Jump to content

Гост sandform

Препоръчан пост

Лошо Седларов, лошо... Три дни преди старта е прекалено малко време, кога да се ориентират абонатите... Типично по български. Да им таковам и на телевизиите и на всичко! Нямам възможност да сменя оператора, явно нета ще е моето спасение.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 1,4k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Според мен и самите Близу не са наясно,обаче използват момента на неяснота да си вдигнат акциите.

Добре,че моята кабеларка ще предава Премиера по няколко канала.

Link to comment
Сподели другаде

ти да видиш :)

 

bTV се раздели с Алекси Сокачев

 

 

тоя ако не го гласят за ВЛ па те на. Не пише какви ще са му "творческите планове" :), но според мен ще ходи в засега неясната медия , която ще предава ВЛ

Link to comment
Сподели другаде

По "платените" канали на Диема вървят реклами за "романтичното" френско първенство,за оспорваното българско такова и за Чемпиъншип....Ще предават и мача на МЮ с Лестър.

Link to comment
Сподели другаде

ти да видиш :)

 

bTV се раздели с Алекси Сокачев

 

 

тоя ако не го гласят за ВЛ па те на. Не пише какви ще са му "творческите планове" :), но според мен ще ходи в засега неясната медия , която ще предава ВЛ

Аз съм му фен, искам всеки мач на Ливърпул той да го коментира.

Link to comment
Сподели другаде

Ако Близу пуснат канал, който е НОВ и платен 3 дни преди първенството, трябва да бъдат дадени на съд. Реално, ако си клиент на Близу, каналът ще се пуска с обаждане до офиса. НО! Ще има и хора (като мен), които искат да си сменят доставчика. Тогава ще се чака много. Преди време беше така с М-тел, сега с Близу. И малко извън темата - живея в Дървеница в София. Предложете ми доставчик на ТВ и интернет. Сега съм на М-тел, имам 120-130 канала и доста добър интернет и плащам 40 лв. на месец. Ще бъда много благодарен, ако ми дадете някоя друга опция. За сравнение, както се казва :)

И Честит "Малък петък". Успешен ден!

Link to comment
Сподели другаде

Ако Близу пуснат канал, който е НОВ и платен 3 дни преди първенството, трябва да бъдат дадени на съд. Реално, ако си клиент на Близу, каналът ще се пуска с обаждане до офиса. НО! Ще има и хора (като мен), които искат да си сменят доставчика. Тогава ще се чака много. Преди време беше така с М-тел, сега с Близу. И малко извън темата - живея в Дървеница в София. Предложете ми доставчик на ТВ и интернет. Сега съм на М-тел, имам 120-130 канала и доста добър интернет и плащам 40 лв. на месец. Ще бъда много благодарен, ако ми дадете някоя друга опция. За сравнение, както се казва :)

И Честит "Малък петък". Успешен ден!

Net1 са най-добри. Аз живея наблизо и съм супер доволен.

Link to comment
Сподели другаде

Ако Близу пуснат канал, който е НОВ и платен 3 дни преди първенството, трябва да бъдат дадени на съд.

 

И Честит "Малък петък". Успешен ден!

 

Малкият петък е четвъртък. Днес е сряда, което е много малък петък. Явно нетърпението ти да дойде уикендът е много голям.

 

На съд може, но в друга държава.

 

Въпреки всичките уверения на Близу, няма да им повярвам напълно, докато не го видя черно на бяло.

 

Напускането на Сокачев е в навечерието на старта на английското, така че може наистина да има връзка между двете. Друга възможна причина е ако има неразбирателство между него и новата власт в спортната редакция на БТВ.

Защото, доколкото съм чувал, да работиш в голяма телевизия е все едно да работиш в змиярник.

Link to comment
Сподели другаде

Не, не. Срядата си е малкия петък :D

 

Малкият петък неслучайно е сряда, а не петък. Номерът е тая вечер да се започнеш, ама умно, така че утре все пак да успееш да се дотътриш (обичаме тази дума) до офиса. Четвъртък можеш да си починеш от бясно наливане, но в петък имаш идеално оправдание - в сряда си го дал по-спокойно, така че сега вече можеш да се разцепиш подобаващо!

