Jump to content

Гост sandform

Препоръчан пост

Аз съм на Булсатком и предлагат, както Диемите, така и Максспорт 1,2,3, само за четвъртия не знам как стои въпросът,

Аз съм питал.И 100 лева да им дадеш на Булсат,няма да имаш Максспорт 4,понеже се припокривл със Спорт+,това техни думи

.Припокрива се само с испанскоро,дават доста други работи по 4ката

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 1,4k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Кабелните оператори организират протест пред сградата на Министерския съвет. Те ще изразят недоволството си от акцията на ГДБОП срещу разпространението на пиратско съдържание, информира БНР.

 

На 13 юни ГДБОП влезе в офиси на кабелния оператор “Кабел Сат Запад” в Кюстендил, Дупница, Благоевград и Гоце Делчев. При акцията бяха обискирани офиси на пет доставчици на интернет и кабелна телевизия, както и беше отнета техника. Според Националното сдружение на кабелните оператори “Клуб 2000” това е довело до финансови загуби за фирмите и са нанесени материални щети върху офисите.

 

Вследствие на акцията голяма част от жителите на Гоце Делчев останаха без телевизия и интернет, което предизвика протест в града. Такива недоволства имаше и в други градове по страната.

 

В писмо до медиите операторите информират, че операцията на ГДБОП е целяла ликвидиране на конкуренти и разчистване на пазари, използвайки държавни органи и структури.

 

Кабелните оператори се заканват да заведат дела срещу държавата в Съда в Страсбург, както и настояват началникът на сектор “Киберсигурност” в ГДБОП Явор Колев да подаде оставка, а също и да поднесе публично извинение за неудобството на гражданите. По информация на БНР протестът ще се проведе в 13:30 часа.

Link to comment
Сподели другаде

Ами явно сме принудени да станем абонати на глупавия А1, хич не го правят в услуга на чуждите права, а в услуга на този и онзи у нас, хубава работа ама българска дето се вика. Нямам нищо против да си плащам, ама не и да ме принуждават специално да ставам абонат на Мтел, щото дават само те ШЛ във вторник, мерси.

Всъщност мина акцията и отново са ми пуснати Арените. :D

Link to comment
Сподели другаде

На всеки е ясно, че тия акции на ГДБОП обслужват нечий интереси и в никакъв случай не са тези на чуждестранните телевизии.

Питам след като са решили чак сега да се борят с “пиратсвото”, защо не забранят тогава и торент сайтовете, всеки тегли филми, музика и софтуер нелегално и напълно безплатно от там, милиони са с нелицензирани уиндоуси, тръгнали да се борят с кабелното пиратсво, пак някакви мутренски похвати са това.

Link to comment
Сподели другаде

На всеки е ясно, че тия акции на ГДБОП обслужват нечий интереси и в никакъв случай не са тези на чуждестранните телевизии.

Питам след като са решили чак сега да се борят с "пиратсвото", защо не забранят тогава и торент сайтовете, всеки тегли филми, музика и софтуер нелегално и напълно безплатно от там, милиони са с нелицензирани уиндоуси, тръгнали да се борят с кабелното пиратсво, пак някакви мутренски похвати са това.

 

Всичко, което е "извън закона" трябва да се мачка яко! Независимо дали са кабеларки, бензиностанции, земеделски производители, транспортни фирми или магазини. Само така ще се научим да спазваме законите и да има "ред" в тази държава! Друг е въпросът, че сега това се прави изборно, а не наред ... :yes:

Link to comment
Сподели другаде

Самите торетни не са нелегални. Не е нелегално да си дадеш диска на АС/ДС на приятел да го слуша в колата. Нелегално може да е съдържанието, което се разпространява. Като цяло там нещата са доста деликатни и не са черни или бели, а многооо сиви.

Link to comment
Сподели другаде

А нелегално ли е да пуснеш диска на ас дс да си го слуша всеки от нета?

