Jump to content

Гост sandform

Препоръчан пост

Коя е тази медия, която цитира като източник Фенклуба на Ливърпул?

И в коя от всичките български фейсбук страници на Ливърпул е писано това? Те са толкова много, че съм се отказал да ги следя.

 

https://topsport.bg/england/visshata-liga-na-angliya-po-skoro-ostava-v-balgarskiya-efir.html

 

И азпо-скоро мисля, че някой е чел какво се писа тук във форума, по фейсбук не съм срещал да се е коментирало, но и да е, пак от тук са чели.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 1,4k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Няма да ми липсва ВЛ по българското ТВ !!! Не зная вие как сте , но за мен много е важен коментара , а за мен коментаторите по Дима са слаби . От както се махна Боби Борисов никой не остана да коментира като хората . Само Георги Драгоев се доближава до него и добре коментира . От другите харесвам Борис Касабов, другите са за мен гола вода , а по БНТ трагедия. Даже европейското като беше изключват звука . По Интернет гледам мачове с руски коментар и съм много доволен и хубави анализи правят, който знае английски е още по добре . Това мое мнение и никой не задължава да се съгласява с мен !!!

Link to comment
Сподели другаде

Мен адски много ме притеснява в гледането на стриймове е зацепването. И понеже ставам много емоционален по-време на мач и лесно се паля, се случва да счупя някоя невинна джаджа... За това предпочитам по ТВ, защото няма засичане, иначе разбира се, че щях да си гледам по скай и да ми коментират най-добрите коментатори!

Link to comment
Сподели другаде

Мен адски много ме притеснява в гледането на стриймове е зацепването. И понеже ставам много емоционален по-време на мач и лесно се паля, се случва да счупя някоя невинна джаджа... За това предпочитам по ТВ, защото няма засичане, иначе разбира се, че щях да си гледам по скай и да ми коментират най-добрите коментатори!

 

Зацепва, ако гледаш през браузер. С програмите, които са споменати в другата тема, не зацепва. Понякога сопкастът е прекъсвал, но рядко и тогава съм го рестартирал и тръгва пак. В най-лошия случай да се наложи да отидеш на друг канал.

 

Щом чупиш, връзваш компютъра или там на каквото гледаш с HDMI кабел за телевизора и гледаш отдалече, като подреждаш до себе си подходящи за чупене предмети. Например гипсов бюст на началника ти. Но няма да го хвърляш по телевизора, а ще го тъпчеш с крака и ще псуваш с все сила :)

Link to comment
Сподели другаде

Днес и аз, за да не остана назад се обадих на Булсатком (защото и аз съм към тях). Та, първо попитах, какво става и дали имат някаква информация за АВЛ, а тя ми отвърна, че все още нямат информация, аз попитах дали е възможно, да не я предават и тя каза, че каквото и да ми каже, е много вероятно да ме излъже, последният ми въпрос беше, дали съм единствения, който я пита за Висшата лига, а тя "Съвсем не сте". Според мен знаят нещо, но не бързат да се изхвърлят, защото не е много сигурно.

 

Искам да отворя нова тема, защото като бях по-малък си спомням в един приятел, баскетболисти бяхме заедно и се събирахме някои нощи да гледаме НБА, но нямаше български канали а той гледаше до тогава неизвестните за мен канали на ABC, ESPN 1,2,3,,, Веднага го попитах, как аджеба нямам и аз тия канали и на коя кабеларка е, защото тогава нямаше булсати глупости. А той ми отвърна, че не е на никаква кабеларка, а е със сателитна чиния, която хващала сигнала на всички тези телевизии. Та, ще ми се ако някой има познания и желание, да обясни за тези неща повече и какво трябва да направим ние, че да имаме сателитни чинии, каквито със сигурност имаме и сега, които да хващат сигнали от подобно естество?

Link to comment
Сподели другаде

Трябва ти подходящ приемник с Линукс, сигнал откъдето искаш да гледаш и разбира се да могат да се разкодират каналите (има такива които не могат). С моторизирана антена може да гледаш от доста места. Разбира се и с една антена става да се гледат 2-3 сателита. Това разбира се за платените канали. Безплатните може да си ги гледаш с обикновен приемник.

 

You'll Never Walk Alone!

Link to comment
Сподели другаде

САГАТА Е КЪМ СВОЯ КРАЙ! Разкриха важна информация за излъчването на Висшата лига у нас :997:

http://pik.bg/...news570177.html

Разговарях с фена на Ливърпул, който е получил инфото от вътрешен човек от мтел, става дума за нов канал част от пакета диема екстра, който да се излъчва само в мрежата на мтел/близу. Демек хем трябва да си абонат на мтел/близу, хем да си платиш за диема екстра

 

Надейте пуска партенки момчета че медиите станаха за смях :sarcastic: .

Link to comment
Сподели другаде

САГАТА Е КЪМ СВОЯ КРАЙ! Разкриха важна информация за излъчването на Висшата лига у нас :997:

http://pik.bg/...news570177.html

 

 

Надейте пуска партенки момчета че медиите станаха за смях :sarcastic: .

