Jump to content

Гост sandform

Препоръчан пост

Здравко,когато се видяхме и гледахме мача с Мангала май беше,гледахме точно N3. Както каза Пепе над мен ,няма как да видиш програмите им на официалния сайт,защото са нелегални. А предполагам на теб тва не ти е грижа. Във Враца съм на подобна телевизия и съм безкрайно доволен. Де що има мач и то на HD. Подозирам ,че ако станеш абонат на тази телевизия и не ти хареса , се махаш без никакъв проблем, едва ли имат договори с обвързващи клаузи. Обратния вариант ще ти е проблем ,сигурен бъди.

Та моя съвет е да опиташ на собствен гръб ,като преди това поразпитай още някой ,и после иди в офиса.

Успех ти желая.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 1,4k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Здравко , ето ти мнение на клиент на Близу- Мтел

 

"Да си излея мъката или по-скоро яда си ...

25 години съм клиент на телевизия и интернет на КИС-13, Кейбълтел и Близу, като през тези години винаги е имало коректност в отношенията ни.

При сключването на последният договор с Близу, знаех, че предстои изкупуването им от Мобилтел /М-тел/, но предполагах, че ще останат, като отделно юридическо лице.

Така беше до преди 3 месеца, когато взех да получавам фактурите си вече от Мобилтел /М-тел/ и ИЗТРЪПНАХ, знаейки как се работи с тази оператор, дето едвам се отървах от тях с телефоните на семейството ми ...

1. Вчера в 18 часа на националния телефон подавам сигнал, че нямам интернет - "естествено разговора е важен за тях и ще бъде записан", обясняват ми, че ще направят проверка и ще се обадят.

2. 19 часа ми обясниха, че не е централно, а нещо локално и до 10 часа утре ще изпратят човек

3. 10 часа им се обаждам и ми казват между 12-13 часа ще дойде човек ...

4. В 13 часа им се обаждам - 16,40 ще дойде човек ....

5. В 16,30 часа те звънят - 17,30 ще дойде техник

В 17,30 часа дойдоха 2 момчета, смениха една букса, всичко е наред и си заминаха ....

На единият ми син работата зависи от интернета и ме пита:

- Тате, защо така се забавиха?

- Ами, сине, вече сме в Мобилтел /М-тел/, всичко е възможно - 24 часа нищо не е, даже бяха бързи.

В Близу всичко се оправяше до 15 минути ...

Боже, дай ми сили да не направя някоя глупост, да ги изтърпя още 3 месеца и да ги зачеркна ЗАВИНАГИ - Мобилтел /М-тел/, де!"

Link to comment
Сподели другаде

Бай Иване, благодаря ти за детайлния отговор. Принципно и аз бях на Мтел дълги години точно по същата линия. Едно време Евроком, после Близу и впоследствие Мтел. Последната една година обаче имах доста проблеми с телевизията и като реших да се махам започнаха да се чудят как да ми направят мръсно и да плащам неустойки при все че договора ми е изтекъл...

 

Чак сега ти прочетох поста.

Аз пък, още докато беше Близу, като наближеше да ми изтече поредния срочен договор, отивах в офиса им на 100 метра от нас и подавах заявление за отказване. И какво се случваше ден-два след това - обаждат ми се на личния телефон централно от София и ми предлагат специални условия като за дългогодишен клиент, които ги няма писани никъде и ще важат за мен, ако отида в определен офис и кажа че съм съгласен. Бяха трудни за отказване, като например пакет с много ТВ програми на цената на най-евтиния с малко програми или други отстъпки с 50% намаление. И ТАКА ВЕЧЕ ТРИ ПЪТИ :) Последния беше миналата година. Телефон не съм ползвал, само ТВ, а от миналата год вече пакет ТВ + интернет. Когато трябваше да дойде техник да ми пусне интернета, (разбирай да свърже кабелен модем), като ми дадоха и безжичен рутер, всичко стана точно по план и в уреченото време. После само си плащаме и това е. Кабелната мрежа е перфектна.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Диемите вдигнали такстата на Диема Екстра, вече е 6 лв и пак не дават мачовете от 17:00 ч. :negative:

 

Ми, както изглежда, ще се разделям с тях.

И не става дума за цената, въпросът по-скоро е принципен.

Така или иначе, повече мачове гледам през нет-а.

Link to comment
Сподели другаде

Ми, както изглежда, ще се разделям с тях.

И не става дума за цената, въпросът по-скоро е принципен.

Така или иначе, повече мачове гледам през нет-а.

 

Аз заради българското общо взето плащам за ''екстрата'', иначе имам няколко чужди канала, сръбските Спорт Клуб и един испански, където дават Висшата лига. Ако ще плащам разни абонаменти за Висшата лига, то по-добре да платя за Скай Спортс. Таксата на Диема не е проблем, но дразнят така като я вдигат, а не дават мачовете от 17:00 ч., имат и сериозно конкуренция от Мтел освен това, макар и да има индикации за нещо общо между двете телевизии.

Link to comment
Сподели другаде

Е да вдигат бре, и 10 да го направят, то си е без пари реално, имайки предвид какъв продукт можеш да наблюдаваш. Да не спират мачовете от 5 само и всичко ще си е ОК. Много по-добре ми е да си гледам мачовете без да търся стриймове, а и да си слушам медения глас на Жоро Драгоев.

