Jump to content

Гост sandform

Препоръчан пост

  • Replies 1,4k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Преди малко успях да платя максовете при булсата..

 

Лелките не бяха много убедени, че ще ги имам и двата канала...

С нетърпение като се прибера ще разбера дали това ще е последната им такса която плащам изобщо.

Няма да ги имаш двата канала. От това, което прочетох, ще имаш само един и от 1-ви септември, т.е. от утре ще имаш и двата.

Link to comment
Сподели другаде

Няма да ги имаш двата канала. От това, което прочетох, ще имаш само един и от 1-ви септември, т.е. от утре ще имаш и двата.

 

Нищо подобно до момента. Нито го има вторият канал, нито ми върви първият. Има го, но е без достъп, въпреки че съм го платил вече.

Да си платиш за нещо, което казват, че ще предложат и не предлагат... само тук може да стане това.

Link to comment
Сподели другаде

Нищо подобно до момента. Нито го има вторият канал, нито ми върви първият. Има го, но е без достъп, въпреки че съм го платил вече.

Да си платиш за нещо, което казват, че ще предложат и не предлагат... само тук може да стане това.

 

Препоръчвам ти да им звъннеш и да им кажеш какъв ти е дерта. Ако не веднага то поне до края на деня ще оправят проблема. Аз така процедирам с Булсатци и до сега всичко са ми оправяли.

Link to comment
Сподели другаде

Снощи ходих до офис на Булсатком и ми отговориха, че до 10-тина дни ще ги има и 2-та канала на Мтел. Казаха, да платя, като видя, че са се появили. Иначе при тях са излезли като разчет - 4.00 лв. Не били качени на спътник още, иначе единия бил тестван преди дни и видели, че върви... Това ми казаха :yes:

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

https://www.facebook.com/130400777004291/posts/2165623930148622/

 

Честно казано заложих на един от коментарите на Виваком, индукция и мързел и не проверих за Булсат, за което се извинявам :-)

Link to comment
Сподели другаде

Не знам на какво казваш М-тел. Аз бях на Близу и там имах Макс спорт 1 и 2. После ги купи А1 и сега съм към А1 и вчера имах испанско първенство плюс италианско плюс другите, които пускат на Макс Спорт 1 и 2.

Link to comment
Сподели другаде

Още вчера си беше писано във форума, че испанското ще върви при А1, Виваком и Булсат.

 

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

 

Така е, но на Булсат са го пуснали по Спорт+ и Филм+, а не по Макс спорт.

Link to comment
Сподели другаде

И по Макс Спорт ще предават испанското. Какво не разбра пак?

 

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

 

Примерно ти си абонат на Булсат и си голям фен на испанското, платил си за пакета Макс Спорт само заради испанското и в крайна сметка го пуснат по Спорт+ и Филм+, какво ще си кажеш?

Link to comment
Сподели другаде

Защо да плащам Макс пакета, като ще върви на другите канали? Ти за 2 годишен ли ме мислиш? И кой плаща канал предварително, без да знае кой ще излъчва испанското? А и темата не е за Булсат, пишеш пълни глупости общо взето.

 

Испанското го пуснаха по Филм/Спорт+, така че няма да е по Мтел.

 

И по Мтел ще е.

 

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

Link to comment
Сподели другаде

Защо да плащам Макс пакета, като ще върви на другите канали? Ти за 2 годишен ли ме мислиш? И кой плаща канал предварително, без да знае кой ще излъчва испанското? А и темата не е за Булсат, пишеш пълни глупости общо взето.

 

 

 

И по Мтел ще е.

 

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

 

Пуснаха го испанското едва този уикенд по Спорт+, преди това си беше само по Макс Спорт от началото.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...