Link to comment
Сподели другаде

Напускането на Сокачев е в навечерието на старта на английското, така че може наистина да има връзка между двете. Друга възможна причина е ако има неразбирателство между него и новата власт в спортната редакция на БТВ.

Защото, доколкото съм чувал, да работиш в голяма телевизия е все едно да работиш в змиярник.

100% съм сигурен, че Сокачев чете във форума, да вземе да напише тук нещо да ни светне ако има вътрешно инфо.

@ Алекси, хайде ти си ... ;)

Link to comment
Сподели другаде

Не, не. Срядата си е малкия петък :D

 

Малкият петък неслучайно е сряда, а не петък. Номерът е тая вечер да се започнеш, ама умно, така че утре все пак да успееш да се дотътриш (обичаме тази дума) до офиса. Четвъртък можеш да си починеш от бясно наливане, но в петък имаш идеално оправдание - в сряда си го дал по-спокойно, така че сега вече можеш да се разцепиш подобаващо!

 

Егати сложната схема. Умните хора напускат работа, ако работата им пречи на пиенето. Една такава амбициозна алкохолна състезателка се прибира вкъщи през ноември по лятна рокля. Вижда я съседката и я пита: Маро, защо си по рокля?

Как да и кажа, че започнах да пия през август и затова не съм се преобличала, ми сподели после главната героиня. Истински случай, чул съм го от самата състезателка.

 

Ако Близу наистина направят отделен канал, предполагам, че поне през първата година той няма да е платен, а ще е в общия пакет. На първо време чрез него те ще опитат да дръпнат абонати на други оператори.

Link to comment
Сподели другаде

С една дума - това си е сериозен удар по Домус ага. Кой ще плаща 4 лв. месечно да гледа Дунав - Нефтохимик? Преди имаше резон, защото плащаш да гледаш мачове по селата и паланките, ама гледаш и английското първенство. Сега ще гледаш Монпелие - Дижон, Монтана - Верея (в Ловеч) и Ковънтри (с Владо Гаджев) - Барнзли. Ага фалира тоя! А Близу удрят десетка - ще предават най-интересния сезон в Английския футбол от много години насам.

Link to comment
Сподели другаде

Само едно уточнение да ви вметна в разсъжденията - Близу = Мтел, двете компании се сляха преди доста време. Близу няма да пусне нищо безплатно/свободно освен по погрешка, особено пък нещо толкова котируемо.

Link to comment
Сподели другаде

Само едно уточнение да ви вметна в разсъжденията - Близу = Мтел, двете компании се сляха преди доста време. Близу няма да пусне нищо безплатно/свободно освен по погрешка, особено пък нещо толкова котируемо.

 

Знаем, че се сляха. Вчера в офиса на Близу на стената имаше голям постер по този повод. Пишеше нещо в смисъл, че така ще предлагат повече забавление.

Може и да си прав, моите разсъждения са "на тъмно".

Link to comment
Сподели другаде

Малко ще им е трудно за тая година да нааберат всички желаещи за ПЛ.

Единствения им печеливш ход е платен канал който да продадът на всички.

Бързо и ефективно,после щее му мислят за догодина.Да видим как ще се разберят с Булсата,нямат място за канали,поне така беше миналата година.

Link to comment
Сподели другаде

Да махат розовите канали и да пускат мач да гледаме :) Сега имам питане. Пакетът Diema Extra можеше да се добави към всеки един доставчик. Ако Близу пусне техен си канал, дали е възможно да го дадат и на други доставчици, пък да прибират една добра комисионна от тая работа? Или ще трябва да си остана на М-тел.

Link to comment
Сподели другаде

 

3 години съм работил в Близу, имам известни наблюдения как се случват нещата.

Булсатком ще се сблъскат със страшно много проблеми, за да вземат канала от Близу, цената ще е като за "приятели", както беше и с испанското от страна на Булсат. Булсат в момента са на много сериозен кръстопът покрай подготовката и изстрелването на първият български геостационарен спътник. Кръстопът, който отнема страшно много средства и ресурси и ще бъде съдбоносен за развитието им, защото те много, много отдавна достигнаха лимита на потенциала за подобна компания в България. Историята помни една компания на име ITV партнер, която след ако не се лъжа 3 неуспешни опита фалира зрелищно.