Именно, че реално по-скоро е легално. За това казах, че нещата са само сиви и истината е някъде по средата. Навремето нали точно почнаха борбата с mp3-ките и закриха сумати сайтове и т.н. в САЩ. В крайна сметка сега всички си пускат песните в ютюб и войната не беше спечелена.

Link to comment
Сподели другаде

Значи както се казва бъркате ситуацията с боя :sarcastic: . Торентите са споделени(не комерсиални), за телевизията ти взимат такса. Абе оставете ги торентите и не ги закачайте, телевизията не е малка тема :sarcastic: .

Сега като я зачепкахте тая тема се сетих че Руските програми нещо изчезнаха в HD става дума за AceStream, ей това е проблем вече. Дано се оправят нещата докато започне сезона.

Link to comment
Сподели другаде

Първо, много трудно можеш да намериш оператор, който ти ги предлага и двата пакета.

 

Иначе някой с Арена - 15 кинта, някой със Спорт Клуб - 25.

 

Още преди години писах, че рано или късно и тук ще стане така - 2 основни пакета по 10 лв.

Сега проверих в Румъния с колега, 9 евро на месец за 4те Диги Спорт канала.

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...

Гледам няква реклама във фб...даваш 80 кинта и гледаш без мес. такси...не забивало имало субтитри и тн...то ако е така си е далавера да си гледаш висшата лига на английски с нормални водещи и хубаво качество.

Link to comment
Сподели другаде

Гледам няква реклама във фб...даваш 80 кинта и гледаш без мес. такси...не забивало имало субтитри и тн...то ако е така си е далавера да си гледаш висшата лига на английски с нормални водещи и хубаво качество.

Той един авер още преди година си взе за 56 лева на някаква промоция.Има всички HBO със субтитри,Скайспортове със HD качество,Диеми,Максове и всички други канали за квито се сетиш.

Разглеждах им цените преди време на тези боксове,варираха от 60 до 200 лв според гигабайте на устройството.Само не мога да си обясня защо имат някаква заложена памет и какво подобрява това

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 months later...

 

Това не го правят за първи път.

Преди няколко години така пропищяха срещу Димитър Тренев, който работеше в Диема и им коментира един мач от Европа срещу Звезда.

Сега Тренев работи в Евроспорт.

 

Тия са се помислили, че владеят България мама им мръсна.

Вчера попаднах на втрещяващ коментар за Кабаков в Гонг. Как можело този съдия да свири в Европа и тем подобни, вероятно много хора са го прочели. Все едно някой от България им казва на Уефа кой да назначават.

Гонг тотално се е превърнал в подлога на Домусчиев, всъщност бил негова собственост също доколкото разбрах.

Сега в Диема всички коментатори явно ще трябва да говорят под цензура. Против Лудогорец нито дума да не се казва.

 

Колко нелепа ситуация само, не е истина. Толкова ли са плоски и плиткоумни, че не осънават как по този начин с тази цензура правят така, че хората още повече да ги мразят.

Сега направо ми се иска Ференцварош да ги препарира в Четвъртък. Винаги съм бил за тях в Европа, но с тези долни номера.. бал съм ги. Деба нещастниците.

Link to comment
Сподели другаде

То не знам има ли точни думи, които да опишат действията им.

 

Пълни наглеци.

Това да си такъв нарцис, че да не искаш да чуваш нищо лош по свой адрес,,, и ББ не е достигнал такива висини. Той поне се самоиронизира от време на време.

А тия двамата видни бизнесмени, толкова са се превзели, че земята им е отесняла според мен.

Надраснали са човешката раса.

Link to comment
Сподели другаде

Прочетох, анализа на коментатора и ми се стори обективен. Това наситна е нелепо, защото човека имаше право, но и дори да е сбъркал е много крайно да го освободят. За каква свобода на словото говорим? Мутринските съсловия отдавна са превзели всичко в нашата държава. И аз съм бил за тях до момента, но бих се радвал ако отпаднат. Не заслужават нашата подкрепа. И без това е Европа са кръгла нула. Никой не дава 5 пари за нашето първенство, ако ще и до 2050та да са шампион на България.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...