Jump to content

Кой играч искате да видите в Ливърпул?


Гост мойсей

Препоръчан пост

Къде видяхте, че ни е фен? Аз пък след това интервю шибания албинос не го искам при нас. И мен не ме е жал за шиити сега.

 

https://guardian.ng/...row-title-miss/

 

ПС: От циганския им катун искам само Бернардо.

. 6aa186a9e32649650f68ca3fcabde1bc.jpg
Link to comment
Сподели другаде

1581767569[/url'>' post='598722']

Е кво очакваш да каже, че му е тъжно, че е станал шампион самият той вместо Ливърпул ли?

Сега виждаш ли разликата в класите между изказванията?

 

https://www.sportal....php?news=828369

Link to comment
Сподели другаде

Знам, че много си харесваме сегашният отбор и почти нямаме слаби места поне не и в титулярната 11ка, но КДБ ще е идеален за нас в средната линия.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

 

Сега виждаш ли разликата в класите между изказванията?

 

https://www.sportal....php?news=828369

Единият е треньор, другият е футболист, има съвсем различен етикет за това как да се държиш пред медиите.

 

При това дори не е капитан да кажеш да соазва някакво приличие.

 

Аз не мисля, че е казал кой знае какво, но ти си знаеш. Не очаквам да излезе и да каже съчувствам на даден тим, защото съм станал шампион, а той не е.

Link to comment
Сподели другаде

При мас би бил резерва на Мане или евентуално на Салах при някакви ротации.

 

Бе да не стане така, че Лерой Сане да изиграе 2-3 мача като ротация, а после твърдите титуляри да се чудят как да се доберат до игрови минути...

Link to comment
Сподели другаде

За мен само един човек от Сити би бил полезен при нас и той е Бернардо. Уникален футболист, който може да играе както в средата, така и напред. Точно каквото Клоп харесва. Не, че няма други класни играчи, но те са мангали и лекенца.

Link to comment
Сподели другаде

Бе да не стане така, че Лерой Сане да изиграе 2-3 мача като ротация, а после твърдите титуляри да се чудят как да се доберат до игрови минути...

 

Няма шанс. А и Клоп предпочита обърнати крила, а Сане е най-добър отляво. Сане без топка не може да се доближи до нашата тройка отпред, затова не беше и пълен титуляр в Сити.

 

Иначе, Сане е страхотна опция да имаш в състава в определени ситуации, точно както Сити го използваха. Такава или по-скоро по-малка роля би имал и при нас, защото Салах и Мане са по-добри от техните крила.

 

Стърлинг е играч, който Клоп повече би харесал, според мен. По-комплексен и вкарва повече голове, най-вече заради движението си отпред, не завършващия удар.

Link to comment
Сподели другаде

Между другото, въпросният Тод Кантуел и левият бек Джамал Люис /и двамата на 22 г./ са много интересни футболисти...

На Кантуел,Норич му е тесен.Цял сезон ги мъкне на гърба си.Както Грийлиш Вила.Един от двамата искам при нас

 

пп. Това за Кантуел го написах,преди да видя новините на колегите в темата Летен прозорец :))

Link to comment
Сподели другаде

В момента бих искал да видя само двама играчи в Ливърпул... Де Бройне, много дисциплиниран играч, напомня ми на Иниеста, гледа си играта, а не прическата, татусите и прочие, перфектен ми е някакси, би ни вършил отлична работа, особено срещу цигани като Атлети например... Мбапе, уникален играч е. Това е че заплатите са им много високи, а някакси не съм навит да прибират повече от Боби или Ван Дайк примерно, няма да е честно.

 

Този Вернер също изглежда пич и така постижима цел. Де Бройне и Мбапе звучат налудничаво, но наистина не виждам кой друг би подобрил стартовите ни 11 в момента... и ако не продаваме някой титуляр то де да знам, сложно е, Вернер ако се навие втора цигулка е добре дошъл.

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...

Един креативен халф ни трябва, всеки път не може да разбиваме бетон на принципа на постоянното напрежение, трябва ни и нещо изненандващо, което да нанесе един удар, но на място и така да “разбиваме” подобен окопан футбол.

Тоя сезон имахме малшанса да изтеглим Атлетико и да не сме готови за такъв футбол, но не се знае дали и следващия сезон няма да срещнем отново такъв тип отбор, ако живот и здраве има догодина нов сезон в ШЛ.

Link to comment
Сподели другаде

Един креативен халф ни трябва, всеки път не може да разбиваме бетон на принципа на постоянното напрежение, трябва ни и нещо изненандващо, което да нанесе един удар, но на място и така да "разбиваме" подобен окопан футбол.

Тоя сезон имахме малшанса да изтеглим Атлетико и да не сме готови за такъв футбол, но не се знае дали и следващия сезон няма да срещнем отново такъв тип отбор, ако живот и здраве има догодина нов сезон в ШЛ.

 

Явно не си гледал последните 2-3 сезона на отбора. Не си гледал и двата мача с Атлетико. В отбора има такива хора. Пропуснал си, че Атлетико бяха пробити, разпробити и наврени в кучи гъз и само късметът и индивидуалната класа на вратарят им, комбинирана с контузията на Алисон ги спаси в този двубой. Ако очакваш някой да изведе Салах или Мане сам срещу Облак при 4 защитника в малкото поле, значи живееш в някаква паралелна вселена.

Link to comment
Сподели другаде

Трябва ни вратар дето е бил в голям отбор и знае какво е напрежение, знае какво е да останеш концентриран цял мач. Такива от малките отбори са добри като има 20 удара във вратата и да извадят 18 и стават герои, ама при нас трябва като има един удар в мач - да е концентиран и да го извади. Вчера Адриан беше заспал, нямаше добро спасяване. Ако беше на мястото на Облак сигурно и той щеше да извади сумати удари, ама при нас не е такъв случая.

Link to comment
Сподели другаде

 

 

Явно не си гледал последните 2-3 сезона на отбора. Не си гледал и двата мача с Атлетико. В отбора има такива хора. Пропуснал си, че Атлетико бяха пробити, разпробити и наврени в кучи гъз и само късметът и индивидуалната класа на вратарят им, комбинирана с контузията на Алисон ги спаси в този двубой. Ако очакваш някой да изведе Салах или Мане сам срещу Облак при 4 защитника в малкото поле, значи живееш в някаква паралелна вселена.

 

Може да направим анкета кой живее в ебаната ти паралелна вселена, готов съм да се обзаложа кой ще спечели анкетатата. Явно ти не си гледал обаче първия мач в Мадрид, без удар за цял мач, там се реши 1/4 финалиста. Един път стомна за вода, втори път стомна за вода, третият път стомната се счупи, Наполи, Барселона, третият път Атлетико, всеки път не може да очакваш перфектен домакинсто мач в ШЛ и да разчиташ само на домакинството си.

Link to comment
Сподели другаде

Вчера Окса беше тоя халф и игра доста добре момчето...просто няма въздух за цял мач...

 

В Шл страдаме от липсата на плеймейър тип Модрич, имаме само 1 силно гостуване на сериозен отбор за 2 години в ШЛ - това в Мюнхен. Колко гостувания загубихме и всеки пъти разчитахме на чисти мрежи в домакинствата, това имам предвид.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...