Jump to content

Гост sandform

Препоръчан пост

  • Replies 1,4k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Примерно аз съм платил Спорт+ за година напред и бях неприятно изненадан, като Булсат казаха няма да го предаваме, по скоро нищо не казаха. В деня в който го пуснаха само А1 имаха официално изявление, че ще го предават и в офиса на Булсат ме посъветваха да пусна жалба, да бъдат прехвърлени парите ми от Спорт+ към месечни такси примерно. Големи кретени, можеха да кажат, не да се чудят хората какво става. Не мога да плащам всеки месец и затова предплащам.

Link to comment
Сподели другаде

По Макс Спорт тръгна испанското от този кръг. Както и по каналите на булсата.

 

Доколкото знам са си разпределили правата по някакъв начин.

 

Днес Макс Спорт ще излъчват някакъв мач от примерата, а булсата не.

Link to comment
Сподели другаде

Именно, че тръгна този уикенд. А не както твърди адаша ти, че още от началото го били давали по Макс Спорт. И трите оператора ще предават всички срещи на Барселона, Реал и Атлетико Мадрид. Останалите мачове не знам как точно ги делят.

 

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Всички клиенти на VIVACOM TV и IPTV ще могат да гледат напълно безплатно* каналите TV+ и F+ в периода 14-17.09.2018 г. (включително) на следните позиции:

 

  Име на канал

 

DTH позиция/IPTV позиция (SD/HD подредба)

 

TV+ 35/40

 

F+ 36/39

 

 

 

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

 

 

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Опа. За всички колеги на Нет1 - поне при мен на последните канали, баш в края на списъка има едни канали Тест 1 до Тест 6. Та там вървят от Арена Спорт 1 до Арена Спорт 5 + некъв тенис канал. По Арена 1 и Арена 2 дават яко мачове - първенства + ШЛ. Снощи се разбра, че А1 няма да получат скъпоценните ми левчета. Който е на Нет1 да си ги провери тия канали.

Link to comment
Сподели другаде

VIVACOM

 

Цените за пакет MAX Sport Plus след промоционалния период са 3,99 лв./мес. със срочен договор и 7,99 лв./мес. без срочен договор за пакета. Каналите са налични без допълнително заплащане за пакет TV XL+ за Интерактивна телевизия. Каналът MAX Sport 3 HD ще бъде добавен в пакета след 15.10.

 

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

"А1 не носи отговорност в програмната схема на Max Sport..."

Вероятно имат предвид, че ако някое спортно събити се отложи или закъснее, няма как да носят отговорност. А и макар да са собсвеност на А1, Макс Спортовете си имат там ръководство.

Link to comment
Сподели другаде

Вероятно имат предвид, че ако някое спортно събити се отложи или закъснее, няма как да носят отговорност. А и макар да са собсвеност на А1, Макс Спортовете си имат там ръководство.

 

А може би имат предвид, че испанското първенство е купено от Булсат и ако Булсат откаже да им даде някои мач, те не носят отговорност.

Link to comment
Сподели другаде

 

Сега тия дето имат 1 и 2 трябва да си платят последно и 3 ли? Нали досега шампионска лига беше по 1?

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...