Jump to content

Гост sandform

Препоръчан пост

https://topsport.bg/football/parvo-v-topsport-visshata-liga-na-angliya-ostava-v-efira-na-nova.html?utm_source=Push%20Notifications&utm_medium=article&utm_campaign=%D0%9F%D1%8A%D1%80%D0%B2%D0%BE%20%D0%B2%20%D0%A2%D0%9E%D0%9F%D0%A1%D0%9F%D0%9E%D0%A0%D0%A2%3A%20%D0%92%D0%B8%D1%81%D1%88%D0%B0%D1%82%D0%B0%20%D0%BB%D0%B8%D0%B3%D0%B0%20%D0%BD%D0%B0%20%D0%90%D0%BD%D0%B3%D0%BB%D0%B8%D1%8F%20%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%B0%20%D0%B2%20%D0%B5%D1%84%D0%B8%D1%80%D0%B0%20%D0%BD%D0%B0%20%22%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B0%22!

 

Големите мачове от сезон 2016-2017 на английската Висша лига остават в ефира на "Нова Броудкастинг груп", разбра ТОПСПОРТ от отлично информиран източник.

Операторите "Мтел" и "Близу" изгубиха битката за въпросното първенство. Така отново двубоите на Манчестър Юнайтед, Манчестър Сити, Арсенал, Челси, Ливърпул и компания ще могат да бъдат наблюдавани от българските фенове на футбола по "Нова спорт", "Диема спорт", "Диема екстра" и останалите канали от групата.

Все още не са ясни параметрите по новия договор, но важното е, че зрителите няма да бъдат лишени от възможността да гледат най-вълнуващото първенство и през тази кампания.

Две седмици преди началото на футболната Висша лига на Англия не беше ясно дали тя ще бъде излъчвана в България.

След като вече има споразумение, очаква се до края на деня от "Нова Броудкастинг груп" официално да информират, че срещите от Англия остават в техния ефир.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 1,4k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

"Висшата лига остава в ефира на Нова. Днес ще бъде обявено официално."

 

Това написа току що журналист от Топспорт във фейсбук под мой заядлив статус по темата. Вероятно той е писал и горната информация.

Link to comment
Сподели другаде

Еми явно да.Ама той оня модел сигурно пие само бяло вино в умерени количества,тъй че тънкаж ще е работата :sarcastic: :sarcastic:

Белами,такъв фен на Ливърпул не бях виждал,за това го нарекох-модел.Носеше тениска,може би не я сменявал от финала на Хейзъл,стоеше му като ризница на римски пехотинец,определено не може да я свали през главата,а не видях и цип.............
Link to comment
Сподели другаде

Око да пипне, ръка да види, както обичам да казвам :) :) Ако това е истина, то ще съм много радостен. Първия кръг иди-дойди, че го няма. Важното е да гледаме нататък - как ще натупаме четата на Моринхо и т.н.

Link to comment
Сподели другаде

Май Нова наистина ще предава Премиер лига

http://play.gong.bg/fixture/index/0

 

п.п. Обаче след 13 няма обявени мачове, за 14 ни няма нас.

п.п.2 Мангалите се появиха и те, следващите сме ние :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Йес беееее . Няма да се мъчим със стиймове ... сопкасти и разни други програми .

 

Няма по - добро от това мача да се излъчва по ТВ -то , каквото и да си говорим . Тия 4 лв са абсолютно нищо в сравнение с продукта който ни предоставят .

 

Хубаво е , че и лигата си остава по Диемите . Няма друга медия която да може да отрази ВЛ по начина, по който го правят те. Плюем ги , понякога и оправдано , но много по - добре с тях, отколкото без.

 

Сега спокойно човек ще може да си седне пред ТВ - то и да си гледа това което най - много обича . Да са живи и здрави , отърваха ни от мъките .

Link to comment
Сподели другаде

Tия от М'тел , почти успяха да си направят добра реклама . Още Април месец бяха взели правата 'УЖ " . Много се радвам , че няма да се налага да имам нещо общо с тях. С тия не искам никога вече да се обвързвам под каквато и да е форма .

 

Преди година булсаткома ни опънаха нервите , като пуснаха Диема Спорт 2 , само 30 сек преди началото на сезона , сега сме по - спокойни и цял ден преди да започне първенството , вече всичко е изяснено .

 

Това за Алексо Сокачев сигурно ли е , че отива да коментира испанското ? Да не ни изненадат и в неделя да ни коментира срещу Топче ФК.

Link to comment
Сподели другаде

Добре е ,че Диемите ще дават ВЛ. Не е добре обаче ,че ще слушам дебили като Драгоев оня другия идиот (забравих му името) ,който цял мач ми вади статистики от 15-16 -17 18 век

Link to comment
Сподели другаде

Нека бъдем честни. Коментаторите на Диема са класа над тези на БНТ, както и тези, които слушахме по БТВ (изключвам Сокачев, много луд). Доволен съм, че ден преди старта всичко се разреши и то с най-простия изход - статуквото. Аз съм предоволен от коментаторите на Диема, още повече студията преди и след мачовете са им класа. Техника, знания - всичко. Рядкост са олигофрените, които могат да ме накарат да mute-на.

Link to comment
Сподели другаде

Изглежда не си гледал Световното по БНТ. Или по-точно, ако си го гледал, не си слушал. За което те разбирам. Та онзи до 85-та минута повтаряше, че изравнителния гол на Англия срещу Уелс е ЗАСАДА. Какво повече да коментираме? Аз не се сещам за такава сериозна глупост от Диемите.

Link to comment
Сподели другаде

Аз пък европейското си го гледах по БНТ и съм по-доволен от коментаторите там. По Нова смешния Драгоев и Димитър Тренев бяха доста по-скучни от откачалките (в добрия смисъл) Ибришимов и Ангелов. Да не говорим че до средата на европейското НОВА не се научиха да си синхронизират звук картина и звукът им избързваше в половината от мачовете. Когато предават мачове на живо винаги са така.

Link to comment
Сподели другаде

Когато предават мачове на живо винаги са така.

 

Не съм забелязвал, май ги бъркаш с БТВ, абсолютно всеки път имат този проблем със звук преди картина, когато коментират от пулт на стадиона.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...