Jump to content

Гост sandform

Препоръчан пост

  • Replies 1,4k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Отврат са. И двете. Телевизията насича. А нета един стрийм не можеш да гледаш без нацепване.

При мен нито телевизията насича, нито имам проблеми със стриймовете.

Link to comment
Сподели другаде

Някой от тук има ли Дриймбокс приемник или поне да се е интересувал как стоят нещата? Не мога да намеря мнофо информация в нета или не я търся както трябва може би.

аз имам,какво те интересува?
Link to comment
Сподели другаде

Как са телевизията и интернета на А1? Доволни ли сте?

Явно си зависи. Нашите са на А1 и нетът им е бая бърз.

 

Отврат са. И двете. Телевизията насича. А нета един стрийм не можеш да гледаш без нацепване.

Link to comment
Сподели другаде

 

Изключително добра новина за "феновете" на Георги Драгоев :sarcastic: .Няма да се учудя и ако още вдигнат пакета "Диема екстра".

Link to comment
Сподели другаде

По-добре ли щеше да е Мтел да бяха го купили и Събота - Макс спорт, Неделя - Диема

Един голям среден пръст за всеки непрофесионалист от кочината България купил правата за ВЛ! Аз си гледам Скай и БТ и не се напрягам с диемаджийските идиоти!

Link to comment
Сподели другаде

7 лв да слушаш драгоев как пък не аз не плащам откакто стана платено. А дори и да плащах щях да спра като го вдигнаха от 4 лв на 7. Прекалено много е за това което се предлага.

Link to comment
Сподели другаде

7 лв да слушаш драгоев как пък не аз не плащам откакто стана платено. А дори и да плащах щях да спра като го вдигнаха от 4 лв на 7. Прекалено много е за това което се предлага.

 

и 20 да го направят, пак бих плащал. Аз си плащам и макс спорт, и диемите. Общо плащам 11 лв. за тези програми по които реално дават абсолютно всички спортове, които ме интересуват.

ВЛ„ШЛ„ НБА„ НХЛ„ УФС и.т.н.

Това са направо жълти стотинки в сравнение с това, което плащат останалите хора в Европа и Америка за да гледат тези спортове.

Нямаше да палащам Макс Спорт при положение, че се беше наложило да сменям оператор, но при положение, че оператора ми ги гредлага... пей сърце.

Дори да съм пенсионер или някой, който работи на минимална заплата, пак бих си ги плалтил.

 

Бал съм го да се мъча със стриймове, па да се чудя коя чужда тв какво предлага. Главното което е, мога съвсем спокойно да си гледам мачовете на Ливърпул. 5 наши мача на месец да дават по тези телевизии, пак ще си е струвало плащането.

Link to comment
Сподели другаде

От 2015г ВЛ се гледа по Матч ТВ и производните й Матч! Футбол 1, 2, 3 в HD формат с 60 fps. Днес няма да направя изключение.

 

На мен при опит да отворя мач на живо ми дава надпис, че стриймовете са недостъпни "във вашата страна"

Link to comment
Сподели другаде

и 20 да го направят, пак бих плащал. Аз си плащам и макс спорт, и диемите. Общо плащам 11 лв. за тези програми по които реално дават абсолютно всички спортове, които ме интересуват.

ВЛ„ШЛ„ НБА„ НХЛ„ УФС и.т.н.

Това са направо жълти стотинки в сравнение с това, което плащат останалите хора в Европа и Америка за да гледат тези спортове.

Нямаше да палащам Макс Спорт при положение, че се беше наложило да сменям оператор, но при положение, че оператора ми ги гредлага... пей сърце.

Дори да съм пенсионер или някой, който работи на минимална заплата, пак бих си ги плалтил.

 

Бал съм го да се мъча със стриймове, па да се чудя коя чужда тв какво предлага. Главното което е, мога съвсем спокойно да си гледам мачовете на Ливърпул. 5 наши мача на месец да дават по тези телевизии, пак ще си е струвало плащането.

Няма смисъл да се сравняваме с Европа и останалия свят при положение че заплатата в България е 200 евро, а пенсията 100.

Link to comment
Сподели другаде

 

 

На мен при опит да отворя мач на живо ми дава надпис, че стриймовете са недостъпни "във вашата страна"

 

Няма как да гледаш директно от уебсайта им. Там е ограничено за ип-та на Руската федерация и най-много Украйна. Аз лично ги гледам на тв бокса си през Acestream p2p torrent протокол. Също и LaLigatv, Sky, т.н. Нова спорт гледам само дартс.

Link to comment
Сподели другаде

Няма смисъл да се сравняваме с Европа и останалия свят при положение че заплатата в България е 200 евро, а пенсията 100.

