Jump to content

Гост sandform

Препоръчан пост

Е, нема такава държава. Нямали време да съберат екип... Това може и твоя приятел да го е подучул като слух в офиса и да няма нищо общо с истината. Благодаря, че ни го споделяш. Но наистина сме странен народ. Изключително сметкаджийство, а ние феновете ще гледаме на линкове на лаптопите и малките мониторчета. За какво сме си купили телевизори по 100 инча... Малоумници - уникални при това!

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 1,4k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Говорих с един приятел в Мтел и от това,което ми каза той е,че до септември мачове няма да се гледат. М-тел няма готовност за толкова кратък период да съберат хора(екип) и да успеят да направят канал който да ги предава.Най-вероятно ще купят правата за 3 години,които са на стойност около 20-22 млн за трите сезона,но първият ще го препродадат на Нова Броудкастинг Груп и мачовете ще се предават пак по Диема спорт 1/2.От следващия сезон ще имат време да си подготвят нещата и да си пуснат канал,който да ги предава,също така ми спомена,че цената най-вероятно ще поскъпне за потребителите,които не са на М-тел,а тези които са си абонати ще се запази или ще поскъпне минимално.

Това е което знам засега ако разбера нещо допълнително ще го напиша.

 

Koлега , извинявай но тази информация си противоречи . Щом ще препродават правата за този сезон на Нова Броудкаст , то какво им пречи да купят правата още сега ? Екип за тази работа не им трябва да се събира , както и правенето на ТВ .

 

Отделно , каква ще е сметката на Нова да купят правата от М;тел , не се знае .

 

Никой нищо не знае към момента и само се въртят някакви предположения , какво можело да стане . Лошото е , че ние страдаме от цялата работа . Тези пари , че нямат избиване е ясно и според мен , тези които продават правата в чужбина за ВЛ , трябва да се съобразят малко от малко с икономическите възможности на страните . Едно е да искаш на ТВ от Австрия 11 мил . Евро, Друго е да ги искаш тези пари тук в БГ .

 

И още нещо ме учудва . Няма ли някакви пакети които да се предлагат . Примерно с 2 мача седмично , или 3 . Длъжни ли са да купят целите права с всички мачове . Много неизвестни . Сега най - много народа да свикне със стриймовете и когато някога се завърне ВЛ по ТВ тук , да няма очакваният наплив от абонати .

Link to comment
Сподели другаде

Koлега , извинявай но тази информация си противоречи . Щом ще препродават правата за този сезон на Нова Броудкаст , то какво им пречи да купят правата още сега ? Екип за тази работа не им трябва да се събира , както и правенето на ТВ .

 

Отделно , каква ще е сметката на Нова да купят правата от М;тел , не се знае .

 

Аз споделям това,което ми е казал говорил е с човек,който се занимава със закупуването на тв правата. Вече дали е истина или просто го е казал ей така аз не мога да бъда сигурен.

Link to comment
Сподели другаде

Сега говорих с Момчил Манчев,коментира Ф1 по Диема ,та той каза следното,,За сега никой тъпанар/това е от мен/ не е купил правата за България.Фирмата ,която държи правата за Източна Европа е поискала за България 3/три/ пъти по висока цена от досегашната и съответно нашите са отговорили ,че това е непоносимо за нашите стандарти.Очакват/нашите/ ония да клекнат,ама до тогава ние/феновете/не ще сме клекнали ,ами не знам какво си.........

Link to comment
Сподели другаде

Сега говорих с Момчил Манчев,коментира Ф1 по Диема ,та той каза следното,,За сега никой тъпанар/това е от мен/ не е купил правата за България.Фирмата ,която държи правата за Източна Европа е поискала за България 3/три/ пъти по висока цена от досегашната и съответно нашите са отговорили ,че това е непоносимо за нашите стандарти.Очакват/нашите/ ония да клекнат,ама до тогава ние/феновете/не ще сме клекнали ,ами не знам какво си.........

 

Добре де, тогава тези в Близу защо се правят на интересни и ме убеждаваха, че те ще го предават. Не може да е от страх да не им избягат абонати, защото щом никой не го е купил, значи абонатите няма къде да бягат. Даже единият от техните служители каза, че е 100 процента сигурно, че са те.

Но, явно за момента казаното от човека от Диема ще да е истината. Тя се потвърждава, както от публикациите на Дневник и sportinglife, така и от онзи списък в wikipedia, в който графата за България е празна.

 

Малките държави от бивша Югославия имат общ спортен канал Арена и явно си делят разходите, а като се съберат всички бивши югославски републики, стават голям пазар.

