Jump to content

Гост sandform

Препоръчан пост

добре бе, при толкова (вече) напреднали технологии и видове програми за гледане, не виждам защо се притеснявате за п-вото.

Хората с телефони гледат вече, който няма с лаптопа . Стриймове колко щеш, само як нет ти трябва и нищо повече.

Но съм сигурен, че ще го дават по някой канал, само дето няма да са се разбрали до първият кръг, я няма да се разберат за цената, я за пакета.

Все ще има недоразумения, но в крайна сметка ще го дават по всички според мен.

 

 

п.п. Сряда е малкия петък. А големият е петък срещу неделя :)

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 1,4k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

добре бе, при толкова (вече) напреднали технологии и видове програми за гледане, не виждам защо се притеснявате за п-вото.

Хората с телефони гледат вече, който няма с лаптопа . Стриймове колко щеш, само як нет ти трябва и нищо повече.

Но съм сигурен, че ще го дават по някой канал, само дето няма да са се разбрали до първият кръг, я няма да се разберат за цената, я за пакета.

Все ще има недоразумения, но в крайна сметка ще го дават по всички според мен.

 

 

п.п. Сряда е малкия петък. А големият е петък срещу неделя :)

 

И според мен ще се разберат на 100%.Нямат избор,нали тези пари трябва да се избиват някак си.Едва ли ше се правят на велики след като имат договор по който трябва да платят тез кинти (50 милки в евра ли бяха).

Срещу парите сантименти нема.

Link to comment
Сподели другаде

Днеска ходих да си плащам сметката в Мтел - а и питам момчето какво става с Англия. Кой е взел правата, къде ще го дават, абе направо го заринах с въпроси. А момчето ми отговори : '...ами то си има канал където дават Англия - диема спорт и диема спорт 2. Аз не съм чул нищо друго...'

 

Смисъл малко е странно служител 10 дена преди старта да не знае нищо. Възможно е просто да искат да си привлекат клиентела...

Link to comment
Сподели другаде

Днеска ходих да си плащам сметката в Мтел - а и питам момчето какво става с Англия. Кой е взел правата, къде ще го дават, абе направо го заринах с въпроси. А момчето ми отговори : '...ами то си има канал където дават Англия - диема спорт и диема спорт 2. Аз не съм чул нищо друго...'

 

Смисъл малко е странно служител 10 дена преди старта да не знае нищо. Възможно е просто да искат да си привлекат клиентела...

 

Христов,нали се сещаш,че ако са сигурни в това за което си питал,демек ,че в следващите три години ще се предава по тяхната телевизия Най-гледаното първенство и Спорт в света какво ще стане в рекламен аспект.Ще ни направят луди за да разберем колко са велики и колко велико е да гледаш ПЛ.Ще има билбордове,флаери,дронове,Спайдърмени,радиа и телевизии ще кънтят денонощно.

Според мен нищо не е ясно и се ослушват като "пръднал индианец на пусия".

Link to comment
Сподели другаде

добре бе, при толкова (вече) напреднали технологии и видове програми за гледане, не виждам защо се притеснявате за п-вото.

Хората с телефони гледат вече, който няма с лаптопа . Стриймове колко щеш, само як нет ти трябва и нищо повече.

Но съм сигурен, че ще го дават по някой канал, само дето няма да са се разбрали до първият кръг, я няма да се разберат за цената, я за пакета.

Все ще има недоразумения, но в крайна сметка ще го дават по всички според мен.

 

 

п.п. Сряда е малкия петък. А големият е петък срещу неделя :)

Защото е по-лесно по телевизията и по-пълно някакси и си по-спокоен. През интернет все не знаеш кога ще има засечка, търсиш най-добрите стриймове, поне мен ме изнервя. Mobdro на андроида например има много канали, но имат лошия навик по време на Висшата лига да махат канала на Sky или BT, който в момента предава мача.

 

Но изтеглих отново axe, правих проби и резултатът беше много добър. Това заедно със sopcast е резервният вариант. Ако опрем до него Бай Иван ще помага, защото явно е светнат на тънкостите.

Link to comment
Сподели другаде

Ше ти кажа ,Дренски даже къде му е офиса на Бай Иван,ама нема да ме издаваш.Носиш му лаптопа казваш му какво искаш да гледаш и от теб се иска само да си го вземеш после.Аз след мача с мангала за Лига европа се родих,всичко ми е перфе след неговата намеса.

