в Мтел, казал, че в момента водели преговори с няколко български телевизии...

 

 

Може ли да намалиш "активността" си? На моменти е дразнеща. Млада девойка си футболът и форумите не са всичко излизай повече срещай се с младежи и така нататък.

Link to comment
Сподели другаде

Може ли да намалиш "активността" си? На моменти е дразнеща. Млада девойка си футболът и форумите не са всичко излизай повече срещай се с младежи и така нататък.

 

Супер би било да намалиш твоята...абе кво ви става бе хора жегата ли ви се отразява?

Link to comment
Сподели другаде

 

 

 

Може ли да намалиш "активността" си? На моменти е дразнеща. Млада девойка си футболът и форумите не са всичко излизай повече срещай се с младежи и така нататък.

Момичето си пише по темата, какъв е проблемът?

Link to comment
Сподели другаде

Супер би било да намалиш твоята...абе кво ви става бе хора жегата ли ви се отразява?

При мен заваля,елате да се охладите..... :doubleup:

Кво мислят да прават тез идиоти с това английско,кое време е.

Помня миналата година л;и беше или май предната как пуснаха Диема по Булсата минути преди мача.Това само в Бг се случва,сигурно и алб анците са по-напред.

Link to comment
Сподели другаде

Може ли да намалиш "активността" си? На моменти е дразнеща. Млада девойка си футболът и форумите не са всичко излизай повече срещай се с младежи и така нататък.

Е не!Ти пък,от къде знаеш къде излиза и какво прави???.Да не си и сложил камера на...
Link to comment
Сподели другаде

Излъчването на английската Висша лига в България е под въпрос

 

http://www.dnevnik.bg/sport/2016/08/01/2804052_izluchvaneto_na_angliiskata_vissha_liga_v_bulgariia_e/

 

ПП @the kop, вярно какво ти става? Отгоре на всичко коментарите на момичето обикновено са съвсем смислени.

Link to comment
Сподели другаде

Дренски,а мислиш ли ,че тази информация е близка до истината?

Аз тая сериозни съмнения,че е просто някаква партенка.

 

Имам поне две основания да мисля, че информацията е близка до истината - основанията ми са в сериозността на Дневник като медия и в сериозността на автора на информацията.

Link to comment
Сподели другаде

Пламене,Георги Филипов е сериозен журналист- аз го уважавам, не вярвам никак да си ги пляска пет за четири. Остава и Мтел да са излъгали че са купили правата......

Link to comment
Сподели другаде

преди 5 дни е

 

http://sportzcenter....or-broadcaster/

...

52. Diema, Nova Sport, Diema Sport, Diema Sport 2

Bulgaria

 

Лаптопа ми е Sony Vaio SVE1512P1EB. Ако може да погледнеш и да видиш дали ще стане без кабел, ще ти бъда много благодарен..

Link to comment
Сподели другаде

Извадих им душата на тези от Близу.

 

Днес сутринта в един от моловете на техния щанд питам момчето какво става с английското пъренство.

- Ние ще го предаваме, но още не се знае кой ще каналът. Мисля, че правят нов канал.

Тръгваме си и казвам на дъщеря ми:

- Мислел той. Нещо не ми хареса отговорът. Момчето не говореше като да е сигурно, че казва истината и не ме гледаше в очите.

 

18.30 ч. отивам да платя сметката в офиса на Близу, където винаги плащам. Двама служители, момче и момиче. На момчето му е свършила смяната и си сгъва лаптопа. Питам го какво става с английкото първенство.

- Ние ще го предаваме, но още не се знае името на канала.

- Сигурно ли е, че вие ще го предавате?

- 100 процента.

 

Момчето си тръгва, идва ми редът да платя при момието и пак започвам:

- Знаете ли, че си загубих съня от притеснение дали някоя телевизия ще излъчва английското първенство?

(Блъфирам на едро, въщност си спя добре.)

- Доколкото разбрах, ние ше го предаваме.

- Щом казвате "доколкото разбрах", значи не е сигурно, че вие ще го предавате.

- Не, сигурно е. Онзи ден се обадих, на когото трябва да питам и той ми каза, че ние ще го предаваме, но името на канала ще бъде обявено три дни преди началото на първенството.

- Щом сте питала когото трябва, вас ще ви държа отговорна, ако информацията ви не е вярна.

Момичето се смее.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...