Jump to content

Гост sandform

Препоръчан пост

Няма ТВ, която е купила правата. МТЕЛ не са стигнали до договорка. Цената е убийствена. Въпреки всичко, напускането на Сокачев от БТВ ме кара да мисля, че се готви нещо ново.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 1,4k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Ще видя какво мога да направя, за да свържа телефона с телевизора.

Да ъпдейтна моята ситуация и да ви се похваля. Купих си преходник и съм страшно доволен. Вече мога да си гледам всички канали от Mobdro на телевизора. Тъпото е, че сега са спрели HD-тата, ама и така си се гледа повече от добре, пък и мисля, че за мачовете пак ще ги има. Не ми се снима сега, ама ако и вие като мен гледате телевизия само заради футбола, ви препоръчвам да направите като мен и да не се занимавате с Булсати, Мтели и т.н.

Link to comment
Сподели другаде

Мачовете по телевизията в събота:

 

17 ч Нотингам - Бъртън по Диема спорт 2

19 ч Верея - ЦСКА по Диема спорт

19 ч Ливърпул - Барселона по Ринг

21,15 ч Лудогорец - Ботев по Диема спорт

23 ч САЩ - Франция (жени) по F+

2 ч Ди Си Юнайтед - Филаделфия по Eurosport 2

Link to comment
Сподели другаде

Да ъпдейтна моята ситуация и да ви се похваля. Купих си преходник и съм страшно доволен. Вече мога да си гледам всички канали от Mobdro на телевизора. Тъпото е, че сега са спрели HD-тата, ама и така си се гледа повече от добре, пък и мисля, че за мачовете пак ще ги има. Не ми се снима сега, ама ако и вие като мен гледате телевизия само заради футбола, ви препоръчвам да направите като мен и да не се занимавате с Булсати, Мтели и т.н.

 

Темата за техническите възможности за гледане през интернет и мен ме интересува, но по-добре да пишете по нея в Персонални проблеми, защото тук не отговаря на заглавието и се разводняват нещата.

А ако наистина се стигне да гледаме Висшата лига само в нета е добре да се отвори отделна тема, в която да споделяме опит и идеи по въпроса.

Link to comment
Сподели другаде

Няма ТВ, която е купила правата. МТЕЛ не са стигнали до договорка. Цената е убийствена. Въпреки всичко, напускането на Сокачев от БТВ ме кара да мисля, че се готви нещо ново.

 

Смукача отива в Булсат да коментира испанското.

Link to comment
Сподели другаде

Мачовете по телевизията днес, неделя, 7-и август 2016 година:

14:00 ч. Куинс Парк Рейнджърс - Лийдс пряко по Диема спорт 2

18:00 ч. Лестър - Манчестър Юнайтед пряко по Диема спорт

18:30 ч. Шефилд Уензди - Астън Вила пряко по Нова спорт

19:00 ч. Локомотив (Пловдив) - Левски пряко по Диема спорт 2

21:15 ч. Славия - Берое пряко по Диема спорт 2

23:00 ч. Портланд - Канзас Сити пряко по Евроспорт 1

00:00 ч. Олимпиада: Швеция - Нигерия (мъже) пряко по БНТ HD

Понеделник, 8 август

2:00 ч. Орландо Сити - Сиатъл пряко по Евроспорт 1

4:00 ч. Олимпиада: Бразилия - Ирак (мъже) пряко по F+

Link to comment
Сподели другаде

Имам някакво шесто чуство, че днес или утре ще има новини спрямо това, къде ще предават ПЛ. А дано, защото не ми се гледа по стриймове.

 

ПП: Ако има някой добър човечец, който иска да ми обясни, като на бавно развиващ се, какво да направя за да гледам нормално стриймове, чрез програми и тн, то нека ми пише на лично, ще съм много благодарен и бира ще почерпя. Благодаря предварително!

