Jump to content

Гост sandform

Препоръчан пост

Мене не че ме засяга, доста неща трябва да се променят за да си купя пакета им, обаче не мога да разбера как и защо ще излъчват мачове от нивата под Чемпиъншип, при положение, че има по това време мачове във ВЛ и искат пари на всичкото отгоре? Доста пъти миналия сезон бях принуден да съм извън града и при наличието на Диема екстра пакет се оказва, че съм принуден да гледам някакъв "много интересен" мач от борещите се за оцеляване отбори в Чемпиъншип. Студийна програма колкото да има, с до болка познати банални въпроси и съответно отговори, а Драгоев дори не заслужава да бъде коментиран. На какво основание искат пари, че даже и увеличават цената?

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 1,4k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Предси няколко години един мач между Ман Сити и Ман Юнайтед, който решаваше титлата и беше в понеделник вечер беше предаван по НОВА /не Нова Спорт/.

Тогава даже не знам дали Диема е била част от Нова ТВ. Принципно е напълно възможно Нова Броудкастинг да притежава правата за ВЛ, но да ги е купила само за излъчване по Диема. Сега, дали това им е сделката - не знам. Но е възможно. Както когато една телевизия купува правата за филм, се уточняват брой излъчвания, дистанция във времето, канал и т.н. С правата за СП или ЕП е доста тегаво. Чел съм подобни договори и правила и са куп условия.

Link to comment
Сподели другаде

Тогава даже не знам дали Диема е била част от Нова ТВ. Принципно е напълно възможно Нова Броудкастинг да притежава правата за ВЛ, но да ги е купила само за излъчване по Диема. Сега, дали това им е сделката - не знам. Но е възможно. Както когато една телевизия купува правата за филм, се уточняват брой излъчвания, дистанция във времето, канал и т.н. С правата за СП или ЕП е доста тегаво. Чел съм подобни договори и правила и са куп условия.

На въпросния мач ,който Стойко визира, Диема си бяха собственост на Нова Броудкастинг.

Не мисля, че е кой знае какъв проблем по кой от каналите съотвените собственици закупили правата ще пуснат мача , стига това да не е в разрез с договора който е подписан.

А доколкото съм запознат , правата се държат от Нова Броудкастинг, а не от Диема.

 

А ето инфо от което се вижда , че Сайбера е прав за правата които са купили наскоро .

http://www.manager.bg/sport/nova-broudkasting-grup-pridobi-pravata-za-izlchvane-na-angliyskata-futbolna-liga

Link to comment
Сподели другаде

Тогава даже не знам дали Диема е била част от Нова ТВ. Принципно е напълно възможно Нова Броудкастинг да притежава правата за ВЛ, но да ги е купила само за излъчване по Диема. Сега, дали това им е сделката - не знам. Но е възможно. Както когато една телевизия купува правата за филм, се уточняват брой излъчвания, дистанция във времето, канал и т.н. С правата за СП или ЕП е доста тегаво. Чел съм подобни договори и правила и са куп условия.

Нова не взеха ли Диема след Европейското 2008 или аз се бъркам? А Нова Спорт мисля, че през 2011 започна да се излъчва или нещо такова.

Link to comment
Сподели другаде

официално за тази медийна групировка и каналите и у нас.

 

Акционери

1. Ем Ти Джи Броудкастинг АБ, Швеция;

2. Ийстърн Юръпиън Медиа Холдингс, Люксембург

 

Лица, упражняващи контрол

1.Ем Ти Джи Броудкастинг АБ, Швеция: Модърн Таймс Груп Ем Ти Джи АБ Швеция - едноличен собственик на капитала

2.Ийстърн Юръпиън Медиа Холдингс, Люксембург

 

http://www.cem.bg/linear_reg_docs.php?id=2&cat=1

 

Българите сме само зяпачи.

Link to comment
Сподели другаде

На въпросния мач ,който Стойко визира, Диема си бяха собственост на Нова Броудкастинг.

Не мисля, че е кой знае какъв проблем по кой от каналите съотвените собственици закупили правата ще пуснат мача , стига това да не е в разрез с договора който е подписан.

А доколкото съм запознат , правата се държат от Нова Броудкастинг, а не от Диема.

 

А ето инфо от което се вижда , че Сайбера е прав за правата които са купили наскоро .

http://www.manager.b...a-futbolna-liga

Може, аз не споря дали тогава Диема са били част от Нова. Просто казвам, че не е задължително да могат да дават всичко по всички канали. Зависи от договора, който са подписали.