Link to comment
Сподели другаде

Те канал дали въобще могат да направят? Освен мачовете от ВЛ какво друго ще предават, имат ли някаква друга спортна продукция която да излъчват? Мирише ми на голям автогол от страна на Мтел, предвид и завишената цена за правата тази година.

 

You'll Never Walk Alone!

Link to comment
Сподели другаде

Абе те да вземат правата за ВЛ, пък все ще запълнят тоя канал. Ако ще да го пускат час преди първия мач и да го спират час след последния. Наистина в днешно време не е сериозно да нямаш 24-часово излъчване, ама... Те си нямат свои канали (както Нова броудкастинг), така че ще си направят един. Ще му набутат там мачовете и някой друг филм, барабар с всичките студиа.

 

Но и мен ме вълнува дали ще го продадат на останалите доставчици. Аз няма да си сменя моя доставчик (квартална фирма), защото са свръх коректни и като им звънна, момчетата идват до 30 мин вкъщи. Нашите са на Мтел и са доволни също от нета и ТВ-то, но там трябва ли ти техен екип е ад. Някакви часове си записваш, нам си кво... Ако го пуснат тоя въпросен канал и го направят като миналата година Диема - плащаш примерно 5-10 кинта на месец и си гледаш, съм ОК. Но доставчик няма да сменям.

 

И наистина е несериозно това - има 10 дни до началото на първенството - те тепърва трябва да правят кампания за набиране на абонати, организиране на екипи, студиа и т.н. Не ги знам как ще се справят. Възможно е и да са подготвяли всичко това и само да чакат дали ще вземат правата. При това положение Диема Екстра като нищо ще избута още един сезон и ще залезе.

 

П.П. Сряда е малкият петък, а четвъртък е малката събота :)

Link to comment
Сподели другаде

Ето какво ми отговориха:

Здравейте,

Към този момент не можем да потвърдим или отречем всякаква информация относно излъчването на Висшата лига. Можете да следите нашите сайтове - Mtel.bg, blizoo.bg, help.blizoo.bg, където при яснота ще се появи информация.

Link to comment
Сподели другаде

3 години съм работил в Близу, имам известни наблюдения как се случват нещата.

Булсатком ще се сблъскат със страшно много проблеми, за да вземат канала от Близу, цената ще е като за "приятели", както беше и с испанското от страна на Булсат. Булсат в момента са на много сериозен кръстопът покрай подготовката и изстрелването на първият български геостационарен спътник. Кръстопът, който отнема страшно много средства и ресурси и ще бъде съдбоносен за развитието им, защото те много, много отдавна достигнаха лимита на потенциала за подобна компания в България. Историята помни една компания на име ITV партнер, която след ако не се лъжа 3 неуспешни опита фалира зрелищно.

Kала,първо честито,живи и здрави всички в семейството ти и най-вече малката принцеса,да те радва и ядосва,няма пълно щастие. :yes:

Относно Булсатком сме ги нищили много назад,не смятам да детайлизирам.Но относно спътника,5 години вее го изстрелват,аз си мисля,че нема и да го изстрелят.На тех целта им е да покрият страната с нет.

Имат достатъчно абонати за да могат да извиват ръце,направиха го с БТВ преди няколко години,направиха го и с НОВА преди 2.Така ,че нищо не им коства да го направят и с М-ТЕЛ

Link to comment
Сподели другаде

Сокачев да не направи трансфер в Мтел, ще е сериозен удар Сокачев +Висшата лига и все пак мисля да се задоволя с гледането на ВЛ по чуждите канали, отколкото отново да ставам абонат на мошенниците от Мтел...

Link to comment
Сподели другаде

Сокачев да не направи трансфер в Мтел, ще е сериозен удар Сокачев +Висшата лига и все пак мисля да се задоволя с гледането на ВЛ по чуждите канали, отколкото отново да ставам абонат на мошенниците от Мтел...

Комбинацията М-тел,плащане,Сокачев,някак си не се връзва с мирогледа който изповядвам, и разбирането ми за живота.

Това е тройно отрицание на куп.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...