Трите прибалтийски държави също имат общ канал.

Косово са извадили отнякъде пари и са платили.

Сега видях, че в онази таблица и графата на Унгария е празна.

Чехия и Словакия също имат общ канал.

Гърция - криза криза, ама държавната им OTE го е купила.

 

 

Минаваме на План Б - онлайн гледане на Висшата лига.

Любопитно е дали ще има отлив от Диема Екстра. Предполагам, че няма да е много голям, защото хората ще се лъжат все пак заради българското, чемпиъншип, пък и френското става за гледане. А имат и Ф1, за НБА не знам дали ще я имат и през новия сезон.

Link to comment
Сподели другаде

Германия също няма да предава английската висшата лига.

 

В онази таблица за Германия пише Perform Group. Само че се оказва, че тя е английска компания, в уики има съвсем малко инфо за нея, а сайтът на самата компания не се отваря.

Link to comment
Сподели другаде

Да се насерат тия от ФА дано. Ей така искам сега да има зверски отлив в следващите години и в голям брой държави просто да не се купят правата. Барем се сетят, че пресолиха манджата. На тях им дойде дюшеш, че се събраха толкова големи имена тая година, ама парите са си пари. Аз преди време казах, че рано или късно тая кула от карти ще се разпадне.

Link to comment
Сподели другаде

Аз лично смятам че не е толкова страшно че няма да я дават по ТВ. Вече с високите скорости на интернет и наличието на възможност да се гледа чрез Ace Player не е кахър, дори по интернет миналият шампионат съм гледал с по-добро качество на картината от това на Булсат :sarcastic: (техен абонат съм). Ако абонамента също скочи 3 пъти аз няма да ги дам тези пари и не защото не мога да си го позволя. Няма да ги дам защото Булсат пак няма да ми ги пуснат в HD формат и второ защо да давам такива пари за нещо което вече имам и съм платил(интернет), дори тези които знаят английски ще са още по на далавера заради техните студия (знаем кои ги водят). Другите като мен ще разчитат на руския, останал съм с впечатление че руските коментатори са големи наши фенове :sarcastic: .

Какво му трябва на фена, интернет + лаптоп или PC + кабел + ТВ по възможност по-голям :lfc2:

Link to comment
Сподели другаде

Германия също няма да предава английската висшата лига.

немският sky е купил всички мачове ......... на Ливърпул за следващият сезон. Не знам как само на един отбор, но е факт. Те ще дават всичко къде/що играем :)

Link to comment
Сподели другаде

Преди малко говорих с една която работи в Булсатком. Та същата ми обясни, че ако никоя българска телевизия не закупи правата за излъчване на ВЛ, то Булсатком ще могат да пуснат чуждестранни канали които излъчват даденият продукт без да нарушават нечии търговски интереси. Булсатком имали готовност от години да пуснат пакета Арена Спорт 1,2 и 3, но факта, че до момента е имало български телевизии които продават същият продукт ги е ограничавал. Каза ми, че в момента сериозно се обмислял горепосоченият вариант.

Link to comment
Сподели другаде

Пресна новина от пункт на Еврофутбол,ходих да пусна един фиш и гледам един модел с екип на Ливърпул.Разговорихме се,каза че Боби Борисов му е комшия и му е казал ,че Диема ще дават ВЛ.Искали са им 11милиона ,те дават 9милиона,ама щели са да се разберат.Това е,което имам...........

Link to comment
Сподели другаде

Булсатком имали готовност от години да пуснат пакета Арена Спорт 1,2 и 3, но факта, че до момента е имало български телевизии които продават същият продукт ги е ограничавал. Каза ми, че в момента сериозно се обмислял горепосоченият вариант.

е

Арена спорт 1,2,3,4 не предават мачове от Висшата лига. Ако става въпрос за едни и същи "Арени"...

Link to comment
Сподели другаде

Аз пък имам друго-всщност нищо няма. Вчера в моя град се игра мача между Карлово и Локо Сф.Диема екстра го излъчва, та тука имаше цял екип.Целия мач ги подпитвахме, най-вече Илиян Енев, ма тези нищо не казват. Казват де че се водили преговори, нямало нищо сигурно,мрън-мрънНищо конкретно.

Link to comment
Сподели другаде

е

Арена спорт 1,2,3,4 не предават мачове от Висшата лига. Ако става въпрос за едни и същи "Арени"...

 

Ми тя каза Арена спорт за преди години а сега доколкото разбра и други алтернативни източници. Просто предавам това което съм чула.

Обясни ми нещо за някакви висящи канали и транспондери, но не съм много в час с тези неща аз.