Link to comment
Сподели другаде

Момчета, Питах Мтел питам къде ли не.Никой не ми дава инфо този сезон къде ще се предава. Уж Мтел бяха взели правата само че явно не още точно така .Питах ги и на Call center-a и в офиса им ,но отговорите бяха, АКО има информация то тя ще се сложи на сайта им.Пиша в тази тема защото всички ни вълнува къде ще се гледа първият ни мач

Link to comment
Сподели другаде

Имам някакво шесто чуство, че днес или утре ще има новини спрямо това, къде ще предават ПЛ. А дано, защото не ми се гледа по стриймове.

ПП: Ако има някой добър човечец, който иска да ми обясни, като на бавно развиващ се, какво да направя за да гледам нормално стриймове, чрез програми и тн, то нека ми пише на лично, ще съм много благодарен и бира ще почерпя. Благодаря предварително!

 

А защо добрият човечец да ти обясни само на лични, така на ушенце един вид, как става тази работа? Ако е за бира, и аз мога да почерпя бира.

Ще повторя предложението си, да отворим отделна тема по този въпрос, като в нея освен технически съвети се пускат и линкове със стриймове. Нещо, което Симпли обикновено прави в темите преди мача, но линковете отиват надолу. Преди време някой беше събрал линкове на едно място и беше много полезно.

 

Днес си избрах един лаптоп, ако до сряда вечер няма инфо дали ВЛ ще върви по българска телевизия, в четвъртък го купувам, в петък качвам sopcast, аce stream и ако има и други подобни полезни програми, правя изпитания, в събота се упражнявам на първите мачове, за да съм напълно готов за Арсенал.

 

Пускам линк с компаниите в Европа, които ще излъчват Висшата лига през следващите три години. Единствено в Албания не се излъчва от 2013 г.

Второто ЕДИНСТВЕНО е, че единствено графата за България стои празна, защото няма подписан договор. Феновете във всички останали държави вече са спокойни, защото знаят кои канали при тях ще излъчват ВЛ през следващите 3 години.

Само на нашите телевизии ли им е толкова скъпо, та се ослушват? Или за България са пуснали някаква специална по-висока цена. Мама ви .....

 

 

https://en.m.wikiped...ue_broadcasters

Link to comment
Сподели другаде

Ако толкова им се вижда скъпо на родните телевизии, то защо не вземат пример от добрата стара Англия и не си поделят Висшата лига? След като Скай и БТ са успели да го сторят, защо не направят същото и Нова и Ф+ примерно...

Link to comment
Сподели другаде

Ако толкова им се вижда скъпо на родните телевизии, то защо не вземат пример от добрата стара Англия и не си поделят Висшата лига? След като Скай и БТ са успели да го сторят, защо не направят същото и Нова и Ф+ примерно...

 

Aз мисля, че точно това се опитвам да направят в момента и се водят преговори и между самите телевезии, не виждам как иначе само една телевизия ще плати тази колосална сума. Най-добрия вариант е както си поделиха Европейското две телевизии, така да го направят и за ВЛ.

Link to comment
Сподели другаде

Ще повторя предложението си, да отворим отделна тема по този въпрос, като в нея освен технически съвети се пускат и линкове със стриймове. Нещо, което Симпли обикновено прави в темите преди мача, но линковете отиват надолу. Преди време някой беше събрал линкове на едно място и беше много полезно.

И аз подкрепям идеята за отделна тема :doubleup:, въпреки че се справям но винаги може да се научи някой нов чалъм :yes: .

Link to comment
Сподели другаде

Aз мисля, че точно това се опитвам да направят в момента и се водят преговори и между самите телевезии, не виждам как иначе само една телевизия ще плати тази колосална сума. Най-добрия вариант е както си поделиха Европейското две телевизии, така да го направят и за ВЛ.

 

Да де, ама за европейското се знаеше отдалече, че двете телевизии си го делят, а сега пекат на шиш поне половин милион българи, защото абонатите на Диема Екстра миналата година са били 300 000.

. Не знам, общо взето съм спокоен човек, но като видях този списък с държавите, побеснях и псувните сами започнаха да ми идват, без да съм ги канил. Значи целият нормален свят може да го реши този въпрос, дори и държави, които ние смятаме за изостанали - например Виетнам - само у нас компаниите да не могат.