 

По отношение точно на спортните канали този бранш е един от малкото, които е изцяло съобразен с нашите икономически възможности.

За 7 или 11 лева месечно цяло едно семейство си осигурява услугите на тези канали. Дори и спярмо нашите покупателни възможности това е смешна цена в сравнение със спортното съдържание, което се предлага.

 

Тук няма право никой да се оплаква от това, че спортните канали са платени. В 21 век живеем. Не може да ти се предлага услуга безплатно и тя да бъде безкрайно качествена.

В крайна сметка за да осигурят излъчването на всички тези първенства, които се излъчват, телевизионните компании плащат права. За да си ги избият тези права единият начин е с реклама, другият е с такси за потребителите.

Аз предпочитам да си плащам и да ги има тези програми, вместо да ги няма и да се чудя къде и как да гледам това, което искам.

Link to comment
Сподели другаде

Няма смисъл да се сравняваме с Европа и останалия свят при положение че заплатата в България е 200 евро, а пенсията 100.

Да, и затова тук гледаш ШЛ по БТВ и Ринг безплатно, а срещу още там 5-6 лв на месец гледаш и ВЛ. В Германия само пакетът Скай Бундеслига струваше около 50-60 евро някъде. Само за Бундеслигата. Отделно си доплащаш за ШЛ. Тогава изобщо не намерих опция пакет за ВЛ.

 

Смешно като прочета как хората искат да гледат всички мачове, ама в ХД, ама с готин софтуер да се правят анализите и т.н.... ноооо "на тия нема да им дам и един лев". При все, че тук цената е жалка. Я намери друга държава в Европа (пък и извън, но все пак да е легално и в цивилизацията), дето да гледаш по 10 мача от ВЛ на уикенд за 3 евро на месец.

 

А това, което най-много ме дразни е фактът, че тия пари изобщо не са проблем за 99% от хората. Щото това е една кутия цигари. Просто никой не иска да дава. Българинът мрази самата идея за даване на пари. Но виж, една кутия цигари никви грижи да се купи. И 10 лв да станат, пак ще се пафка така. Но 5 лв за 50 мача на месец е голяма драма.

 

Приоритети явно. Това е като на касата в Била, дето детето казва "мамо, ще ми купиш ли шоколадово яйце", а майката: "сега нямаме пари за глупости. 2 кутии син Ротманс и три билетчета за националната лотария, моля".

 

П.П. Примерите с цигарите не са насочени срещу колегата LiverpoolYNWA конкретно.

Link to comment
Сподели другаде

И аз съм съгласен, че цената на платените спортни канали е много ниска, почти символична. Има хора, за които и 7 лева са много пари. Но това са пенсионерите с най-ниски пенсии. 7 лева, разделено на 30 дни са 23 стотинки на ден.

 

Дачев, само сравнението ти с цигарите не ме кефи. Защото за мен и много други цигарите не са глезотия, а тежка никотинова зависимост. На шарените картончета за търкане и аз съм огромен враг.

Link to comment
Сподели другаде

Дачев, само сравнението ти с цигарите не ме кефи. Защото за мен и много други цигарите не са глезотия, а тежка никотинова зависимост. На шарените картончета за търкане и аз съм огромен враг.

Примерът с цигарите е просто един от многото възможни примери, където можеш да спестиш 5-6 лв за един месец. Реално една кутия цигари. Ако пушиш по една кутия на ден и намалиш цигарите с 1 на ден, ето ти спестени 30 цигари, което е кутия и половина, демек 10-ина лв. А и тежката никотинова зависимост е само в главата така или иначе. Реално физическото пристрастяване към никотина е между 5-10%. Всичко друго е горе, в мозъка. Аз също съм пушач, макар и да карам по 5-7 дни с една кутия (което е така, защото просто реших, че ще ги намаля драстично). Но това не е тема за ТВ така или иначе :)

Link to comment
Сподели другаде

Значи за общо 11 лв. на месец платените канали ти осигуряват: - ШЛ, ВЛ, НБА, НХЛ, UFC, Формула 1, Лека Атлетика, Наскар, Серия А, Примера Дивисион, Холандската Лига, Плажен Футбол, Евро лига по баскетбол, Родното първенство по футбоо, родната лига по Волейбол, Снукър, Дартс, Голф, Мастърсите и сериите 500 по Тенис, БОКС на най-високо ниво, Чемпинъшип, ФА Къп, Френската Лига 1, Втора лига на България по футбол... сигурно изпускам още неща.

 

Така като ги изброих всички тези неща, които излъчват... направо се чудя как успяват да покрият правата, които плащат и разходите за заплати техника и.т.н.

 

Обаче заради Жоро Драгоев няма да им плащам аз тия 7 лв. :sarcastic: Смешни са посто парите, които ни искат дори за нашите ширини.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...