Абе с една дума ми каза, че Булсатком ще направят всичко възможно да предлагат ВЛ.

Link to comment
Сподели другаде

немският sky е купил всички мачове ......... на Ливърпул за следващият сезон. Не знам как само на един отбор, но е факт. Те ще дават всичко къде/що играем :)

Може би заради един германец на скамейката или по точно около скамейката ;)

 

ходих да пусна един фиш и гледам един модел с екип на Ливърпул.

:997: :997: :997:
Link to comment
Сподели другаде

Аз лично смятам че не е толкова страшно че няма да я дават по ТВ. Вече с високите скорости на интернет и наличието на възможност да се гледа чрез Ace Player не е кахър, дори по интернет миналият шампионат съм гледал с по-добро качество на картината от това на Булсат :sarcastic: (техен абонат съм). Ако абонамента също скочи 3 пъти аз няма да ги дам тези пари и не защото не мога да си го позволя. Няма да ги дам защото Булсат пак няма да ми ги пуснат в HD формат и второ защо да давам такива пари за нещо което вече имам и съм платил(интернет), дори тези които знаят английски ще са още по на далавера заради техните студия (знаем кои ги водят). Другите като мен ще разчитат на руския, останал съм с впечатление че руските коментатори са големи наши фенове :sarcastic: .

Какво му трябва на фена, интернет + лаптоп или PC + кабел + ТВ по възможност по-голям :lfc2:

Точно така е, отдавна съм го усетил. дори не само коментаторите, а и ръководството, собствениците. Компанията МАТЧ ТВ е собственост на Газпром и е създадена с указ на Путин като заместваща бившия канал Россия 2.

 

Допреди 5 мин гледах малко Реал - Севиля по канал Футбол 1, но после видях, че по канала Футбол 2 върви Ливърпул - Борусия и преминах на него. :)

Още падаме с 0:2 вече е 44 мин, но май ще го гледам докрай :) да видя какво и как стана.

 

Ако някой иска сега с АСЕ

acestream://dd8d61faacb79974e1c3188b0d450d7922138912

Link to comment
Сподели другаде

Преди малко говорих с една която работи в Булсатком. Та същата ми обясни, че ако никоя българска телевизия не закупи правата за излъчване на ВЛ, то Булсатком ще могат да пуснат чуждестранни канали които излъчват даденият продукт без да нарушават нечии търговски интереси. Булсатком имали готовност от години да пуснат пакета Арена Спорт 1,2 и 3, но факта, че до момента е имало български телевизии които продават същият продукт ги е ограничавал. Каза ми, че в момента сериозно се обмислял горепосоченият вариант.

 

E, това е супер, ако стане.

Link to comment
Сподели другаде

От къде черпят информацията родните медии, ами от форума на Ливърпул-България като първоизточник :D

 

Висшата лига на Англия, любима и на много български фенове на футбола, почти сигурно ще остане в родния ефир. Имаше вероятност мачовете от това първенство да не бъдат предавани пряко. В крайна сметка, все още по непотвърдена официално информация, двубоите по-скоро ще останат достъпни за българските зрители.

 

Фенклубът на Ливърпул у нас съобщи във "Фейсбук", че Blizoo и Mtel ще излъчват езон 2016/2017 в пакета "Диема Екстра". Вътрешни хора в мобилния оператор са потвърдили новината, информират родните привърженици на "мърсисайдци".

Link to comment
Сподели другаде

От къде черпят информацията родните медии, ами от форума на Ливърпул-България като първоизточник :D

 

Висшата лига на Англия, любима и на много български фенове на футбола, почти сигурно ще остане в родния ефир. Имаше вероятност мачовете от това първенство да не бъдат предавани пряко. В крайна сметка, все още по непотвърдена официално информация, двубоите по-скоро ще останат достъпни за българските зрители.

 

Фенклубът на Ливърпул у нас съобщи във "Фейсбук", че Blizoo и Mtel ще излъчват езон 2016/2017 в пакета "Диема Екстра". Вътрешни хора в мобилния оператор са потвърдили новината, информират родните привърженици на "мърсисайдци".

 

Коя е тази медия, която цитира като източник Фенклуба на Ливърпул?

И в коя от всичките български фейсбук страници на Ливърпул е писано това? Те са толкова много, че съм се отказал да ги следя.

Link to comment
Сподели другаде

Добър ден,Червени!Имах среща днес с едни много големи комарджии,та те ми се кълнат ,че Диемите ще дават ВЛ.,,Сложих им нож на гушите,, те твърдят същото,да видим,броим дните?

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...