 

 

И аз подкрепям идеята за отделна тема :doubleup:/>, въпреки че се справям но винаги може да се научи някой нов чалъм :yes:/> .

 

И аз общо взето се справям, но винаги може и по-добре.

 

ПП @stroshev Няма ли някой да познава един от водещите по Диема и Нова спорт...със сигурност ще знаят какво се случва.

-----------------

Някой и да познава такъв, трябва да му е близък, за да му каже истината. Защото те сега са инструктирани да си траят. Ако не си траеха, все отнякъде щеше да изтече информация. Ама виждаш, че и Дневник, и sportinglife, и webcafe имаха публикации по въпроса, ама бяха с доста условности написани. А съм сигурен, че и техните журналисти са се опитали да се докопат до повече информация.

 

И дори ако водещият ти е много близък и ти каже истината, ще те помоли да я запазиш за себе си. И ти ще му обещаеш. И като добавиш в този момент колко много "близки" хора има задават въпроса за английското първенство...

Link to comment
Сподели другаде

Явно разходите по правата и предаването на мачовете, са повече от очакваните приходи. Все пак увеличението на сумата за правата беше сериозно, в порядъка на милиони. Няма начин да има печалба и никой да не иска да се нагърби да предава мачовете. Ако 2 телевизии си разделят мачовете, то и печалбата ще е на две, и общо взето същата работа.

 

П.П. В Англия Скай и БТ не са си разделили правата понеже така са решили, а закона там не позволява една телевизия да предава всичките 7 (допреди този сезон) пакета с мачове. Мисля, че максимума беше 5. Сега с петъчните мачове стават 8 пакетите, но не знам как ги делят.

Link to comment
Сподели другаде

Ако модовете преценят че спам може и да го изтрият. Днес четох в нета за някаква джаджа с Андроид която дава възможност да се гледат Скай диемите и още други телевизи тъй като не съм много в час с тия технологии ако някой има инфо нека обясни по- подробно. Джаджата е окло 250 300 лева.

Link to comment
Сподели другаде

А може да нее познат в Диема а да имате познати в Кол центъра ан МТЕЛ.Там няма как да не знаят какво идва като новости освен това кол центровете на базата на такива неща си правят форкаст така че дори и да не са сигурни ,то поне имат представа на къде духа вятура

Link to comment
Сподели другаде

Тая джаджа ще е Андроид бокс. За тия пари трябва да вземеш нещо наистина много добро като Нвидия Шийлд например. Иначе има добри боксове за доооооста по-малко пари.

Link to comment
Сподели другаде

Няма ли някой да познава един от водещите по Диема и Нова спорт...със сигурност ще знаят какво се случва

Ей,Тони добре ,че ме подсети.Познавам Момчил Манчев,коментира Ф1.Сега му звъня ,ама май не в България.Утре ще го пробвам пак!
Link to comment
Сподели другаде

Тая джаджа ще е Андроид бокс. За тия пари трябва да вземеш нещо наистина много добро като Нвидия Шийлд например. Иначе има добри боксове за доооооста по-малко пари.

 

 

Да нещо такова май беше. Може ли някое линкче да почета и съвет какво да се вземе

Link to comment
Сподели другаде

Говорих с един приятел в Мтел и от това,което ми каза той е,че до септември мачове няма да се гледат. М-тел няма готовност за толкова кратък период да съберат хора(екип) и да успеят да направят канал който да ги предава.Най-вероятно ще купят правата за 3 години,които са на стойност около 20-22 млн за трите сезона,но първият ще го препродадат на Нова Броудкастинг Груп и мачовете ще се предават пак по Диема спорт 1/2.От следващия сезон ще имат време да си подготвят нещата и да си пуснат канал,който да ги предава,също така ми спомена,че цената най-вероятно ще поскъпне за потребителите,които не са на М-тел,а тези които са си абонати ще се запази или ще поскъпне минимално.

Това е което знам засега ако разбера нещо допълнително ще го напиша.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...