Link to comment
Сподели другаде

„Нова Броудкастинг Груп” АД, която държи правата за излъчване на българското и английското първенство в България, увеличава с 20% цената на платените си спортни канали считано от 1 август. Така пакетът "Диема екстра" вече ще струва 5,99 лв., а не 4,99 лв.

Link to comment
Сподели другаде

Колеги имам проблем с Булсаткома, до колкото разбрах приемника е за смяна, въпроса ми е дали мога да гледам булсатком с друга марка тунер/приемник?

Link to comment
Сподели другаде

Колеги имам проблем с Булсаткома, до колкото разбрах приемника е за смяна, въпроса ми е дали мога да гледам булсатком с друга марка тунер/приемник?

Не, само предоставени от тях.

Link to comment
Сподели другаде

Ясно, ще трябва пак булсатски приемник. Миналата година си взех от новите zhd210 и от скоро започна картината ми да насича, някои викат, че е заради транзисторите. Първо започнаха HD каналите да насичат сега и останалите, иначе сигнала ми е 90%, db-ту ми е 12, трябва си връщам старият тунер май.

Link to comment
Сподели другаде

Ясно, ще трябва пак булсатски приемник. Миналата година си взех от новите zhd210 и от скоро започна картината ми да насича, някои викат, че е заради транзисторите. Първо започнаха HD каналите да насичат сега и останалите, иначе сигнала ми е 90%, db-ту ми е 12, трябва си връщам старият тунер май.

 

Така е, минах по този път преди 3-4 месеца и аз!

Link to comment
Сподели другаде

Колеги, имам нужда от съвет, свързан с кабелните оператори. По принцип харесвам Виваком заради качеството и интерактивната телевизия, но пък при тях няма как да гледам тенис от Мастърс сериите и АТП 500 - нито имат опция за Мтел Спорт, нито каквато и да е чужда телевизия предаваща тези спортни събития. От друга страна Мтел са пълни идиоти и не ми се обвързва с тях само заради двете техни телевизии.

 

Знам че тука има и други тенис фенове освен мен та исках та ви питам някой знае ли оператор, който предлага чужди канали, предаващи Мастърс сериите и други по-малки турнири? Просто ми е писнало от стриймове и искам да си гледам, колкото се може повече спорт по ТВ като бял човек.

 

Диемите са лесни, че може да си ги пуснеш на всеки оператор, но Мтел много прецакаха работата, откак взеха правата за всичкия тенис освен турнирите от Големия Шлем.

Link to comment
Сподели другаде

Колеги, имам нужда от съвет, свързан с кабелните оператори. По принцип харесвам Виваком заради качеството и интерактивната телевизия, но пък при тях няма как да гледам тенис от Мастърс сериите и АТП 500 - нито имат опция за Мтел Спорт, нито каквато и да е чужда телевизия предаваща тези спортни събития. От друга страна Мтел са пълни идиоти и не ми се обвързва с тях само заради двете техни телевизии.

Знам че тука има и други тенис фенове освен мен та исках та ви питам някой знае ли оператор, който предлага чужди канали, предаващи Мастърс сериите и други по-малки турнири? Просто ми е писнало от стриймове и искам да си гледам, колкото се може повече спорт по ТВ като бял човек

Диемите са лесни, че може да си ги пуснеш на всеки оператор, но Мтел много прецакаха работата, откак взеха правата за всичкия тенис освен турнирите от Големия Шлем.

 

Здравей,

Щом ти е писнало от стриймове, за Пловдив засега ти остава само варианта телевизия от МТел.

Съгласен съм само донякъде с твоето мнение за МТел, но само за мобилните им "услуги",

не ги долюбвам още от миналия век, когато бяха монополисти.

 

У дома обаче вече им станах абонат за телевизия "по наследство" :)

От преди повече от 20 год, започнах с кабелна ТВ от Евроком Пловдив,

знаеш той отдавна беше купен от Близу, а те пък от МТел сравнително скоро.

 

Инфраструктурата (кабелите) са отлични и стават все по-добре.

Поддръжката е отлична, доста бързо на място се отстранява проблема.

Такива са ми впечатленията в моя блок при мен и при съседите.

Това се отнася за интернета, по LAN, ако е изгорял swich или захранването му,

средно веднъж годишно след гръмотевици, но вече преминават само на кабелни модеми.

Техниците, доскоро от името на Близу, вече от МТел идват в уречения час.

 

Всъщност за телевизията по коаксиален кабел мога да кажа, че практически

НИКОГА не е спирала за 20 години (освен ако те изключат поради неплащане)

 

Така, че ако ти трябва само ТВ или пакет ТВ+NET спокойно се пускай и няма да имаш грижи.

