Jump to content

Гост sandform

Препоръчан пост

  • Replies 1,4k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Сега тия дето имат 1 и 2 трябва да си платят последно и 3 ли? Нали досега шампионска лига беше по 1?

Довечера АЕК - Байерн и Ман.Ю. - Ювентус са по Макс 3, а Йънг Бойс Валенсия и Реал - Пилзен - по Макс 2

Link to comment
Сподели другаде

Чета и на други места, че по-старите абонати на А1 трябва да доплатят.

Тия пък не стават ли вече нагли.Ако решат да пускат Макс спорт 4,5,6, и т.н. пак ли ще искат допълнителни пари за всеки канал.Явно мислят да карат на поговорката "фаниш ли овцъ стрижи".

Link to comment
Сподели другаде

Чета и на други места, че по-старите абонати на А1 трябва да доплатят.

 

Явно зависи от пакета, за който си абониран. Аз съм стар абонат и получавам Макс 3 безплатно. Но съм на пакет с един милион програми, за който ме друсат здраво. Все пак съм доволен, защото в него всичко интересно го има и в HD формат, както и много канали, които не ме интересуват.

Link to comment
Сподели другаде

Наистина се оказа, че много зависи от пакета. Когато преди повече от година пуснаха каналите, казаха, че за да ги спреш, трябва да го заявиш. Но ако не го направиш, ще ги имаш за 2лв, иначе ако пак искаш щяло да бъде 4лв. Аз тогава рискувах и реших да ги плащам, въпреки че освен Григор нищо друго интересно не даваха. Казах си, че щом са ги направили, рано или късно ще пуснат нещо яко.

 

Като пуснах 3-ката четох, че влиза в пакета Макс Спорт Плюс, който им е единствен и който си мислех, че имам и аз. Оказа се, че вечерта когато исках да гледам двата от най-омразните ми отбори, нямам това право, защото моят пакет бил Макс Спорт Edge, който пакет нямал 3-ката и който пакет вече не съществувал. Можели да ми го махнат и сложат новия за 4лв с договор, ако отида до офис(вече не работиха такива) или за 8лв по телефона. Доста некоректно след като си го плащах над година без да си заслужава и след като ме убеждаваха тогава, че е по-добре да го задържа за да може да плащам само по 2лв. Явно доста други хора са звънели и малко след това го пуснаха, за което евала, но беше тъпо от тяхна страна. Колко още ще ми стои не знам. Аз поне скоро трябва да преподписвам и ще си го пусна като хората.

 

А това вчера им го нямаше на сайта:

 

За всички абонати на пакети MAX Sport ли ще бъде видим новият канал MAX Sport 3?

 

 

Канал MAX Sport 3 е включен в пакет MAX Sport Plus. При желание на абонатите на пакети MAX Sport и MAX Sport Edge да гледат MAX Sport 3, те трябва да активират пакет MAX Sport Plus с включен канал MAX Sport 3.

Link to comment
Сподели другаде

Ауууу тези от Диема как се нанизаха сами... аууу аууу. От трите мача дето щяха да предават за КЛ, нито един все още не е започнал по програмите им заради купата на Германия.

 

Ха-Ха-Ха.

 

С много дини под една мишница така се получава, но кофтито за тях е, че далеч по-гледаният продукт не се излъчва, което не е особено добре за иконимическите им цели.

За толкова много години не можаха да намерят още 1 стая, която да превърнат на студио, а сега и обявената програма не могат да си спазят.

Link to comment
Сподели другаде

По тези сръбските канали, мисля че Арена бяха, където повечето от вас гледат ШЛ във вторник, дават ли и Висшата лига?

 

Н. Дават купата, но първенството не го предават.

 

Предават първествата на:

 

Сърбия, Хърватия, Италия, Франция, Шотландия, Белгия, Турция, Чехия, Австралия, Аржентина и Бразилия.

 

Също така купите на повечето страни + Шампионска лига и Лига Европа.

Link to comment
Сподели другаде

По тези сръбските канали, мисля че Арена бяха, където повечето от вас гледат ШЛ във вторник, дават ли и Висшата лига?

 

ВЛ я дават по сръбската SK /спорт клуб/, като май купиха и ШЛ и от догодина няма да я дават по Арените.

И разбира се не пропускат мач на Ливърпул :D

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...