Виж за телевизията си прав,но ако ше трябва да минавам на М-тел и да слушам Сокачев,ще го изхвърля през терасата телевизора.Предпочитам хиляди пъти стриимове,поне вече се напълни с такива.А да ти кажа и призная,гледал съм мач на телефона до като съм на пусия на лов....тва е големо кощуснтво,да знаеш.А оня ден сутринта на мача с Милан в едната ръка беше въдицата в другата телефона. :60:

Link to comment
Сподели другаде

На мен лично 8 години гледане по стриймове ми стига за цял живот. Но ако трябва да се сменя доставчик, явно ще ми се наложи...

 

Менчо, 11 милиона струват правата за нас, не 50 евра. Само че тия 11 милки не помня дали бяха лева или евро.

Link to comment
Сподели другаде

Което ме подсеща да попитам за линк за win 10 за modbro, ама ако има директен?

И ако вече тръгна на apple също?

Модбро има апликация само за андроид. Идеята е да си инсталираш на Уиндоуса(иос) програма, която да подкарва андроидски програми. Един колега го беше писал наскоро как става точно. Мисля, че беше в тази тема. Аз го пробвах и е чук, всичко си върви.

 

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

 

 

Link to comment
Сподели другаде

На мен лично 8 години гледане по стриймове ми стига за цял живот. Но ако трябва да се сменя доставчик, явно ще ми се наложи...

 

Менчо, 11 милиона струват правата за нас, не 50 евра. Само че тия 11 милки не помня дали бяха лева или евро.

Прав си,в евра,заблудил съм се.Ама нали се сещаш това колко пари са за нашата действителност?

Link to comment
Сподели другаде

Модбро има апликация само за андроид. Идеята е да си инсталираш на Уиндоуса(иос) програма, която да подкарва андроидски програми. Един колега го беше писал наскоро как става точно. Мисля, че беше в тази тема. Аз го пробвах и е чук, всичко си върви.

 

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

 

горе долу помниш ли кога , да знам къде да търся, че тук са бая страници

Link to comment
Сподели другаде

Ти па в Германия телевизия няма ли? Кви са тия 8 години стриймове?

 

You'll Never Walk Alone!

Има. Ако искаш да плащаш 60 евро на месец за пакета на Скай, си ок. И то това май даже беше Скай Бундеслига, а не ВЛ. Да не говорим, че нямах и телевизор в квартирата, щото така или иначе не гледам. Но да кажем, че някакво телевизорче бих си купил. Но да давам 60+ евро за спортен пакет на месец и даже това не ми гарантира всеки мач на отбора... куцичка оферта ми се стори.

Link to comment
Сподели другаде

В тоя сезон ли щяха да въвеждат мачове в Петък или са се отказали?

 

По принцип започнаха още от миналия сезон.

 

Започнали са преговори за въвеждането на зимна пауза, но най-рано можело да се случи през 2019-та, когато изтича сегашният договор за ТВ правата.

Link to comment
Сподели другаде

Каква зимна пауза... Това, че играят и през този период, когато всички други почиват, е също голяма част от магията на това първенство.

Това е и една от причините да се превърне в най-гледаното първенство. Докато другите почиват, хората гледат ВЛ и се зарибяват по отборите.

Link to comment
Сподели другаде

На мен лично 8 години гледане по стриймове ми стига за цял живот. Но ако трябва да се сменя доставчик, явно ще ми се наложи...

 

Менчо, 11 милиона струват правата за нас, не 50 евра. Само че тия 11 милки не помня дали бяха лева или евро.

 

11 милиона би трябвало да са за трите години, а не на сезон. Така пишеше в онази статия преди около месец в Sporting life. Пишеше 11,8 милиона лева общо за трите години. Ако са 11 милиона дори и лева на сезон, никоя наша телевизия не може да ги избие от реклами и продажба на правата на оператори.

 

@Менчо, ти хубаво ме пращаш при Бай Иван, ама от нас до неговия офис са над 150 км.

Link to comment
Сподели другаде

Днеска ходих в Булсат да ги притеснявам къде ще се дава английското, какво да плащам. Все още са в пълно затъмнение, звъняха и на някакви шефове, но и там нямаше никаква информация.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...