(само цената е важна, а тя е приемлива, особено в пакет с НЕТ)

така, както ако имаш право на избор на доставчик на ток, жиците са същите :)

 

Има интерактивна ТВ и т.н. но мен не ме интересува.

https://www.mtel.bg/interactive-tv

 

За тениса пишат, че ще го дават и по двата канала, което изисква "разширения" пакет.

https://www.mtel.bg/mtel-TV

 

Договор за 2 год с по-ниски такси е за предпочитане от такъв за 1 год.

просто много бързо минават годините ...

 

Интернета от тях, ако ти трябва изобщо, също е много добър,

с тази малка забележка, че аз 20 год бях на ЛАН 100, симетричен,

а от една год съм с кабелен модем, с 10 пъти по-слаб UpStreem,

но ми стига, не съм пуснал сървър у нас :)

Интернета и телевизията винаги работят, стига да имаме ток.

Link to comment
Сподели другаде

Колеги, имам нужда от съвет, свързан с кабелните оператори. По принцип харесвам Виваком заради качеството и интерактивната телевизия, но пък при тях няма как да гледам тенис от Мастърс сериите и АТП 500 - нито имат опция за Мтел Спорт, нито каквато и да е чужда телевизия предаваща тези спортни събития. От друга страна Мтел са пълни идиоти и не ми се обвързва с тях само заради двете техни телевизии.

 

Знам че тука има и други тенис фенове освен мен та исках та ви питам някой знае ли оператор, който предлага чужди канали, предаващи Мастърс сериите и други по-малки турнири? Просто ми е писнало от стриймове и искам да си гледам, колкото се може повече спорт по ТВ като бял човек.

 

Диемите са лесни, че може да си ги пуснеш на всеки оператор, но Мтел много прецакаха работата, откак взеха правата за всичкия тенис освен турнирите от Големия Шлем.

Вивата нямаха ли в платен пакет два или три от каналите на Булсат-а, F+ и някой още си ?

Те даваха доволно тенис, но преди да се появят Мтел спортовете. Сега не съм сигурен какво дават.

Link to comment
Сподели другаде

Колеги, имам нужда от съвет, свързан с кабелните оператори. По принцип харесвам Виваком заради качеството и интерактивната телевизия, но пък при тях няма как да гледам тенис от Мастърс сериите и АТП 500 - нито имат опция за Мтел Спорт, нито каквато и да е чужда телевизия предаваща тези спортни събития. От друга страна Мтел са пълни идиоти и не ми се обвързва с тях само заради двете техни телевизии.

 

Знам че тука има и други тенис фенове освен мен та исках та ви питам някой знае ли оператор, който предлага чужди канали, предаващи Мастърс сериите и други по-малки турнири? Просто ми е писнало от стриймове и искам да си гледам, колкото се може повече спорт по ТВ като бял човек.

 

Диемите са лесни, че може да си ги пуснеш на всеки оператор, но Мтел много прецакаха работата, откак взеха правата за всичкия тенис освен турнирите от Големия Шлем.

e ,нали си от Пловдив,не си ли чувал за N3,там има всичко и то HD :doubleup:
Link to comment
Сподели другаде

e ,нали си от Пловдив,не си ли чувал за N3,там има всичко и то HD :doubleup:

Принципно това ми беше първия избор, но като влезнах в сайта им нищо не се разбира. Пише колко канала предлагат, но никъде не намерих кои. Пък и доста негативни отзиви получих относно поддръжка и затова се бях отказал, но трябва някой ден да мина през офиса да задам малко повече въпроси.

 

Бай Иване, благодаря ти за детайлния отговор. Принципно и аз бях на Мтел дълги години точно по същата линия. Едно време Евроком, после Близу и впоследствие Мтел. Последната една година обаче имах доста проблеми с телевизията и като реших да се махам започнаха да се чудят как да ми направят мръсно и да плащам неустойки при все че договора ми е изтекъл. След месец, два се местя в ново жилище и от сега проучвам варианти, защото хич не ми се ще да се хващам с тях отново.

Link to comment
Сподели другаде

Аз съм абонат на N3 от както съществуват. Безкрайно съм доволен от телевизията и интернета. Да, прав си, че в сайта им много от спортните канали ги няма. Подозирам, че е защото ги излъчват нелегално. Имат сръбските канали Sport club 1,2 и 3. Там излъчват Висша лига, испанско първенство и много други важни и интересни мачове. Руските "Футбол 1 и 2 ", също английско първенство, италианско и международно мачове. Имам и bein от 1 до 4. Там с удоволствие гледам Шампионска лига, когато БТВ не излъчват мача, който искам да гледам. Интернета за 5 години е прекъсвал 2 пъти. Като цяло съм много доволен. За допълнителни въпроси може да ми пишеш на лично.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...