 

Пик не са медия. Пик са клозет. Иначе става весело, щом "професионалисти" цитират като свой източник на информация феновете на Ливърпул. Това е все едно Ливърпул Екоу да напише "по информация на хора от Копа, Ливърпул купува Хектор." Но пък от друга страна е комплимент за форума, щом взеха да ни цитират. Защото това наистина не е от фб.

 

Топспорт и Пик (с извинение) са намерили лесен начин да си увеличават трафика. Телевизионното излъчване на английското първенство вълнува много хора и така те ги мамят да им правят посещения в сайтовете.

Link to comment
Сподели другаде

DIEMA EXTRA Здравейте, официални новини във връзка с Английската Висша Лига ще споделим съвсем скоро. Информация по темата можете да следите в ефира на телевизионните канали, както и в дигиталните платформи, част от Нова Броудкастинг Груп.
Link to comment
Сподели другаде

Къде го това? Аз не мога да намеря такава публикация в страницата на Диема Екстра

 

Под снимката с програмата за уикенда има много коментари главно ругатни и закани, че хората ще се откажат от Диема Екстра, в един момент админът на страницата е пуснал това съобщение, след като преди това един му е написал, че фейсбук е социална мрежа и не би трябвало и в нея диема да мълчат като пукали.

Link to comment
Сподели другаде

Е, обществена тайна е, че нашия човек - Сокачев си ни цитираше по време на мачове редовно. Десетки пъти сме го засичали как направо е копи/пейст.

 

П.П. Алекси, недей да си траеш, знаем, че четеш, обособи се кой си, или поне кажи на колегите къде/кой ще предава :D

П.П.1 Много се радвам, че не се налага да изпитвам тая драма с каналите като вас......

Link to comment
Сподели другаде

Току що от Булсатком казаха, че никой български канал към момента не е закупил правата за ВЛ.

Някой да знае кабеларка в района на София която да има в мрежата си СпортКлуб?

Link to comment
Сподели другаде

Добре, разбирам, че ще бъде по сайтовете. Също така колегите ми споделиха, че AceStream е най-удачно. Но било много сложно. Някой би ли се наел да го обясни на простолюдието как става номера? :)

Link to comment
Сподели другаде

Защо няма мач в Петък? Уж щеше да има от този сезон...Иначе според мен, която и телевизия да купи правата, ще сложа скъпа цена за абонатите си по подобие на пакета Диема Екстра, само че няма да са 4 лв, а доста повече.

Link to comment
Сподели другаде

Въпросът е защо медиите продължават да мълчат и сайтове като спортал също. Никакви статии не се пишат за това как оставаме без излъчване на ВЛ в България, последната статия на спортните сайтове е от април. Досега трябваше да са направили сума ти статии, с които да генерират много кликове и пари. Защо мълчат?

Link to comment
Сподели другаде

Въпросът е защо медиите продължават да мълчат и сайтове като спортал също. Никакви статии не се пишат за това как оставаме без излъчване на ВЛ в България, последната статия на спортните сайтове е от април. Досега трябваше да са направили сума ти статии, с които да генерират много кликове и пари. Защо мълчат?

Защото очевидно никой не е купил правата засега... ;)

Link to comment
Сподели другаде

Въпросът е защо медиите продължават да мълчат и сайтове като спортал също. Никакви статии не се пишат за това как оставаме без излъчване на ВЛ в България, последната статия на спортните сайтове е от април. Досега трябваше да са направили сума ти статии, с които да генерират много кликове и пари. Защо мълчат?

 

Нашите медии много обичат да спекулират, но сега и това не правят. Наистина е странно.

 

По назад в тази тема де факто съм казал защо мълчат. За да напишеш нещо подобно, дори и спекулативно, трябва да имаш все пак някаква информация и да цитираш някакъв източник. Затова Топспорт и Пик (с извинение) цитираха някакъв фенклуб на Ливърпул, а всъщност са чели тук във форума.

А Дневник и Спортинглайф написаха това, до което бяха успели да се доберат по сериозен път, а не ровейки из форумите.

 

Явно информацията за преговорите и разправиите около правата се пази добре от външни уши, както е нормално да бъде при всички търговски преговори. С тази особеност, че става въпрос за продукт, който предизвиква много голям обществен интерес. И че Висшата лига започва утре. Нямаме представа какво става зад кулисите, затова и не можем да кажем дали мълчанието на основните играчи е правилно и обосновано. Но при всички случаи е много изнервящо за феновете.

Хубаво е, че много хора във форума се размърдаха и всеки по свой начин потърси новини. Но има официална и неофициална информация. Новината - тип "един съсед на Боби Борисов каза..." също е новина, но със значителен процент вероятност да се окаже невярна.

 

Интересно е и защо служителите на Близу са били инструктирани да казват на клиентите "ние сме". Вероятно в крайна сметка М-Тел и Близу ще участват под някаква форма. Защото не вярвам, че българският зрител ще остане без Висша лига за целия сезон. Въпросът е докога ще трябва да чака и да се нерви.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...