 

13-14 годни ще станат вече откак Драгоев коментира. Той си ми стана като член на семейството баси. Не мога без него :sarcastic: :sarcastic: Никакви сръбски, никакви руски коментатори. Само Жоро Драгоев.

Link to comment
Сподели другаде

Проблема с мачовете от 5 никога не е бил в парите. На Булсата не им разрешаваха да излъчват тези мачове, понеже на Острова много кръчми ги предаваха нелегално.

 

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

Link to comment
Сподели другаде

Аз си спомням, че имаше някаква далавера.

Наши "играчи" продаваха доста дебело на кръчмите там (което за тях не бе толкова дебело) и наказаха Българският оператор да предава в този час. Даваха ги на запис

Link to comment
Сподели другаде

Аз си спомням, че имаше някаква далавера.

Наши "играчи" продаваха доста дебело на кръчмите там (което за тях не бе толкова дебело) и наказаха Българският оператор да предава в този час. Даваха ги на запис

 

Ами аз не съм на Булсат, моя оператор защо е наказан :head:

Link to comment
Сподели другаде

Не се ли сещаш ? Искаш ли по обстойно обяснение?

 

Не може да наказваш всички оператори, защото единия е постъпил некоректно. А и колко време ще е това наказание, вече 3-та година, доживот ли смятат, една година или само за Булсат - стигаха!

Link to comment
Сподели другаде

 

 

Не може да наказваш всички оператори, защото единия е постъпил некоректно. А и колко време ще е това наказание, вече 3-та година, доживот ли смятат, една година или само за Булсат - стигаха!

 

Не може , ама може както виждаш.

Дреме им на BT и SKY за теб ,че си наказан неправилно.

Имат проблем и губят пари от това. След като закупилия правата за бг не може да реши проблема ,те си го решават Соломоновски , елементарно.

Link to comment
Сподели другаде

 

 

Ами аз не съм на Булсат, моя оператор защо е наказан :head:/>

Абе аз точно не помня кой / какво.

Просто нещо такова ми се върти в главата, ако са били тогава идея нямам. Аз бях там

Link to comment
Сподели другаде

Не може , ама може както виждаш.

Дреме им на BT и SKY за теб ,че си наказан неправилно.

Имат проблем и губят пари от това. След като закупилия правата за бг не може да реши проблема ,те си го решават Соломоновски , елементарно.

 

Абе няма такива Соломоновски решения, всеки си има права, смятам, че случая може да се отнесе и до Страсбург за дискриминация :D

Link to comment
Сподели другаде

Невърче, пак задаваш глупави въпроси, ама гледам ти се и връзват. Мачовете се държат от Диема, а не от Булсат. Дефакто "наказани" са били Диема. А Диема като не излъчват мач в 5, твоя оператор няма как да излъчва нещо което го няма.

Link to comment
Сподели другаде

Невърче, пак задаваш глупави въпроси, ама гледам ти се и връзват. Мачовете се държат от Диема, а не от Булсат. Дефакто "наказани" са били Диема. А Диема като не излъчват мач в 5, твоя оператор няма как да излъчва нещо което го няма.

 

Аз не виждам какво глупаво съм задал, при положение, че се споменава за некоректна постъпка на конкретен оператор, който е предоставял чинии за пъбовете в Англия, Диемата вина нямат.

Link to comment
Сподели другаде

Невърче, пак задаваш глупави въпроси, ама гледам ти се и връзват. Мачовете се държат от Диема, а не от Булсат. Дефакто "наказани" са били Диема. А Диема като не излъчват мач в 5, твоя оператор няма как да излъчва нещо което го няма.

 

Сайбер , ти гледам не му се връзваш , ама хич. :997:

Link to comment
Сподели другаде

За кое да се връзва, тук той просто коментира без да е проучил материята. Говорим за български оператор, който е предоставял нерагламентирано сигнал за пъбовете в Англия, а той констатира че това били Диема. Диемата е телевизия, а не разпространител на кабелна телевизоя.

 

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Невъре , тоя проблем се появи преди почти 2 години и всички знаем защо.

Като гледам нищо не си разбрал от моите опити , нито от тези на Сайбъра , ако имаш Гугъл , питай него , той има повече нерви.

Помагам за последно :doubleup:

 

Причината са масовите случаи на пиратство с абонаментни месечни карти на български тв оператори. Според изданието, схемата е следната: картите се купува по 25 лв. тук и се продават на собственици на заведения на Острова на двойни или тройни цени заедно с чинията.

Но и така за съдържателите на пъбове им излиза много по-евтино, отколкото да се абонират за местните канали, които държат правата за Висшата лига. Българските пирати подбивали цените на британските телевизии, които плащат огромни суми на Висшата лига за правото на пряко излъчване. Спирането на правото за директно предаване на мача от 17,00 в събота било един вид „наказание за България".

Сигнал за това, което ще се случи в събота, се получи още в средата на миналата седмица. Тогава от междинния кръг в Премиършип бяха излъчени пряко само по един двубой във вторник и сряда. Имало е случаи, в които Нова ТВ е давала 4 срещи едновременно през седмицата. Причината е била същата.

„Меридиан Мач" потърси официално становище от Нова Броудкастинг Груп за падането от прекия ефир на съботните мачове от 17,00. Даде го РR експертът на медията Стела Ерера. „Няма спиране на мачове, избираме най-атрактивната среща в съответния час", каза тя.

 

Виж увеличеното от мен в статията.......и ти влизаш в наказанието , разбра ли?

Сега можеш да се оплачеш спокойно.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...