Jump to content

Гост sandform

Препоръчан пост

  • Replies 1,4k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

Saturday 30th December 2017

 

Aldershot Town v Maidstone United

National League

12:30

BT Sport 1 / BT Sport 4K UHD

 

Мач от петото ниво на английския футбол, пряко по 4K UHD канала на BT Sport. Евала на хората!

 

You'll Never Walk Alone!

 

 

Link to comment
Сподели другаде

  • 7 months later...

От един друг форум

 

"от понеделник 20-ти август Булсатком стартира излъчването и предлагането на

телевизионните програми MAX Sport 1, MAX Sport 2 и MAX Sport 3 в пакет MAX Sport Plus.

 

Цената на пакета е:

4 лв цена с включен ДДС,

в комплект с пакета Sport+ HD има 1 лев отстъпка от цената на пакета Sport+ HD. Каналите ще се предлагат на SD, HD и IPTV."

 

 

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

Link to comment
Сподели другаде

Аз съм на А1 и имам тия макс спорт. Гледах даже UFC по тях, което ме учуди, защото американците трябва да плащат по 100 $ да ги гледат. Не знам промоционално ли е и докога е, ама нещо друго интересно по тия програми дават ли?

Link to comment
Сподели другаде

Аз съм на Мсат, те от край време крадат сигнала за Булсата за Спорт/Филм+, надявам се да го направят и с Макс спорта, не че са ми нужни толкова, при положение, че предлагат 6 сръбски спортни канала, където дават всичко и няколко Бейна, но все пак ще е аванта или поне да предлагат пакета, което пак е някаква простотия, 7 лв за Диема Екстра и 5 за Макс Спорт.

Link to comment
Сподели другаде

Аз съм на Мсат, те от край време крадат сигнала за Булсата за Спорт/Филм+, надявам се да го направят и с Макс спорта, не че са ми нужни толкова, при положение, че предлагат 6 сръбски спортни канала, където дават всичко и няколко Бейна, но все пак ще е аванта или поне да предлагат пакета, което пак е някаква простотия, 7 лв за Диема Екстра и 5 за Макс Спорт.

 

Това, че във Варна, а и на доста други места нещата са доста извън закона, не значи, чe скоро няма да се стигне до ситуацията в Сърбия и Хърватска - два пакета по 5-6 евро всеки, които да обхващат всички спортни събития по света. (За нас ще са почти всички, защото все още не съм видял някой да предава водна топка и хандбал в България, докато по каналите на Спорт Клуб и Арена спорт тези спортове вървят).

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Мтел няма да си оставят канала. По това което чувам ще се опитат да направят каналите си нещо подобно на Диема Спорт. Хубавото е, че до няколко седмици - всички ще могат да я гледат срещу 4лв/месечно.

Link to comment
Сподели другаде

Типично българска работа, всеки взима нещо и си го предлага. аз съм на Булсат и от доста време им слушам оправданията как утре ги пускат тия канали. Те пък са окупирали испанското и няма как да се гледа другаде, пълен хаос. Не знам разните му там комисии какво спят. Снощи ми се гледаше някой мач, представляваха горе-долу някакъв интерес за мен, ама грънци. Мача на АЕК и унгарците е бил много лют.

Link to comment
Сподели другаде

Интернет нямаш ли? Ако не се записват нови абонати, след 1-2 година ще се откажат, Мтел искат само яко да лапат, ако не успеят да зарибят нови балъци за мобилните им услуги, ще разберат, че няма смисъл да си дават парите за футболни първенства.

Link to comment
Сподели другаде

аз съм на Булсат и...Снощи ми се гледаше някой мач, представляваха горе-долу някакъв интерес за мен, ама грънци. Мача на АЕК и унгарците е бил много лют.

 

От няколко дни Макс Спорт 1 върви на мястото на Bit. Снощи даваха АЕК срещу Види.

 

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

Link to comment
Сподели другаде

От няколко дни Макс Спорт 1 върви на мястото на Bit. Снощи даваха АЕК срещу Види.

 

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

 

Върви ама кодирано. Поисках да я платя, казаха че не може за сега. Не било още ясно дали ще вървят на сателит.

 

БГ работа. За какво я качват, след като не се знаело още дали ще ги предават ....

Link to comment
Сподели другаде

Е нема да мина на Мтел, за да гледам половината мачове от ШЛ. Ако се навият да си пуснат каналите при Нет1, ще си платя там 4-5 лв, но да сменям доставчик, за да гледам 3-4 мача на сезон... не мерси!

Link to comment
Сподели другаде

Аз се пуснах на мтел наскоро,но не съм очарован.Телевизията на виваком е в пъти по-добра,адски глупаво и бавно меню имат мтелците,а опциите са ограничени.Онзи ден изпуснах първите 20 минути на мача с Брайтън и видях,че на диемите нямам опция да връщам?!

 

@Stojkica,преди време наистина HD-то им беше много зле,но наскоро бях на гости в един приятел и видях,че си беше наистина HD,както би трябвало да е.

Link to comment
Сподели другаде

Мтел, нямат възможност за интерактивни функции на Диемите. Единствения доставчик до момента с такива функции е Виваком. До месец предлолагам, че и виваком ще пуснат мтелските канали. Булсата на някои места може да се гледат, но само на някои към момента.

Link to comment
Сподели другаде

Телевизията на виваком е в пъти по-добра

 

Сигурно имаш предвид кабелната телевизия на Виваком.

 

Сателитната им на Виваком е ултра зле. "HD"-то там е по-зле от SD-то на /сателтитната/ Мтел.

Link to comment
Сподели другаде

Преди малко успях да платя максовете при булсата..

 

Лелките не бяха много убедени, че ще ги имам и двата канала...

С нетърпение като се прибера ще разбера дали това ще е последната им такса която плащам изобщо.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...